Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mój ginekolog powiedział.... jeśli wody płodowe zaczęłyby się sączyć to by sączyły się cały czas, albo chlupnęły jednorazowo jak to czasami bywa... nie ma takiej opcji, że ulewają się partiami...
czasami wydzieliny przed porodem jest coraz więcej, więc się upłynnia bardziej, i niektóre kobiety (np ja) myślą że to wody, a to zwykła wydzielina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj, dzięki zadzoniłam do swojej położnej kazała mi założyć wkładkę, jeśli po godzinie będzie mokra mam jechac na IP a jeśli nie to tylko upławy
Właśnie tak mi się wydawało jeśli wody miałyby odchodzić nie zależnie czy sie stoi czy sie leży powinny się sączyć a tu tylko chlup i cisza więc chyba jeszcze nie nasza pora 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata j vischy jest kiepskie na celluit.stosowalam 3 opakowania. we wloszech stosowalam też guam taka maske na te partie i ona była super.rozgrzewala i czuc bylo ze dziala.i widac. guam jest wszedzie dostepny. a masaz to wiem ze trzeba mocno robic, mozna ugniatac ale mocno by rozbic ten celulit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota552 jakbym była na Twoim miejscu obrała bym kierunek szpitala... nic nie szkodzi sprawdzić, prawda? a to galaretowate coś to może był czop faktycznie.... ja czytałam że czasami nie pęka od razu pęcherz ale warstwa i się pomiędzy nimi wylewają wody... więc naprawdę moim zdaniem nie zaszkodzi sprawdzić, szczególnie, że termin masz za 3 dni 🙂
Trzymam kciuki i pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Agata j vischy jest kiepskie na celluit.stosowalam 3 opakowania. we wloszech stosowalam też guam taka maske na te partie i ona była super.rozgrzewala i czuc bylo ze dziala.i widac. guam jest wszedzie dostepny. a masaz to wiem ze trzeba mocno robic, mozna ugniatac ale mocno by rozbic ten celulit.


hmmm może warto będzie spróbować 🥴 zobaczę jak się będzie miała sytuacja po porodzie, jak ta moja dupka będzie wyglądać 🙂 ale ta maska, fakt, że droga, ale skoro mówisz skuteczna, może zaryzykuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota wg mnie wszystkie dziewczyny mają rację, na własne oczy widziałam jak dziewczynom odchodziły wody własnie partiami i po przyjsciu z toalety to oznajmiały . To zalezy od fizjologi każdej z nas. Ja zaopatrzyłam sie w takie wkladki specjalne i one mi pokażą czy to wody bo zmienią kolor jeśli coś zacznie ze mnie chlupac większego i nowego. Mam je tylko dwie, bo reszte zużyłam w 4 mi-cu kiedy na leżąco płyneło mi po tyłku i nA 90% to byly wody. ale ustało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
tylko najlepiej sobie kupic najpierw w saszetce jedna porcje i sprobowac bo niektorych uczula.i szkoda by bylo kasy


dzięki beti za radę, fakt 143zł to trochę kasy... racja wypróbuję najpierw saszetkę 😉 dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia mozzna kupic paski lakmusowe jak ci zabraknie tych wkladek bo chyba drogie sa te wkladki w kielcach niedostepne bo kiedys pytalam. tylko ze jak ma sie mocz o odczynie zasadowym to juz nie bardzo idzie rozpoznac no chyba ze sie leje.
Ivi moze to nie siusiu, ale krew generalnie z dróg to oznaka moze byc odklejenia lozyska.a jezeli siusiu z krwia widoczna to jest wiele przyczyn groźnych ale najprawdopodobniejsza bedzie ta najlzejsza czyli infekcja. oby ci szybko zrobili te badania. a Twoj lekarz co mowil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):
Dziewczyny, no właśnie nie z dróg rodnych 😞
Specjalnie nasikałam do białej miski, mocz ma kolor jakby jasnej herbaty... Kurcze!


nie lekceważ tego tylko jutro z rańca zrób analizę moczu, szybciej prywatnie i pokaż lekarzowi wynik
Głowa do góry będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivi1984 napisał(a):
Dziewczyny, no właśnie nie z dróg rodnych 😞
Specjalnie nasikałam do białej miski, mocz ma kolor jakby jasnej herbaty... Kurcze!


JAK JASNEJ HERBATY TO MOZE JESZCZE NIE KREW! ile pijesz dziennie? ja wypijam pol litra do 1l i to o wiele za malo!! i mam pocz normalnie ciemna pomarancza! bo to biedne nerki maja za malo plynu do filtracji no ALE CIEKAWE CO U CIEBIE SIE DZIEJE!

DOROTA552 u mnie czop odchodzi malutnkimi kawaleczkami i tylko 2 3 razy dziennie to moze faktycznie jak chlupniecie to jedz zapytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiar jakie dzidzi sliczne 🙂
Ivi trzeba sprawdzic bo kolor jasnej herbaty to rozumiem ze taki brązowawy, a to juz nie koniecznie z krwiomoczem jest zwiazane, znowóz z bilirubiną, watrobą i woreczkiem. a może buraki jadłąs?. w kazdym razie analize moczu sadze ze w jeden dzien ci zrobia i po poludniu juz bedziesz miala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...