Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agnieszka28 napisał(a):
cześć dziewczyny, jak mija niedziela? ja zakuwam do jutrzejszej obrony, ciężko mi się teraz zapamiętuje, u mnie zero objawów porodu, jutro po obronie mam wizytę u gin, ciekawe czy powie że bliżej jesteśmy rozwiązania, trzymajcie za mnie jutro kciuki pozdrawiam 🙂


Aga to powodzenia jutro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nika a jaka tam u Cie jest praktyka? pielęgnacja na sucho, czy smarowałaś spirytem?


Moja szwagierka jak wychodziła ze szpitala teraz to jej mówili że teraz pępek ma sie wysuszyć sam, bez żadnej pomocy, czyli tak jak w tym artykule....
jak przyjechała do domu. po paru dniach przestał sie jej podobać ten sposób, bała się że zaczyna sie robić przepuklina pępkowa i zadzwoniła do pediatry, a ta mówi żeby normalnie smarować spirytusem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka28 napisał(a):
cześć dziewczyny, jak mija niedziela? ja zakuwam do jutrzejszej obrony, ciężko mi się teraz zapamiętuje, u mnie zero objawów porodu, jutro po obronie mam wizytę u gin, ciekawe czy powie że bliżej jesteśmy rozwiązania, trzymajcie za mnie jutro kciuki pozdrawiam 🙂


Aga - trzymamy mocno kciuki, zresztą nie ma wogole takiej opcji, żebyś się nie obroniła. Nie denerwuj się - to tylko formalność ! Najgorsze czyli pisanie pracy masz za sobą a teraz tylko pójść, pouśmiechać się i odp. na prościutkie pytanka. A poitem to już : oblewanie Piccollo - chyba, że najpierw porodówka a potem podwojne oblewanie piccolo !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam syndrom wicia gniazda, chodze sprzątam, układam, przekładam, przepakowuję, ogarniam itp.
Ciekawe czy ja wogóle dziś zasnę ?!
Jak nie to wpadam na brzuszka tylko czy będę miała z kim w nocy gadać ? Mało kto już tu został ...

Gosia - pierwszy raz widzę to koło, dziwne ! ale skoro ma pomóc to fajnie, że ktoś pracuje nad tym żeby kobietom było lepiej rodzić. Ciekawe co tam tyle kosztuje ?!

Ola się nie odzywa - albo daje czadu na porodówce albo już tuli małą :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
Ja mam syndrom wicia gniazda, chodze sprzątam, układam, przekładam, przepakowuję, ogarniam itp.
Ciekawe czy ja wogóle dziś zasnę ?!
Jak nie to wpadam na brzuszka tylko czy będę miała z kim w nocy gadać ? Mało kto już tu został ...

Gosia - pierwszy raz widzę to koło, dziwne ! ale skoro ma pomóc to fajnie, że ktoś pracuje nad tym żeby kobietom było lepiej rodzić. Ciekawe co tam tyle kosztuje ?!



Ola się nie odzywa - albo daje czadu na porodówce albo już tuli małą :-)


pewnie pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halllo brzuchacze i mamuski!!! 🙂 🙂
u mnie dzisiaj Dzień Dziecka 🙂 Na obiad KFC, a potem lody z McDonalda 😁 😁 😁 całkiem zdrowo kolorowo 😜 a co trzeba korzystać 🙂
Teraz idę zrobić popcorn i będziemy oglądać z Łukaszem starego Jamesa Bonda... lubię te filmy 🙂
Wpadnę potem zobaczyć czy coś nowego u Was 🙂
papaty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Ciekawe Doris kiedy u Ciebie by sie zaczęła akcja porodowa gdyby nie cc?


coś mi się wydaje, że bym przenosiła bo narazie nie mam żadnych skurczów poza twardnieniem.
pewnie też bym się wkurzała tak jak większość z tutejszych brzuszków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wciąż w dwupaku...była juz akcja ale miałam dużo stresu i minęło...mam to po mamie bo jej tez sie akcja zatrzymała przez stres...A stres to teraz juz ogromny smutek bo dzis o 5-tej rano umarł mój dziadek...dlatego jakos nie miałam ochoty na siedzenie na forum...

Aga, powodzenia jutro na obronie...dasz radę, nie stresuj sie, obronisz sie na pewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
Cześć Dziewczyny!!! Mam info od Basi!!!

Hej! Urodziłam 17-go o 20:30 przez cc chłopczyka 3470 ważył, 58 cm. Już czujemy się dobrze. Karmie piersią, mały nieźle ssie. Pozdrawiam barbarak


OoOoO 🙂 mamy kolejną mamusię 🤪

BASIU GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERDUCHA!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DOSTAŁAM SMS ALE NIE WIEM OD KOGO:

Pewnie od Alekasandry_W:
o 14:27 urodziła się nasza piękna córeczka 🙂 sn waga 3720 g i 56 cm pojadła cyca i spi grzecznie. jutro wieczorem bedziemy juz w domku. opadam z sil ale jestem przeszczesliwa 🙂 pozdrowionka dla was i trzymam kciuki za te co 2 w 1.buziaki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris a ten sms to miał numer zagraniczny? bo Ola jest w Londynie chyba. jej numer zaczyna sie od
+44. bo jak z Polski to moze czerwcówka bo tez pamietam ze chyba do Ciebie lub do jescze kogos miała pisac. kurcze mam nadzieje że u niej wszystko ok...i z małą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...