Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No rozumiem Cie, jakby Adi teraz caly dzien sie nie poruszyl to panika zaraz, glownie ze wzgledu na to ze jest taki ruchliwy. Smaka narobilas ta zupa. Lece sie ogarnac i do sklepu, ugotuje sobie krupnik mniaaaaam.
Musze w tygodniu gdzies pojechac i nie mam za bardzo ochoty na autobus, zastanawiam sie czy mozna na rowerze jechac? niby glowka jest bardzo nisko, ale chyba nic sie nie powinno stac co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy algorytm już jest wprowadzony.
Zrobię jeszcze dokładniejsze wyświetlanie (w dniach) na forum.
Teraz powinno przeskakiwać dokładnie według tego dnia, który obliczany jest na podstawie daty porodu. Tak, aby 39 tydzień i 6 dzień był zawsze dniem poprzedzającym datę porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska27 napisał(a):
No rozumiem Cie, jakby Adi teraz caly dzien sie nie poruszyl to panika zaraz, glownie ze wzgledu na to ze jest taki ruchliwy. Smaka narobilas ta zupa. Lece sie ogarnac i do sklepu, ugotuje sobie krupnik mniaaaaam.
Musze w tygodniu gdzies pojechac i nie mam za bardzo ochoty na autobus, zastanawiam sie czy mozna na rowerze jechac? niby glowka jest bardzo nisko, ale chyba nic sie nie powinno stac co?


tylko spróbuj wsiąść na rower!! to tam pojadę i przełożę przez kolano!!!
absolutnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
nowy algorytm już jest wprowadzony.
Zrobię jeszcze dokładniejsze wyświetlanie (w dniach) na forum.
Teraz powinno przeskakiwać dokładnie według tego dnia, który obliczany jest na podstawie daty porodu. Tak, aby 39 tydzień i 6 dzień był zawsze dniem poprzedzającym datę porodu.


ale ciąża ma 40 tygodni a nie 39 i warkocz
więc ja zaczęłam ostatni 40 tydzień a pokazuje że jestem w 39
dzień rozwiązania to skończone 40 tygodni więc ten 40 tydzień trwa aż 7 dni a nie tylko 1 czyli termin porodu
no ale każdy oblicza to po swojemu począwszy od lekarzy a kończąc na suwaczkach 😉
a kobieta która już nosi dziecko 39 tygodni wie że to JEST 40 I Ostatni tydzień nawet jak jej wmawiają że to 15, 20, 35, czy 39

i tyle na ten temat

już po obiadku i poczekam na jakiś ruch małej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris, ja już o tym myślałam, ale oni i tak w szpitalach decyduja po ktg, a poza tym nie chcę kusic losu...teraz jade na ktg w czwartek, zobaczymy moze mnie juz zostawią...choc jak słysze o Neqiticie to zaczynam watpic w cokolwiek 😮 Noz byłam jeśli on nią chodzi pewna na 99% że już ma z głowy!!!
Agatka, własnie wiem że mówiłaś że nic tam Ci nie zaglądają więc jeśli każda ma tak samo to Twoja szyjka się skraca 🙂
A tym które nie miały czopa, to słyszałam od babek które juz urodziły że nawet nie wiedziały że cos takiego miało być 😁 Kazda ma inaczej poprostu.
Czerwcówka, ja jako że mały ma takie leniwe dni i nic go nie rusza już dwa razy byłam na ktg. Wczoraj własnie po ktg lekarz powiedział że to oczywiście normalne, bo dziecko za duże i przy końcówce juz nie szaleje, ale...jeśli czuje tylko jakiś lęk to warto przyjechać i sprawdzić.
Mam oczywicie liczyc ruchy, brać poprawkę na zmniejszona ilość, ale raczej po spożyciu jakiegoś pokarmu, dziecko powinno sie choc raz czy dwa poruszyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślę, że na te nasze małe leniuszki tak wpływa pogoda.Ja jestem dziś bardzo leniwa i śpiąca więc pewnie i mała ma dziś wszystko w nosie i woli sobie pospać.
Zresztą wygibaski już odpadają bo ma tam zwyczajnie ciasno, czasem coś wypnie leniwie, tyłek czy się rozciągnie, ale to już nie to co tydzień temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
Jeśli chodzi o liczenie tygodni to ja jutro wchodze w 40 tydzień, dziś kończę 39-ty. Mój lekarz też jak np miałam 35 tygodni i 2 dni powiedział że to 36 tydzień. I dla mnie to logiczne 🙂


dla mnie też jest to logiczne ale moja położna zawsze wpisywała w kartę tyodnie pelne, skończone
jak był np. 35 i 2 dni to w karcie wpisała, że 35 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.... widzę info dostałyście na mój temat.... zła jestem jak osa aż płakać mi się chce.... bo im kur** łóżek brakuje.... masakra jakaś.... zaraz chyba się wezmę za jakąś robotę albo spać pójdę... 😞 buuuuuuu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, wiec ja juz poleniuchowalam,pospalam, bylam na zakupach i spacerku. Teraz sie biore za sprzatanie...tzn za chwilke...jak odsapne po zakupach...
Odebralam wyniki wymazu- i jest dobrze, nie mam zadnej infekcji ani innych dziwnych rzeczy, poprostu grzybica i juz powinnna byc wyleczona po tej kuracji 3dniowej.
cos mnie brzuch boli...tzn zoladek...mam nadzieje ze sie niczym nie strulam znow 🤢 🤢
Pogoda piekna, lato w pelni! Mykam...do pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...