Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak wam powiem jaka masakra to nie uwierzycie chyba....
dzwonie do szpitala (bo tu nie moge poprostu pojechac na porodowke) i mowie ze mam skurcze co 3min od 1.5godz. A co baba na to? Zebym wziela paracetamol i sprobowala spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No chyba ich K*rwa pojeba*o! Mam zadzwonic dopiero jak skurcze beda tak bolesne jak sam sku*wie*. Bo skoro jeszcze mowie to nie jest tak zle....I przy pierwszej ciazy takie skurcze to za malo by przyjeli mnie do szpitala..... 🥴 🥴 🥴 a moj P.oczywiscie po telefonie do szpitala zastosowal sie do polecen i spi sobie w najlepsze....niech go chudy byk!!!!!!!!!!!
Pozalilam sie wam i mi troche lepiej... Ide wlaczyc TV czy cos bo zwariuje tak sama z tym wszystkim...jak ja bym chciala byc w PL...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
jak wam powiem jaka masakra to nie uwierzycie chyba....
dzwonie do szpitala (bo tu nie moge poprostu pojechac na porodowke) i mowie ze mam skurcze co 3min od 1.5godz. A co baba na to? Zebym wziela paracetamol i sprobowala spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No chyba ich K*rwa pojeba*o! Mam zadzwonic dopiero jak skurcze beda tak bolesne jak sam sku*wie*. Bo skoro jeszcze mowie to nie jest tak zle....I przy pierwszej ciazy takie skurcze to za malo by przyjeli mnie do szpitala..... 🥴 🥴 🥴 a moj P.oczywiscie po telefonie do szpitala zastosowal sie do polecen i spi sobie w najlepsze....niech go chudy byk!!!!!!!!!!!
Pozalilam sie wam i mi troche lepiej... Ide wlaczyc TV czy cos bo zwariuje tak sama z tym wszystkim...jak ja bym chciala byc w PL...



o w morde!!! skurcze co 3 minuty i dalej masz czekac alaaaa, faktycznie ich pojeb...o!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm teraz mi sie chce spac troszeczke, ale zaraz moi rodzice przejezdzaja i musimy ich z dworca odebrac hehe, ja tak czulam, ze jak przyjada to mi sie spac zachce...no ale coz trzeba jechac po nich, a na 19:30 szpital i mam nadzieje porodowka bo termin z usg byl na 16-tego a z om 21 i do tego ten stan wod jest niebardzo no zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniaruda to juz dzis do szpitala. to pewnie dlatego nie mozesz spac biedactwo.
Aleksandra W dałas czadu z lewatywą usmiałam sie bo sobie taka akcje wczesniej wyobrażałam.hahahah. a z ta butelką to kurna nie wiem kto to produkuje takie twarde te butelki powinny byc mieciutkie by myk wcisnac i juz a tu trzeba biceps cwiczyc.. pewnie już w szpitaliku jestes na porodówce.powodzonko.ja to bym pod szpitalem warowała jakby mnie nie chcieli przyjac i miała skurcze co 3 minuty 🙂
Ivi i dziewczyny dzieki za wsparcie. ps Ivi u mnie akcja z wyprowadzaniem tez była chyba ze dwa razy. zobaczymy co dalej bedzie.
Monika190 ja tez nie mam skurczy ani przepowiadajacych.miałam tylko 3 kłucia tam na dole i tyle.
Nequitia ale sie wybrałąs na piknik... takiego nie zazdroszczę.ale własnie non stop są te tragedie i ja chyba nie wybiore sie nigdy na taka impreze.a swoja drogą podobno nurków nie było na miejscu tylko na nich czekano? to prawda?bo tak w mediach mówią. jakby tak było to kurka organizator troche przesadził.
MAłgorzatta ta osobą co rodziła w domu jest chyba Andzia. ale nie jestem pewna.ale wydaje mi sie że pisze z nami co jakis czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, ja jeszcze zyje...bylam wkoncu w tym szpitalu- i wyslali mnie na pare godzin do domu bo po co mam po scianach chodzic na odddziale skoro moge w domu...no i jestem juz u kresu wytrzymalosci mojej wiec chyba pora tam wrocic...mysle ze za 30min wyjazd z domu i juz nie dam sie ze szpitala wygonic tak latwo...trzymajcie kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mialam skurcze tez co 2-3 min. i odeslali mnie tutaj do domu ze szpitala, ze stwierdzeniem skurcze za slabe i to za wczesnie, pewnie powod infekcji w moczu...

