Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja po zabiegach łazienkowych, męża tez obskoczyłam woskiem i maszynką, kawka, ciacha - wiórowe ale dobre, pare truskaweczek i jogurcik
pranka wywieszone, balsamik wysycha
jeszcze dokończę gesslerową i do ikei
M się śmieje że zaczynam panikować i wszędzie mnie pełno i wszystko chcę robić
ale torbę i dokumenty zabieram ze sobą do auta 😉

sama zaczynam się bać, co ja zrobię jak ta malizna wyskoczy?? kurczę, dopiero to do mnie dochodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
jeszcze dokończę gesslerową i do ikei


nie wiem, czy to dzisiaj, ale chyba miały być pozamykane wszystkie sklepy? Z uwagi na Zielone Świątki jest to dzień wolny od pracy i z tego co czytałam, to otwarte mogą być tylko te sklepy, gdzie pracuje sam własciciel... tak tylko mówię- lepiej sprawdzić zanim pojedziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
czerwcowka napisał(a):
jeszcze dokończę gesslerową i do ikei


nie wiem, czy to dzisiaj, ale chyba miały być pozamykane wszystkie sklepy, nie? Z uwagi na Zielone Świątki jest to dzień wolny od pracy i z tego co czytałam, to otwarte mogą być tylko te sklepy, gdzie pracuje sam własciciel... tak tylko mówię- lepiej sprawdzić zanim pojedziesz

hehehhehehhehehheee
dzięki!!!
to prawda!!!

ale bym się wybrała 😜

a mnie dzisiaj tak wygoniło z domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta pewnie odsypia, a Nequitia to calkiem mozliwe ze juz trzyma malenstwo w ramionach.
Ciekawe czy tego czopa zawsze idzie zauwazyc czy moze tez odpasc po kawalku ze nie da sie zczaic czy to czop czy nie czop.
Ja bym chciala zeby mi wody odeszly, to zawsze jakos latwiej przygotowac sie do porodu. Skurcze ciezko jest policzyc i stwierdzic czy sa regularne. Jak mialam przepowiadajace to tak kuzwa bolalo ze musialam do szpitala, a co bedzie jak juz prawdziwe beda? a moja polozna zaznaczyla ze mam nie panikowac i nie wydzwaniac do niej za wczesniej 😮 bo nie ma takiej potrzeby.
Chyba czas na sniadanko jakies 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki 🙂
dzieki za słowa wsparcia 😉 przydały się, wczoraj byłam tak zniesmaczona że jak wyłaczyłam kompa to się tak poryczałam i wtuliłam w męża 😞, ogarną mnie strach i lęk że te szpitalne hieny będą się na mnie wyżywać 😞- chciałam przespać noc i spedzić miło tą niedziele i nie myśleć o tych Prukwach! Coś czuje że jak bęzdzie miejsce to mnie jutro zostawią! Wiec z rana zrobiłam serniczek i przygotowałam już obiadek taki mniam bo pewnie w szpitalu pomyjami będą mnie karmić!
IGA- gratuluje piateczek 🙂 farciara hehe
Doris25- dzieki za linka ale on działa 😞
kasiar- Zuzia jak aniołek wygląda w tej kiecuszce 😉
butterfly- na opryszczkę najlepszy mocz! Może to nie higieniczne ale stara metoda i sprawdzona. Jak siusiasz to na paluszek troszkę i opryszczkę tym traktujesz!
czerwcówka- ja też dziś zapomniałam że sklepy pozamykane 🙂 ale to przez te wczorajsze nerwy, ale wpiatek zakupy zrobione także lodówka pełna. A żabka i tak otwarta, kerowniczka obsługuje!
Agata- jutro masz termin 😉 hmmm ciekawe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nie dołuj się już
pomyśl że ten sam dzień w którym trafisz do tych prukf (w)? starych będzie również dniem kiedy przytulisz swoje malutkie serduszko

ja też się boję tego co tam zastanę i tylko dlatego chcę mieć męża przy sobie, żeby ratował mnie przed nimi bo ja nie będę w stanie sama bronić swojej godności

ale musimy to przeżyć no i jaka nagroda?!?! maluszek w ramionach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂
Mam trochę do nadrobienia, a że ciekawa jestem co tam pisałyście to zabieram się do czytania.

Byłam u gina w piątek - mam GBS+, anemię i wielowodzie....
Dzidzio waży ok 3500. Na poród narazie się nie zapowiada...
NIe wierzę normalnie, że teraz na koniec te badania mam takie - i te wody płodowe, no szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuszki wpadłam zaglądnąc czy dużo do nadrobienia mam 🙂a tu niespodzianka jedynie 2 stronki 🙂
Witaj Basia no to nie ciekawie u ciebie akurat na sam koniec z tymi wodami masz przeboje 😞Współczuje a co na to lekarz powiedział a tak w ogóle dużo przytyłaś w ciąży??

