Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
haha może to faktycznie podświadomość tak działa... ale dziwne normalnie czuję jakby tam mały główką cisnął w dół, heh a może coś faktycznie naturalny żel zadziałał i coś tam z tą szyjką moją się dzieje...
A Ty Marlenko pakuj pakuj maluszka, bo jak Cię złapie to zapomnisz połowę rzeczy... lepiej na spokojnie zapakować wyprawkę do szpitala. Moja torba już spakowana, zapięta, czeka 🙂
Gosia ja właśnie mam dwie torby 😉 mamusia ma swoją i synek swoją 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jutro go moze spakuje. Kupilam specjalnie torbe weekendowa, taka w rozowe kwiatki hahaha taka ktora w zyciu bym nie kupila, nie wiem co mi odbilo. Tam sie razem zmiescimy,
Tata dzis robil przymiarke fotelika w aucie, troche ciulowo wyszlo, mowil ze z tylu pas za krotki, ale cos pewnie wymysli.
Ja juz nie bede sie smarowac tym olejkiem, bo to i tak juz za pozno, zreszta jakos nie moglam sie przekonac. Oddam przyjaciolce, ona w 4 miesiacu ciazy jest teraz.
agata fajnie by bylo gdybys dzis urodzila, w terminie co bardzo rzadko sie zdarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂
laski czop mi odpadł, albo bynajmniej jego większa część.. chyba to to... taki dłuuuugi glut, jak żelatyna wyglądający... aż czułam jak wyszedł... ale bez krwi jak na razie... chyba to czop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂
laski czop mi odpadł, albo bynajmniej jego większa część.. chyba to to... taki dłuuuugi glut, jak żelatyna wyglądający... aż czułam jak wyszedł... ale bez krwi jak na razie... chyba to czop 🙂


uuuuu fajnie 🙂
a ja 2 w 1 dalej 🙂 jutro idę na usg, zobaczymy co tam słychać 🙂 raczej widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
póki co po kąpieli bóle ustały... zobaczymy jak nam noc minie 🙂
teraz już na prawdę jestem troszkę podekscytowana a zarazem zdenerwowana... 🙂 najbliższe dni nam pokażą co i jak 🙂
idę lulu, życzę dobrej nocy wszystkim mamusiom i maluszkom tym w brzuszku i tym już na brzuszku 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ja się melduję że 3xS u mnie nic nie zdziałało.. tylko bóle i napieranie w podwoziu
no i pobudka o 4:22
no ale w końcu wstałam i kąpiel czeka na mnie 🤔
mała jest uparta..
Gratuluję odejścia czopu, ja coś czuję że się obejdzie bez wód i czopu 😞
wskakuję do wanny 😉

ciekawa czy któryś brzuszek sie rozpakował w nocy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Jestem ciekawa jak tam nocka u was 🙃
Ja co godzine sie budzilam ale bylam tak zmeczona ze dobrze mi sie spalo.
Dzis mam ambitne plany, sprzatanie,zakupy,spacerek. Ale teraz ide sie zdrzemnac jeszcze na godzinke 😁 😁
agatka pisz na bierzaco co tam u ciebie, uwazaj na siebie 😘
luna! trzymam kciuki by was do szpitala przyjeli i to bezstresowo!
czerwcowka nie martw sie i my sie kiedys doczekamy 😉
malgorzata powodzenia u lekarza!
A teraz sprobuje was wszystkie brzuszki i mamusie oklaskac! Bo takie dzielne jestesmy 🤪 😘 do pozniej 😘
milego poranka wszystkim zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane 🙂 jak minęła Wam noc? ja miała wczoraj fałszywy alarm, tylko częste twardnienie brzucha, ból w kręgosłupie i nic więcej, miałam pietra bo byłam sama cały dzień w domu i dzisiaj też a zawsze jak mąż nie robi po godzinach czuję się pewniej, obserwuje czy czop mi odchodzi ale do tej pory nic więc niekoniecznie to jest u wszystkich kobiet, kolejna moja koleżanka ze studiów znalazła się wczoraj w szpitalu, miała skurcze co 5min, ciekawe co i jak, miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja już oddałam mocz do analizy, a ciśnienie już normalne 105 na 61 🙂 Także mam nadzieje ze to jednorazowe było.
Agatka no to szyjka ładnie Ci sie skraca podejrzewam, bo jak mi odszedł czop, to tez czułam pulsowania i kłucia w dole i wczoraj okazało sie że szyjka ładnie skrócona 🤪
I tu mam pytanie do Was...czy uważacie ze po odejściu czopa można dalej stosowac 3xs?
No bo sie zastanawiam...jeśli pozbyłam sie naturalnej bariery chroniącej dziecko to czy to nie jest jakieś ryzyko?
Ja też mam taką malutka nadzieję co do tej pełni... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 dokładnie takie pytanie zadałam położnej wczoraj przez tel, mi czop odszedł jakiś tydzień temu, a rozwarcie mam na ponad 2 cm od 2 tygodni, szyjka skrócona do 1,5cm i przeciwskazań nie ma, jak ona to pięknie ujęła "tylko w granicach rozsądku" 🙂
Dziękuję Mamuska27, koleżanka na mnie woła "ta co połknęła piłkę" a teraz ta piłka jeszcze większa bo to zdjęcie sprzed miesiąca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜
Kiedys czytałam, że po odejsciu czopa juz nic z tych rzeczy 🤨 bo juz nie ma ochronki, ale nie wiem czy to prawda...

