Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratulacje dla nowych mamusiek 🙂
Ale wiadomości normalnie hurtem wszystkie na porodówkę pojedziemy he he
Wpadłam poczytac i zobaczyc newsy i tu taka niespodzianka 🙂
Ja też Doris chyba dziś nie zasnę bo myślę co tam jutro ze mną wyniknie troszkę się boję 😞
Jedyne co to przepakowałam torbę jutro wezmę taką małą dla mnie samej a w inną włożyłam rzeczy dla małego i po porodzie dla mnie mój mąż mi ja dowiezie jak by się poród zaczął 🙂
Bo mogą mnie na patologie ciąży położyc a potem na porodówkę isc na wywołanie i nie będę dzwigac ciężkiej torby.Nawet jedzonko sobie przygotowałam w razie czego 🙂
Odezwę się jutro do którejś z was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Doris a ten sms to miał numer zagraniczny? bo Ola jest w Londynie chyba. jej numer zaczyna sie od
+44. bo jak z Polski to moze czerwcówka bo tez pamietam ze chyba do Ciebie lub do jescze kogos miała pisac. kurcze mam nadzieje że u niej wszystko ok...i z małą...


tak ! to napisała Ola bo sprawdziłam już jej numer !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Doris moze czerwcówka bo tez pamietam ze chyba do Ciebie lub do jescze kogos miała pisac. kurcze mam nadzieje że u niej wszystko ok...i z małą...


też o niej myślę i się zastanawiam co tam u niej ...
kiedy ona ostatni raz sie odzywała ?
bo jeśli urodziła a nie ma tel do żadnej z nas to może już zaraz powinna być w domku i wpadnie na forum na dniach ...
oby wszystko było dobrze, zresztą nie może być inaczej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy. Ja nadal nie wierze ze urdziłam. Nie moge sie nia nacieszyc. Jest taka mała. Juz na porodowce zaczeła ssac cyca.je zdrowo. Ja moge juz isc na wesele.nic mnie nie boli choc porod był troche jak to powiedziała od dupy strony. Od dzis bede brac antybiotyk na to moja grype. Jutro idziemy do domku. Pozdrawiamy wszystkich i dziekujemy zamile słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks napisał(a):
witamy. Ja nadal nie wierze ze urdziłam. Nie moge sie nia nacieszyc. Jest taka mała. Juz na porodowce zaczeła ssac cyca.je zdrowo. Ja moge juz isc na wesele.nic mnie nie boli choc porod był troche jak to powiedziała od dupy strony. Od dzis bede brac antybiotyk na to moja grype. Jutro idziemy do domku. Pozdrawiamy wszystkich i dziekujemy zamile słowa.



Kasia - super, że wpadłaś !
Widzisz - tak się martwiłaś, że będziesz ostatnia a tu taka niespodzianka !
Super, że mała je cyca ! Jest śliczna !
BARBARA K, ALEKSANDRA_W, CIEŻARNABEBE też już rozpakowane !
prawdopodobnie CZERWCÓWKA też ale nie ma od niej żadnych wieści !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Kaiullla 🙂no to fajnie że wszystko ok! i do domku jutro 🙂

Boshe bo coś mi się wydaje że sama tu zostanę na ten tydzień 🙂 ciekawe jak tam Butterfly?


helołłł ja tu jeszcze będę 😜 przynajmniej takie mam przeczucia... jutro zapewne pojadę do szpitala to mi już dadzą konkretny dzień kiedy mam się stawić na wywołanie... bo z tego co słyszałam jak będzie ok to pójdę do domu i wrócę za dzień, dwa... prosto na oksytocynę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
Agatka a Ty jak tam? pewnie też wyjątkowo dobrze się czujesz?