Bo ja się martwię bo ostatnio apetytu nie mam stosuję dietę nie jem słodkiego no i dziś się zważyłam i ważę więcej 82kg a z przed ciąży 64 😞 czyli mam na +18 a jak byłam u ginki 19 maja to kazała mi dietę stosowac i wtedy miałam +16kg i jej się nie podobało a teraz mam więcej nie kumam 😞aż ryczec mi się chce.
Jedyne co zauważyłam to że mam niżej i jakoś większy brzuch i opuchliznę mam cały czas i to chyba ma też wpływ na wagę co???
Normalnie do głowy dostaje w czwartek 16tego mam wizytę u ginki i mnie opierdoli że diety nie stosowałam a jest odwrotnie dieta nic nie pomogła w zrzuceniu kg 😞Na sam koniec mam się głodzic czy co????
Jestem załamana tą wagą 😞
Jutro rozpoczynam 40tydzien a termin z om mam na 19czerwca ciekawe jaki będzie to tydzien ile się z nas rozpakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja na początku 66 ważyłam a teraz 82 (3 kg to ostatnie dwa tygodnie - ale gin mówił, że to wody dużo ważą). A i jeszcze nie napisałam, ze wyszło mi że mam białko w moczu. Opuchlizna tez mi nie schodzi ppo nocy ogólnie cały czas mam nogi spuchnięte. A to białko + opuchlizna daje prawdopodobne zatrucie ciązowe. Ciśnienie narazie mam w normie. Ale wyczytałam gdzieś że nie zawsze musi też być ciśnienie podwyższone i ogólnie mam dużooo bardziej uważać na to co dzieje się z dzidzią... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu uuuu no to uważaj na siebie ja mam też opuchlizne ale białka w moczu nie miałam.A co z tym zatruciem ciążowym jesteś jakos leczona co na to powiedział??Aż tyle rzeczy ci się przyplątało na sam koniec uważaj na siebie teraz szczególnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie to nic nie powiedział, dlatego od piątku chodzę i myślę....
Zrobię sobie chyba badania jutro znowu i zobacze czy to jakiś błąd nie był z tym białkiem. Ogólnie powiedział,że ciśnienie dwa razy dziennie teraz sprawdzać a nie tylko raz jak od początku ciązy....

A i jeszcze na egzamin nie zdążyłam - stałam w korku, a egzamin to tylko pół godzinki i nie dojechałam po lekarzu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu dałam Ci oklaska na poprawę humorku bo co innego mogę zrobic jedynie Cię pocieszyc że będzie ok wszystko i bacznie obserwuj dzidzię twoją 🙂
Chciałabym Cię jakoś wesprzec na duchu 🙂
Niewiem czy doczytałaś posta bo Dorotka 552 nam się rozpakowała w piątek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
ahoj ja juz po szkole i znowu dobrze ze pojechalam bo kolejna czworka na koniec semestru wpadla 🙂 a tak to bym musiala zaliczac we wrzesniu 🤨

no to nadrabiam czytanie dalej 🙂p
p.s. monia jesli chcesz to jak urodze to bede cie meczyc telefonami hehehe


Hejka gratuluję czwórki 🙂
Iga możesz mnie bombardowac o ile sama nie będę rodzic w tym czasie?Bo to różnie bywa 🙂he he także gdybym nie odbierała to mogę byc na porodówce i się nie wkurzaj wtedy 🙂he
Ale jak najbardziej możesz dac znac co i jak czy tel czy smsem bo smsa zawsze odczytac można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne monia ze nie bede zla chyb ai tak bede bez sil nawet na pierdniecie 😉

dzieki wszystkim za gratulacje ale ja cos czuje ze nie urodze az mi nie wywolaja choc te skurcze ma ale nieregularne...

mamuska pytalas o czop-nie ma opcji ze nie bedziesz wiedziala ze to on
bo on wyglada jak najprawdziwsza galaretka 🙂 albo raczej zelatyna(u mnie pierwszy raz wyleciala malutka i sie zorientowalam to tez sie skapniesz!) a wczoraj to juz taki gil dlugasny ze hoho 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki, my dzis bylismy w szpitalu na kontroli, mala od piatku przybrala 50g, w srode na 90-95% beda wyciagac jej sonde 🙂 bo teraz w wiekszosci nie uzywalismy sondy i tak ladnie przybrala 🙂
Ja sie uparlam (nie trzymam sie planu ktory dostalismy) mala jak chce to zje 50 a jak chce to zje 30... nie podaje jej reszty zeby bylo do 40 (jak w planie) - bo jakby sie miala nauczyc jesc, najwyzej sie obudzi za godzine i znow dostanie 30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...