Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja zazywalam microgynon. Niby najgorszy syf jaki istnieje, ale bralam przez 7 lat i nie bylo zadnych skutkow ubocznych, no moze poza tym ze moj biust byl pelniejszy.
Owszem przytylam 17kg (wiecej niz przytylam w ciazy), ale wtedy nie bralam pigulek bo nie mialam partnera i tak przez prawie 3 lata. Taka juz moja natura ze bez regularnego seksu tyje strasznie ☺️ , dziwne to moze ale juz 2 razy sie o tym przekonalam w zyciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to zaszalalas.
Ja czego sie nie dotkne to zaraz zadyszka. Dzis bylam po pieluchy bo byly w promocji. Jutro dokoncze prasowanie i chyba wszystko jest gotowe.
Zastanawiam sie czy sciagac pokrowiec z fotelika do samochodu do prania i wnetrze wozka, czy nie trzeba? Z jednej strony to by wypadalo, ale z drugiej to bedzie takie wytlamszone pozniej po praniu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj jest taka firma Zwitsal co produkuja wszystkie kosmetyki dla dzidziusiow i starszych dzieci. Szczerze mowiac to wiele doroslych osob rowniez stosuje. Wlasnie ta firma ma tez takie woreczki.
Podejrzewam ze inne tez maja, wiec wystarczy znalezc jakas znana firme tam w Irlandii i poszukac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak będę musiała zrobić 🙂 mam nadzieję, że znajdę coś takiego 🙂
oj i kolejny dzionek się kończy, jutro kolejny zaczyna i znowu czekanie 🙂 a nóż widelec może coś się wydarzy 🙂 ciekawe jak inne dziewczyny, czy któraś się wykluje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, jak się czujecie? Nadszedł Wasz miesiąc więc życzę powodzenia... Widzę, że już maluszki dokuczają i spać nie możecie... Pamiętam jak ja zasypiałam dopiero ok 3-4 w nocy 🙂
Co do woreczków to dla mnie zwitsal nie ładnie pachną, ja wrzuciałm jeden do kosza na pampersy 😉 😜 u mnie tez mamy ta firme, ale kosmetyków ogólnie nie polecam... uczulają...
Jeszcze raz powodzenia !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie zapach podoba ogolnie. Jak beda uczulac to sprobuje Johnsons baby, bo to chyba wszedzie jest.
Agata, ja mysle ze do konca tego tygodnia to juz ktores malenstwo sie wykluje a na drugi tydzien to nawet wiecej niz jedno 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...