No czuję się nie tak jak powinnam 🙂 brzuch pobolewa, ale to by było na tyle... już zrobiłam cztery serie przysiadów po 10 🙂... i nic się nie dzieje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem włąsnie ile czasu ma.ale moj dał mojemu łozysku w stopniu III 2 tygodnie.powiedział ze nie moge przenosic ale jak reszta lekarzy na oddziale zadecyduje to nie wiem.na pewno sie nie dam zbyc tak łatwo.moj doktorek nie znosi ryzyka i jest wrecz przewrazliwiony by tylko było ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to pięknie, w zeszłym tygodniu mój powiedział "łożysko właściwie nie jest jeszcze stare"... nie jutro już tylko same konkrety, zero ściemniania, nie dam się przerobić! tylko tam w tym szpitalu taki jakiś harmider, wszyscy zakręceni....

to jeszcze mogę równie dobrze z 3 tygodnie w ciąży chodzić! heeheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla nowych mamusiek!! 🙂
Dzieciaczki duzo wieksze niz nasza Zuzka (ktore dzis dobila 3kg - miesiac po porodzie prawie) 🙂

A ja dostalam dzis zastrzalu w palcu, boli jak ch.lera :/ uzylam igly i wyszla ropka, ale palec dalej spuchniety... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
no to pięknie, w zeszłym tygodniu mój powiedział "łożysko właściwie nie jest jeszcze stare"... nie jutro już tylko same konkrety, zero ściemniania, nie dam się przerobić! tylko tam w tym szpitalu taki jakiś harmider, wszyscy zakręceni....

to jeszcze mogę równie dobrze z 3 tygodnie w ciąży chodzić! heeheheh


Ehhh Gosia też odnoszę takie wrażenie, że mogłabym jeszcze kilka tygodni tak chodzić... no i chyba nie obędzie się bez pomocy kroplówki... coś mój synek nie zamierza wyjść... nic mi się nie dzieje... kurna felek

jak się wkurzę to pójdę prywatnie do polskiego gina i poproszę o masaż szyjki... i może dalej się potoczy jak u Oli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki 😁 My już w domku wypisali Nas rano 😜 😜 😜! Maja bardzo grzeczna 😉, karmie piersią, cyce ogromne i pokarmu duzo 😲, mała nie daje rady wszystkiego wyssać wiec laktator się przydał 🙂! Poród bardzo cięzki, mąz był ze mna do końca! Mozna powiedzięc że doświadczyłam dwóch porodów naturalnego i cesarke! Naturalny skaczył się na skurczach partych 😞 Ból nie do opisania ale Maja w minutę wszystko mi wynagrodziła i już prawie nie pamiętam tego cierpienia!
Jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje dla nowych mamusiek 🙂 i powodzenia dla tych nierozpakowanych! 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
Hej Brzuszki 😁 My już w domku wypisali Nas rano 😜 😜 😜! Maja bardzo grzeczna 😉, karmie piersią, cyce ogromne i pokarmu duzo 😲, mała nie daje rady wszystkiego wyssać wiec laktator się przydał 🙂! Poród bardzo cięzki, mąz był ze mna do końca! Mozna powiedzięc że doświadczyłam dwóch porodów naturalnego i cesarke! Naturalny skaczył się na skurczach partych 😞 Ból nie do opisania ale Maja w minutę wszystko mi wynagrodziła i już prawie nie pamiętam tego cierpienia!
Jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje dla nowych mamusiek 🙂 i powodzenia dla tych nierozpakowanych! 😉 😉 😉 😉


Jessssssssssuuu jaka ona słodka 🙂 Jeszcze raz gratuluję Lunaaa!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Dałaś radę! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lunaaa86 napisał(a):
Hej Brzuszki 😁 My już w domku wypisali Nas rano 😜 😜 😜! Maja bardzo grzeczna 😉, karmie piersią, cyce ogromne i pokarmu duzo 😲, mała nie daje rady wszystkiego wyssać wiec laktator się przydał 🙂! Poród bardzo cięzki, mąz był ze mna do końca! Mozna powiedzięc że doświadczyłam dwóch porodów naturalnego i cesarke! Naturalny skaczył się na skurczach partych 😞 Ból nie do opisania ale Maja w minutę wszystko mi wynagrodziła i już prawie nie pamiętam tego cierpienia!
Jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje dla nowych mamusiek 🙂 i powodzenia dla tych nierozpakowanych! 😉 😉 😉 😉


tak wyglądała wczoraj rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...