Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pizze własnej roboty serwuje mi męzuś - stwierdził, że to taka nasza "zielona noc"
😁 😁 😁

beti - faktycznie z tym spirtytem bo bedzie 2 : 1 (spiryt : woda) bo spiryt ma 90 % a chcemy otrzymać 70 % to jest logiczne 🙂

Ja sobie zapisze nr do BETI, GOSI, BUTTERFLY (JEŚLI MOGĘ) bo AGATA i MONIA TO TYKAJĄCE BOMBY ZEGAROWE ... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris pewnie zapisuj i dawaj znac. juz myslalam ze wczesniej było widac a tu okazuje sie ze numer miałam niewidoczny.no musisz sie najesc bo jutro to pewnie w szpitalu cie troche pogłodzą tym ich jedzeniem, no i przed cesarką to juz tez zero sniadania pewnie.jutro Ci pewnie wszystko wytłumacza co i jak i anestezjolog przyjdzie pogadac.
MAłgorzatta ja tez miałam akcje taka sama z kwiatami na śłub 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):

Ja sobie zapisze nr do BETI, GOSI, BUTTERFLY (JEŚLI MOGĘ)


Jasne, że możesz. Troszeczkę zaledwie mi przeszło po tej nospie.. Zaczęło dodatkowo kłuć i ciągle ćmi jak na okres. I cały czas sobie mówię: nie panikować, nie panikować 🙂 A mój mąż oczywiście bardziej zainteresowany jest kupnem drukarki na allegro. Nasza wymiana zdań:
- Marcin, zaczyna mnie dziwnie boleć brzuch i tabletka coś nie pomaga...
- No... myślisz, że laserowa z Samsunga będzie ok?
Hahahahhaa, czasami nie mam do niego siły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Doris pewnie zapisuj i dawaj znac. juz myslalam ze wczesniej było widac a tu okazuje sie ze numer miałam niewidoczny.no musisz sie najesc bo jutro to pewnie w szpitalu cie troche pogłodzą tym ich jedzeniem, no i przed cesarką to juz tez zero sniadania pewnie.jutro Ci pewnie wszystko wytłumacza co i jak i anestezjolog przyjdzie pogadac.
MAłgorzatta ja tez miałam akcje taka sama z kwiatami na śłub 🙂


THX, tylko jak mi lewatywe zrobią to padną hahahhah 😁
ciekawe czy ja coś dostanę od mojego ... też jest nie domyślny jak cholera... ale prędzej kwiaty niż biżuterię ... a szkoda...
ale ja nie będę się dopominać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Doris25 napisał(a):

Ja sobie zapisze nr do BETI, GOSI, BUTTERFLY (JEŚLI MOGĘ)


Jasne, że możesz. Troszeczkę zaledwie mi przeszło po tej nospie.. Zaczęło dodatkowo kłuć i ciągle ćmi jak na okres. I cały czas sobie mówię: nie panikować, nie panikować 🙂 A mój mąż oczywiście bardziej zainteresowany jest kupnem drukarki na allegro. Nasza wymiana zdań:
- Marcin, zaczyna mnie dziwnie boleć brzuch i tabletka coś nie pomaga...
- No... myślisz, że laserowa z Samsunga będzie ok?
Hahahahhaa, czasami nie mam do niego siły 🙂


masakra - ci nasi faceci ... ehhh
dobrze chociaż, że jest to forum bo niema z kim pogadać w realu ...
trzymam kciuki by coś zaczęło się dziać tak naprawdę ! może nas wszystkich jeszcze PAWEŁEK zaskoczy i matce pokaże 😁?! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):<

THX, tylko jak mi lewatywe zrobią to padną hahahhah 😁


hahhaha to chyba ze dwie sie przydadza hahaha
cały czas mysle o tej akcji Aleksandry z lewatywą jak słyszę słowo lewatywa hahahah jej mąż to bedzie miał wspomnienia hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobią ci albo wlewkę taki woreczek zawieszony z woda z mydlinami a wejscie-koncówka jest takie jak lewatywy,albo eneme te dostępne w aptece, wiec nie kupuj nic. normalnie przed operacjami to daja srodki na przeczyszcenie chyba fortrans ale kobietom w ciazy to raczej nie a moze zwykły czopek glicerynowy dostaniesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.blog.przedporodem.pl/jak-pielegnowac-pepek-noworodka-nowe-wytyczne/ znalazłam 🙂

