Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_j napisał(a):
ciekawe jak tam Iga 🤔 dawno nie zaglądała na forum... może na porodówce daje czadu 😉


No właśnie też o niej przed chwilą myślałam..Ciekawe...
Beti ja wiem, że jemu dobrze w brzuszku. Dzisiaj tyle z nim gadałam jak nigdy i tłumaczyłam mu, że po tej stronie też jest całkiem nieźle.Ale w sumie mam jeszcze trochę czasu. Mamy podobny termin, tylko jeden dzień różnicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też mi sie tak zdaje że Iga na porodówce.
ps. Dziewczyny pamietajcie ze afirmacje działają i jak bedziecie sobie mówic ze przenosicie to przenosicie. ja sobie wmawiam że max w przyszłym tygodniu urodze hihihi zobacze czy zadziała moja afirmacja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mykam z neta. moj dzis przyjezdza za chwilkę. zrobiłam makaron z pieczarkami w sosie serowo-smietanowym.pierwszy raz i mi wyszedł!!! ja sie skusze tylko na troszkę bo cukier skoczy ale moj pewnie bedzie zadowolony 🙂 dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie się coś spać nie chce... Mąż wymasował mi stopy i był w szoku, że są takie spuchnięte. No, ale jak się nosi tyle dodatkowych kilogramów, to czego się spodziewać. A poza tym to Mały podczas masażu szalał jak dziki 🙂
No cóż,cicho tu jakoś to też się ewakuuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iga pewnie dziala na porodowce, nie wierze ze by sie nie odezwala przez caly dzien.
Pewnie nowy bobasek nam dojdzie 🤪 .
Ja sie nawet nie klade spac bo i tak nie zasne. Adi szaleje, zgaga pali. Kolacyjke sobi zjem a co 😜.

Pytanko. Jak gin sprawdza stopien lozyska? Tutaj oczywiscie nie ma czegos takiego, pytam wiec z ciekawosci. Na usg widzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ileż my musimy miec cierpliwości to szok.
Mnie co raz gorzej choroba rozkłada. nie dość że ciężko przez brzuch, który nadal wysoko i utrudnia oddychanie to jeszcze ta pieprzona choroba. duszno, nie ma czym oddychać, krtań uciśnięta, nos zatkany, kaszel męczy. w nocy myślałam że się pożygam tak mnie umordowało.
A mała się nie spieszy jak u większości z Was.
Iga... hm... też mam przeczucie, ze coś się u niej dzieje. 🙂 dobrego.
U mnie wchodza w gre dwie opcje. Albo ruszy po wtorkowej wizycie, tak jak u Małgorzatty po badaniu u gina ALBO DOPIERO NA POCZĄTKU LIPCA.
Dobrej nocy 😘 😘 😘
Mamuśka dokładnie, stopien rozwoju łożyska spr na usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, kurcze wspolczuje Ci tej choroby. Nigdy juz nie zapomne jak brzusio byl jeszcze wysoko i mialam problemy z oddychaniem, za malo tlenu i non stop bylo mi duszno a gdzie jeszcze w dodatku angina badz grypa, naprawde Cie podziwiam.
SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA, bo juz troche za dlugo sie meczysz 😞.

Tak sie zastanawiam, czy w takim razie jak ostatnio bylam na kontroli ten gin spojrzal na lozysko, nic nie mowil, nie wiem czy oni tutaj w ogole na to patrza. Tylko pokazywal mi gdzie sie lozysko znajduje i nic wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie brzuszki!

noc była straszna, skurcze od 22:30 do 24 cholernie bolesne, były krzyki no ale ustały, wymordowana padłam a M. siedział z książką i czytał o skurczach 😉 bo nie wiedział czy ma nas pakować do auta

no i ok 4 znowu bóle, obudził mnie wyciek z pipki, niewiele tego było, więc to nie wody, a wyglądał o jak woda, tyle że z krwią, potem kibelek i w kibelku woda wymieszana z krwią..
teraz wzięłam się za śniadanko, rozłożyłam całą zmywarkę naczyń (bolesne skurcze co 10min) i popijam herbatkę, czekam do 6 rano to może już jak się zacznie mnie przyjmą w końcu ok 10 są wypisy
tylko na wkładce mam troszkę krwi więc się martwię, ale te skurcze są bolesne ale ie idzie umrzeć od tego dlatego nie jestem pewna, ale pojadę ze względu na tą krew

czad po prostu
ciekawe czy któraś jeszcze ma taką noc z przygodami 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihiih ja mam już coraz silniejsze co 10min
idę budzić M.
Wszystko spakowane i stoi pod drzwiami, ale nie wiem czy to już poród
co do sek. co 10minut i prysznic nie pomógł

zjadłam śniadanko i idę rozbudzać M.

KASIU POWODZENIA!
JEszcze tylko spisze do kogoś numer tel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek,
No prosze czyli jednak pelnia podzialala na co niektore 🤪 Trzymam kciuki za te co na IP , a moze juz na porodowce?! W szoku jestem nadal! Obyscie mialy swoje pociechy juz niedlugo na rekach!
U mnie bed zmian 😞 , na dzis mam termin a dzidzia wygodnie w brzuszku sobie siedzi... 🤔
W nocy bol krzyza i podwozia- jakinwalida sie juz czuje, kazdy ruch bolal...a skurczy brak oczywiscie...
Zadzwonie pozniej do prywatnego lekarza i sie spytam czy mnie jeszcze przyjmie...
A poki co Moj P. do pracy wyslany, psy nakarmione...poranek jak codzien, pelna monotonia...ale ja dzis marudze! jak wy mnie sluchac mozecie? 😜
Ide sie jeszcze zdrzemnac...moze wstana prawa noga 🙃
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh ho ho ale pełnia zadziałała 🤪 🤪 🤪 Ale faaaajnie!!!
Ja też przez prawie całą nocke walczyłam ze skurczami. O 4-tej miałam już taki konkretny bo nie przechodził nawet po zmianie pozycji...a potem ustało....ehhh a juz sie łudziłam 😉
Wczoraj czysciło mnie i górnie i dolnie...myslałam że może sie organizm sie oczyszcza a tu nic...
Chociaz dzień jeszcze długi i może synek zrobi prezent tatusiowi i babci jeszcze dziś 😎
Ehhh ale jestem ciekawa jak tam dziewczyny...oby szybko, bezproblemowo i jak najmniej boleśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasienkaks leży na porodówce, wody jej nadal odchodzą tyle, że zielone. Chcieli jej wywołać oxy ale boją się ryzykować i prawdopodobnie jeszcze dziś będzie miała cesarkę. Jest bardzo spokojna 🙂
Dzień dobry... u mnie pełnia podziałała tak, że zasnąć nie mogłam, łaziłam i szukałam słodyczy ☺️ teraz jestem jakaś taka rozbita... powinnam śniadanie jakieś zjeść ale wlazłam z powrotem pod kocyk do łóżka...

IGA GRATULACJE !!!!!- i jak zwykle dodaję, że baaaardzo zazdroszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dominika a Iga napisała coś więcej jak tam Zosia? ile ważyła? czy póki co jest umordowana i napisała tylko, że urodziła?n jejku ale fajnie 😆 ja już też chcę ☺️


Dobra idę robić kawusię i jedzonko.... nie ma co leżeć i rozpaczać 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...