Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czyli gronkowiec i paciorkowiec tylko nie wiem jaki. ale żadne ESBL czy MRSA nie masz napisane przy tym?
ta pierwsza niby pisze ze powszechna. tylko masz wieksza ilosc po prostu. a tej drugiej nie umiem okreslic co to.a co ci lekarz powiedział?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spp znalazłam generalnie jest to skrót oznaczający rozne rodzaje danego gatunku. czyli rozne rodzaje paciorkowca u Ciebie. no i co z tym lekarz zrobi? bo na forum znalazłam ze dziewczyna miała takie same wyniki i lekarz nic jej nie kazał brac. moze przy porodzie dostaniesz po prostu jakis ogólny antybiotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nuuuuudzi mi się 😮 zjem sobie marsa a na obiad kupione pierogi ruskie 🤪 ale to jak Rafał wróci.... Kurde odwiedzałam tą znajomą i jej córeczkę i się napatrzyłam na dzidzie i chcę swoją jeszcze bardziej.... takie malutkie rączki, malutkie uszka i maleńki nosek.... rozczuliłam się strasznie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
U mnie w domu blysk (pomijajac fakt ze nadal jest troche zagracone).
Zjadlam sobie smazone pierozki, mimo ze zle sie po nich czulam wczoraj. Ach nie ma to jak byc pazernym.
Troche nawet samopoczucie mi sie poprawilo, ale tylko troche. Ciezko mi jak cholera, poszlam kawalek do sklepu i juz mnie nogi bola strasznie. No ale juz wole sie ruszac niz lezec, bo wtedy jeszcze gorzej sie czuje.
Akcji zero, nic sie nie dzieje, obawiam sie ze jeszcze troche bede musiala czekac na swojego lobuza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
Skład żelu Dianatal:
woda oczyszczona, propylenoglikol, karbomer i hydroksyetyloceluloza.
brak prostaglandyn czy jakos tak.bynajmniej tak mi sei wydaje


Dziękuje za info. Ja się zastanawiam nad nim bo jestem tam wąska i mała. Lekarz powiedział, że odbierał już kilka porodów i poleca ten żel dla pierworódek i szczupłych...zastanawiam się..

Powodzonka! Szybkiego rozwiązania ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olejek migdałowy to do masażu krocza, a żel położniczy aplikuje się przed porodem gdy już zaczęła się akcja porodowa... może go zaaplikować tylko położna albo lekarz bo wprowadza się go bardzo głęboko.... jejku.... łapię depresje chyba już.... mam takie huśtawki nastroju, że szok.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki to hormony 🙂
ja mam stresik mały przed jutrem... tzn psychicznie sie przygotowałam na ból... gorzej stresuję się tym wszystkim jak to się będzie odbywać i tym czekaniem kiedy przyjdą skurcze... 🙃 ale nie tylko ja jestem w takiej sytuacji gdzie trzeba indukować poród 🙂
Mi mąż dzisiaj zrobił dzień dziecka, chyba chce mi jakoś wynagrodzić to co jutro mnie czeka... zabrał mnie do włoskiej restauracji na obiadek 🙂 zjadłam sobie pyszną pastę z owocami morza... jakos mnie naszło, a potem tiramisuuuu 🤪 i capucinoooooo 🤪 🙂 a potem w sklepie kupiliśmy krówki i michałki i pepsiiiiii, chociaż mój nie jest zwolennikiem tego pysznego napoju 🙂 ale co od jutra już koniec, jak mały będzie to nie będę mogła jeść wszystkiego 😉 także korzystam 🙂 za chwilkę zbieramy sie na spacerek... hmmm ostatni we dwoje 🙂
aj trzeba się czymś zająć żeby nie myśleć 🙃

ciekawe co powiedzą Beti... zajrzę potem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska27 napisał(a):
aaa to taki zel, juz przeczytalam.
Tutaj tez jest stosowany.
Poczytam jeszcze troche.


Tak jak pisała Nequitia aplikuje się go w czasie porodu.

Małgorzatta u nas w szpitalnej aptece 399 zł. Drogo ale jak ma pomóc to czemu nie skorzystać. Tyle kasy traci się na inne duperele. Mąż każe mi go kupić i chyba w sobotę po niego pojadę. Jeszcze czytam opinie...ale gin sam mi o nim powiedział...

Kurdę zaczynam się bać tego wszystkiego, a najbardziej, że się zacznie jak mąż będzie w pracy 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...