Co do lewatywy to słyszałam że co szpital to obyczaj w jednych robią w innych nie ja idę na żywioł i sama nie robię sobie a co tam.Znajome mi mówiły że u mnie niby położne robią zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Mamuśka sorki widocznie coś pomyliłam 🙂
Dziewczyny kiedyś dawałam taki link że niby kikuta już się nie przemywa spirytusem bo dłużej się goi i tak moja ginka mi też mówiła ostatnio.Może go znajde 😮


pamiętam ten artykul - ciekawy ale ja chyba jednak pozostanę staroświecka w tej kwestii ...
ale też bez przegięć - nasza położna kazała po każdej pieluszce przemywać a ja jednak wypośrodkuję pomiędzy jedną metodą a drugą i poprostu nie będę przemywać po każdej pieluszce.
te gaziki leko też mam - wezme je do szpitala, a w domu to spiryt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris z robia Ci w ciąży to sztuka by była nielada zrobic sobie lewatywe. idziesz do szpitala i sie Tobą zajmą nie martw sie 🙂
tak Monia pamietam 🙂 ale wiem też ze srodowisko połoznych i lekarzy sie mocno kłoci o to jedna ich czesc jest za druga przeciw. przeciw ze względu na to że czesto moze sie wdac zakazenie, jakas ropka sie saczy. i słyszałam ze głownie chodzi o to ze podrazniano spirytusem delikatna skórke wokoł, ja bede mimo wszystko dezynfekowac raz dziennie lub chociaz raz na dwa dni ale sam kikutek z daleka od ciałka.no i wietrzenie to przede wszystkim jest najwazniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no każda z nas zrobi jak uważa po prostu bo jest mnostwo opini medycznych. tak samo ze sciaganiem napletka u chłopczyków. i każda z nas bedzie musiała podjac decyzje sama, zdac sie na intuicje. no chyba ze bedzie słyszałą tylko jedna opinie lekarską to pewnei łatwiej taką decyzje podjąc,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, mam pytanie. Bo mi ten ból niebardzo przechodzi, co chwilę twardnieje, zaczynają boleć plecy, ale Dzidź wyjątkowo mi wyprawia w brzuchu, non stop się pręży- a przy porodzie to chyba raczej już spokojnie siedzi na pupce, prawda?
Własciwie to na główce nie na pupce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
roznie bywa jak juz kanał wejdzie to mało ale wczesniej to moze jescze wiercic sie, by ustawic sie na tip top zeby odgiecia nie było itd.moze tez tak reagowac na skurcze na poczatku, wkoncu jego włąsny domek sie kurczy .no Buterfly... cos sie zaczeło dziac widze. ciekawe jak to sie rozwinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
Monia29 - jak twoj maluszek dzisiaj ? rusza sie czy znowu leniwiec ?
Moja w nocy szalała a teraz cisza.
Ona tak ma, że jak ja zasnąć nie mogę to ona śpi a jak ja jestm padnięta i marzę o śnie to szaleje ... ehhh


No mój mały dziś fika ale różnie raz daje czadu a raz nie w nocy był spokojny dał mi pospac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
.no Buterfly... cos sie zaczeło dziac widze. ciekawe jak to sie rozwinie


E... pewnie nic. Za godzinę jade do znajomych i mam wszystko w nosie. Do swojego szpitala stamtąd mam jakieś 40min, więc w razie czego nie jest źle. Tylko nóg sobie dzisiaj nie ogoliłam, bo mi się nie chciało, będzie zonk jak coś- hahahhaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny, jak mija niedziela? ja zakuwam do jutrzejszej obrony, ciężko mi się teraz zapamiętuje, u mnie zero objawów porodu, jutro po obronie mam wizytę u gin, ciekawe czy powie że bliżej jesteśmy rozwiązania, trzymajcie za mnie jutro kciuki pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...