Tak czytam i czytam i doszłam do wniosku, ze mamy z Czerwcóweczką troche wspólnego: obie brałysmy slub 19. 06 tamtego roku. obie bedziemy miec córeczki Nikolki i chyba obie jestesmy cukrzyczkami 😁

Ile już czerwcóweczek się rozpakowało? Sledze forum, ale nie wiem czy nie ominęłam czegos 🤢

Pozdrawiamy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki !
Nocka spokojna - tylko miałam takie dziwne rwanie w lewej pachwinie ... ? 😮
Czop mi nie odchodzi, skurczy brak, jedynie twardnienie brzuszka. OBYŚMY TYLKO DAŁY RADĘ DO WTORKU ...
Dziś czeka mnie pracowity dzionek bo dostałam partię MEGA SŁODZIAKOWYCH RÓŻOWYCH ciuszków i wczoraj je poprałam a dziś ... 😞 PRASOWANKO ...
Witaj Kiniek !
Coś Moni29 nie widać ...
Agata - widzę, że coś się zaczyna dziać - jednak naturalny żel pomógł ! super ! informuj nas na bierząco co i jak.
Beti82- mój m. też jest na etapie szukania nowej pracy więc też się zastanawiam jak to by było z tym jego urlopem gdyby jednka zdecydował się wykorzystać go w przyszłym roku ze wzgl. na większą liczbę dni, no i Luna pisała, że pracodawca nie może odmówić udzielenia tacierzyńskiego.
Agata - bierzesz jakis probiotyk. Podaj nazwę bo ja bym może też sobie wzięła bo biorę dopochwowo ten antybiotyk na gbs+ i boję się żeby od tego mi sie nie przyplątalo znowu coś innego - np jakiś grzyb ...
Ivona- może rzczywiście lepiej ściemnić w szpitalu, że to ciśnienie Ci skacze i zostać tam żeby być pod stałą kontrolą i mieć pewność, że dzidzi nic nie grozi ze wzgl. na to słabe tętno ?
Aleksandra - ja już odpuściłam to m jak miłosć bo nie dobrze mi się zaczęło robić na widok tych mroczków i tej pyzy cichopek ... To powinno się nazywać NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ ...
BarbaraK- daj znać czy robiłaś tą krew jeszcze raz i co lekarz powiedział Ci na gbs - czy bierzesz coś teraz ? Ja biorę Augmentin docipkowo ...

Idę oszamać śniadanko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,witam wieki się nie odzywałam (ze 400 stron będzie 😮 )

Doris25 to zadzwoń do swojego lekarza i podpytaj czy możesz zamiennie stosować lactovaginal (to szczepy pałeczek kwasu mlekowego) nie wiem czy dozwolone w ciąży ale,że naturalnie zasiedlają pochwę to zapewne nie ma przeciwwskazań, choć lepiej dopytać i jak antybiotyk masz np rano to lacto bierz na noc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia normalnie nie wierzę 😎
wszystko się zgadza
a jeszcze jak urodzimy ten sam dzień to w ogóle będzie śmiesznie 😜

Ale się przespałam, no i już wącham kawkę
co 3xS po odejściu czopa Ja bym już odstawiła Sex, bo to jednak idzie do maluszka a M zawsze tam coś może mieć nawet o tym nie wiedząc
no ale jak położna pozwoliłam to znaczy że pewnie można

Doris ja też wczoraj dostałam mega różową partię i zaraz się biorę za kończenie przebierania rozmiarów i pranko no i wolałabym żeby się dziś ruszyło bo w nocy może być tłok przy tej pełni 😁

brzunio dziwnie zmienił kształt no i teraz to już cały czas ciągnie

Ciekawe jak tam szpitalne brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...