Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Iwona to ta kobieta jak po tym gazie rozweselającym. swoją drogą zapomniałam chyba Nika go miała miec.ciekawe czy miała go w koncu na poczatku. a do nas tez to wchodzi bo w tv kiedys było.bedziemy na smiechowym haju hahahah
Aleksandra nu nu robic lewatywę w domu, chyba że chcesz poród sama przyjmowac w aucie... mi połozna zabroniła bo mowiła że dużo dziewczyn nie dojechało przez to. powiedziała że na izbie zrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Iwona to ta kobieta jak po tym gazie rozweselającym. swoją drogą zapomniałam chyba Nika go miała miec.ciekawe czy miała go w koncu na poczatku. a do nas tez to wchodzi bo w tv kiedys było.bedziemy na smiechowym haju hahahah
Aleksandra nu nu robic lewatywę w domu, chyba że chcesz poród sama przyjmowac w aucie... mi połozna zabroniła bo mowiła że dużo dziewczyn nie dojechało przez to. powiedziała że na izbie zrobią.


A mi własnie połozna powiedziała żeby samemu w domu zrobic bo w szpitalu juz nie robią 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi brzuch stwardniał w nocy i nadal taki jest. wiec macica sie juz kurczy. dobrze. i w sumei stwierdziłam ze jestem bardzo madra, bo sikam w nocy bez zapalania swiatła wiec nawet nie wiem czy czop odpadł czy nie. mógł w sumie odpasc a ja nie widziałam. kurka bo to swiatło do wc mam daleko koło kuchni tak beznadziejnie jest zrobione i mi sie nie chce robic te pare kroków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to niezłe te położne, co nie chce im sie zrobic kurna? z tego co jest teraz w prawie to my decydujemy o tym czy chcemy czy nie. wiec lewatywe wez jak masz i każ im zrobic .no chyba że masz blisko szpital to mozesz zaryzykowac... bo to przyspiesza poród dlatego odchodzą od lewatyw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli mowa o lewatywie, to u mnie trzeba o nią poprosić bo same położne nie zaproponują... teraz się ponoć odchodzi od takiego hurtowego robienia wszystkim rodzącym lewatywy... tak jak od nacinania krocza...
Mnie to osobiście przeczyszcza już jakiś czas, po 6-7 razy nawet do kibelka gonię, a apogeum miałam w szpitalu bo co zjadłam to nie mijało 30 minut i ja już do wc musiałam iść.... paranoja jakaś ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Buterfly hahah usmiałam sie wyobraziłam sobie mojego robiacego mi lewatywe hahahaahahah. chyba nawet nie wiedziałby jak to sie naciska nie mowiac juz o wspomnieniach na całe zycie hahahah


No widzisz, ja nawet nie wiem, ze tam się coś naciska ;D U nas robią wszystkim, można zrobić samemu, ale po co? Nie trzeba też kupować we własnym zakresie. Wiecie co? To w ich interesie jest zrobić lewatywę, a jak lubią być obes...ne to niech się lenią dalej 🙂 Ale co kraj to obyczaj, zrozumiałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
wiecie tak mysle zrobic pod siebie to jedno ale zapaszek po to chyba najgorsze....
jaki temat poruszylam...mam nadzieje ze nikt teraz nie je ☺️


A jak będą niemiłe położne to polecam w tej sytuacji wypić wcześniej zsiadłe mleko... w nagrodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra zapytaj, może CI zrobią?

Mnie też czyści od jakiegoś czasu, kilka razy jestem w wc dziennie, wiec nie liczę na to że się organizm sam oczyści do końca.... ja od razu się będę darła żeby mi zrobili, a nie wiem czy i w domu nie zaryzykuje sama sobie zrobić..... tam sie nic nie naciska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Aleksandra_W napisał(a):
wiecie tak mysle zrobic pod siebie to jedno ale zapaszek po to chyba najgorsze....
jaki temat poruszylam...mam nadzieje ze nikt teraz nie je ☺️


A jak będą niemiłe położne to polecam w tej sytuacji wypić wcześniej zsiadłe mleko... w nagrodę 😁


🤪 🤪 🤪 🤪 SIE USMIALAM
😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mi się poczucie humoru dziwne włączyło... Ale to dlatego chyba, że właśnie musiałam przeprowadzić telefoniczną rozmowę w stylu "ojej, jeszcze nie urodziłaś? to co się dzieje?". No nic, gówno się dzieje (skoro już jesteśmy przy lewatywie), termin mam na 1,5 tygodnia to skąd te durne pytania?! Ale ja sobie zapamiętam, które tak dupę truły i jak one będą w ciąży to zrobię to samo. Będę wydzwaniać i nie odłożę słuchawki dopóki same tego nie zrobią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczynki 🙂
Wróciłam z kolejnego spacerku, dziś zrobiłam szybszy walking i trochę brzuch rozbolał... a niech boli! 🙂 🙂 🙂 niech coś tam się zaczyna 🙂
Witam nowa forumowiczkę MonikęI90 🙂 - na powracające grzybice polecam probiotyk LaciBios Femina polecany obietam w ciąży, które są bardziej podatne na jakieś infekcje... ja go biorę tak zapobiegawczo odkąd wyleczyłam grzybka w 5 miesiącu 🙂 A co do skierowania to ja jak większość brzuszków radziłabym jednak pójść, myślę, że lekarka miała jakiś sensowny powód, dla którego wypisała to skierowanie.
Ja też cały czas myślę o Czerwcówce i Kasiuli... może już tulą swoje pociechy 😆
Heh ciekawe co dzisiejszej nocy się wydarzy 🙂 Ja tak jak Ola i Ivona dziś rodzę i nic mnie nie obchodzi 😜 powiedziałam synkowi, że ma wyjść i tyle, że wczasy się skończyły 🙂 także dajemy radę dziewczynki! 🙂

Aha a do strachu przed porodem, to wcale się już nie boję, po prostu chciałabym mieć ten etap za sobą i jakoś tak bojowo jestem nastawiona 🙂 Dam czadu na porodówce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buterfly ja dzisiaj dostałam od siostry mojego męża kolejnego smsa jak codzień typu "Dzieje się już coś" "Mały już się urodził".... ku**a Jak się urodzi to na pewno ich powiadomimy..... 😠 😠 Dzisiaj postanowiłam nie odpisywać na jej smsa... to zrobiła takiego szumu, dzwoniła do mojego męża do pracy... alarm czy coś mi się nie stało bo nie odpisałam... 😠 a ja po prostu mam już dość smsów treści "JUŻ????"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pitole to ile pełnia trwa?? Tydzień?? mi się zdawało że koło 3 dni, ja zawsze jak była pełnia dostawałam okres, przeważnie w drugi dzień jak księżyc był w pełni.... a może to tylko tak wygląda... w końcu 97% jasności to prawie 100% haha.... 😁
A ja mam jutro w planach pójść na piknik lotniczy i na koncert, no i pojechać na wielkie zakupy całotygodniowe po hipermarketach i rynkach.... peirniczę takie siedzenie w domu i czekanie jak na zbawienie, jak ma się zacząć to się zacznie kiedy będzie chciało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...