Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Malgorzatta hmmmm to była taka akcja, że była chyba zima i zanim przyjechało pogotowie to "osoba" urodziła sama.... coś jeszcze było o pępowinie (coś z sąsiadem 😮 ) ale nie chcę już wymyślać haha 🤪


dobrze kojarzysz, bo ja mam coś w tym stylu w pamięci..... ciekawa jestem co z Tą dziewczyną, czy urodziła juz też, czy nie, czy była na chwile na forum, czy pisze z nami cały czas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 wiec wrazenia :
Lewatywa: Beti miala racje ze butelka twarda i trzeba mocno cisnac...ja dalam rade polowe i musialam mojego wolac 🤪 ale poprzykrywalam wszystko - zeby biedak nie mial traumy i kazalam tylko naciskac na butelke 😜 , 3/4 roztworu weszlo. Myslalam ze lepiej mnie przeczysci...no moze jeszcze mnie pogoni...albo moze zle zrobilam...albo tak mialo byc?! no ale zrobilam 🙃
Plamic zaczelam...ale skurcze troche jakby ustaly 🙃 wiec nie jestem pewna czy akcja sie rozwinie. Jak mala nie bedzie chciala wyjsc to nie wyjdzie 😲 ale ja chociaz wiem ze u niej wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wydaje mi się, że to był taki "jednorazowy" wpis.... bo później zjawiła się Kiniek (swoją drogą gdzie ona się podziała?? 😮 na FB też jej nie widzę ostatnio ) i mówiłyśmy, że jako jedyna ma doświadczenie bo tutaj same pierworódki... a ta osoba też była w 2 ciąży.... więc pewno się nie odzywała później bo byśmy miały ją w pamięci jako "tą bardziej doświadczoną" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
wydaje mi się, że to był taki "jednorazowy" wpis.... bo później zjawiła się Kiniek (swoją drogą gdzie ona się podziała?? 😮 na FB też jej nie widzę ostatnio ) i mówiłyśmy, że jako jedyna ma doświadczenie bo tutaj same pierworódki... a ta osoba też była w 2 ciąży.... więc pewno się nie odzywała później bo byśmy miały ją w pamięci jako "tą bardziej doświadczoną" 🙂



chyba jakoś tak... a Kiniek urzęduje bardziej na lipcówkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i co dziubiecie się??? haha ja kurde trochę postukałam i od razu mi brzuch stwardniał 🙂
A w ogóle to jakaś zbiorowa bezsenność?? ja tam już mam tak dwa dni? a Wy czemu nie śpicie?
Ola rodzi więc zrozumiałe, że nie śpi 🙃 Ja czekam aż mój R wróci bo pojechał z ojcem do klubu bo komuś tam się coś tam popsuło, sama nie wiem dokładnie.... A Wy dziewuszki co macie na swoje usprawiedliwienie? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie 😁. Butterfly, nic sie nie dzieje, spokojnie.
Ja w weekend jestem mniej aktywna, staram sie spedzic czas z facetem no i wiecie co.... przyspieszyc akcje 😉.
Odezwe sie jutro albo pojutrze. U mnie raczej nic nie bedzie sie dzialo, chociaz nigdy nie wiadomo 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola nie wiem jakoś spać mi się nie chce, był dziś grill, nażarłam się jak świnia 🤪
poza tym spałam po obiadku... i spać się nie chce 🙂
no ale zaraz się zbieram do ciepłej wanny, prawdopodobnie gorące kąpiele też wzmagają skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh Agata, wchodzę na allegro, wpisuje w wyszukiwarkę np. ćwieki, no i wyskakuje mi ileś tam stron z ofertami, lecę po wszystkich, jak mnie cos zaciekawi, to wchodzę w ofertę, jak fajna rzecz to obserwuję, wchodzę też w inne rzeczy sprzedającego, jak nie za dużo to od razu oblukam co tam ma ciekawego, jak ma dużo stron to zostawiam sobie na następny dzień.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okey drogie Panie ja uciekam.... najpierw do lodówki bo coś bym zjadła a później pewnie zasnę przed TV hahaha dobrej nocy życzę i do przeczytania jutro 🙂

Ola bezbolesnego i szybkiego porodu życzę jeszcze dzisiejszej nocy 😉

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś wpadłam na pomysł żeby obciąć dżinsy co je przygotowałam do wyrzucenia, a są nowe, kupię ćwieki i je wyćwiekuję sama i się jeszcze przydadzą.... a jak wrzucisz w szukaj na allegro ćwieki to i tak wyskoczy Ci wszystko co ma z ćwiekami wspólnego, czyli i buty i ciuchy i biżuteria.... przy okazji wkręcę sie w nowe rzeczy i nowe pomysły.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...