Co do przepisow to nie tylko polska jest powa*ona... u nas tutaj ja tez czekam na nr.osobisty, maz jest norwegiem, mamy legalny zwiazek malzenski, wszystkie papiery, nie dosc ze musielismy zaplacic kupe kasy za rejstracje, to po 2ch tyg. przyslali nam "dokument wywiadowy" dotyczacy mnie, calej mojej rodziny, jak sie spotkalismy, jak wygladal slub i przyjecie slubne, kto tam byl i najlepsze czy zgadzamy sie na testy genetyczne dla dziecka (na ojcostwo i na wiek dziecka).
Osoby ktore przyjezdzaja tu do pracy dostaja ten nr do miesiaca, ja juz czekam 3 i nie wiadomo czy go dostane - to jest najlepsze... jak nie dostane to musimy placic kuuuupe kasy za porod i pobyt w szpitalu... Tak wiec Monika wiem co przezywasz... moj brat ma zone z Rosji wiec tez bylo sporo problemow zeby dostala karte pobytu w PL...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
Jak tam u Was z rana 🙂 u mnie ciszaaaa... 🤢
Aleksandra trzymamy kciuki!!! 🙂 🙂 🙂
może zaraz sama sobie wepcham tam paluchy i pomasuję tą szyjkę 😜 heh
no to kolejna nam się rozpakuje 🙂 i kolejna dzidzia będzie już po tej stronie brzusia 🙂
no nic zajrzę jeszcze potem, może będą jakieś newsy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a mnie ten buc mój lekarz nie chcial zrobić tego masażu.. a może tez już bym miała z głowy 🙂 Kurcze, ale Olę wzięło, nie ma co... No i ja sobie wmawiam, że mnie też tak weźmie i będzie hop siup, w jeden dzień się wszystko rozwiąże, a nie bóle przez trzy tygodnie i nic się nie dzieje. Mój Mały mnie coś w tyłek kopie od środka, jakby mówił "weź się babo za siebie wreszcie", ale mi się nic nie chce. A jeszcze dzisiaj jedziemy do znajomych, którym w lutym się urodził synek i pewnie cały wieczór upłynie na klechaniu o porodzie- Marcin chyba ocipieje 🙃 A w ogóle moje ostatnie badanie prenatalne chyba w 32tygodniu wskazywało, że dzisiaj urodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny melduję się że nadal 2w1 🙂I nic się nie dzieje jedynie brzuszek mi twardnieje raz z góry na dół a raz odwrtnie i standardowo mam kłucia w podwoziu no i dziś mam termin mój z om 🙂
Laski jutro idę do szpitala o 8 rano jak co to dam znac co i jak Ani (Buterfly) i komuś jeszcze co ze mną 🙂
aha a czerwcówka czasem nie podawała numeru tel Mamusce(Marlenie)bo coś kojarzę ale nie jestem pewna???

Iga śliczna Zośka zakochac się można w niej hi hi
Aleksandra trzymam kciuki za Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam....
Olu trzymam kciuki nadal 😁

Ale mnie wzięło na prażoną cebulkę i właśnie jem kanapki z serem i tym moim rarytasem 🤪 haha to wszystko popijam kawą i zastanawiam się kiedy będę musiała lecieć po takiej mieszance do toalety ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka !
melduje sie 2 w 1 !
noc całkiem bezsenna - mała naciskała mi główką na pęcherz tak, że myślałam, ze już wychodzi, potem tak się rozpychała, że prawie mi dziurę nogą zrobiła w brzuchu. TA NOC TO MASAKRA ...
W sumie to i tak jak na takie coś to się super dziś czuję ...
Zastanawiam się tylko czemu ona tak napiera na noc a w dzień już nie ?
Ale nie tylko ja miałam bezsenną noc sądząc po postach - w nocy dałyście nieźle czadu, ledwo nadrobiłam.
Ola - ty po nocnych jazdach pewnie już tulisz maleństwo ! Niezłe te jazdy z tym Twoim szpitalem - skurcze co 2 minuty a oni każą spać. Nienormalni ...
Ivonki coś nie widać - może ma już swojego Wojtusia ... ale chyba by coś skrobnęła - siakiegoś smska.
Przedemną jutro też wielki dzien - idę do szpitala na 8:00, potem badania itp, ciekawe co ja tam będę robić już po (mam tam zostać), a we wtorek o 8:00 cc więc te co będą nadal 2 w 1 trzymajcie za NAS kciuki. Zaczynam być podekstytozdenerwowana - tak bym to ujęła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris będzie dobrze. Nawet nie wiesz, jak Ci zazdroszczę!
Monia w takim razie będę w gotowości czekała na wiadomość i od razu sprzedam ją dalej 🙂
A ja byłam w kwiaciarni- taki piękny bukiet mi pani zrobiła, że się nie umiem nacieszyć. Szkoda, że to nie dla mnie 🤔 Ale zażyczyłam sobie od męża jakiejś biżuterii po porodzie. Szczyt próżności w moim wykonaniu, ale co, coś się przecież należy po takim wysiłku. Teraz widzę, jak się poci jak przechodzimy koło jubilera, żeby mu dać wskazówki. Ten mój chłop to jest jakiś taki nieogar trochę, zawsze wszystko muszę mu powiedzieć, wskazać. Tylko piersćionkiem zaręczynowym mnie zaskoczył parę lat temu,ale to i tak wcześniej parę razy kazał pokazać jakie mi się podobają. W jego poukładanej głowie spontan ogranicza się tylko do wyjazdów, cała reszta zawsze musi być przemyślana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kompletnie nie pamiętam, ale możesz zapytać w aptece farmaceuty, bo mnie kiedyś mówiła babka z apteki właśnie tylko zapomniałam- sama kupiłam waciki już nasączone odpowiednim spirytusem za 0,30gr/sztuka. Myślałam, że to droższe i też chciałam kupić spirytus, ale w sumie to skusilam się na gotowca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!

Ola trzymam kciuki!

ja też kupiłam takie waciki nasączane spirytusem, LEKO się nazywają czy jakoś tak, ale babka w aptece powiedziała że są do d.... w sumie jak się wywaliłam i zdarłam nogę to w szafce znalazłam tylko przeterminowaną wodę utlenioną i miałam okazję to sprawdzić, no i też mi się wydaje że to trochę za mało, ten gazik jest strasznie cienki i mało tam tego spirytusu.... nadaje się to bardziej moim zdaniem do przetarcia np. po zastrzyku..... nic to, monopolowy mam pod domem 24H w razie co Marcin będzie latał po spiryt, a babka a aptece ma przepis na to rozcieńczanie....

wiecie co jeszcze wypróbowałam przy okazji, krem na odparzenia pieluszkowe z Johnsona co kupiłam dla mojego dziecka 🙂 (pożyczam od syna heheh) świetnie się zagoiła rana, został jeszcze środek, ale odchodzi ładnie i nie zostaje ślad....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...