Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Faceci są beznadziejni... Mój to ani raz się nie przejął, że coś mnie boli albo się martwię małymi ruchami dziecka... On zawsze opanowany i ma wytłumaczenie na wszystko 😮 ciekawe czy jak zacznę rodzić to będzie mi wmawiał, że wymyślam 🤪

No po porodzie to ciężko się zrelaksować 😁 Ale jak dzidzia skończy 18lat to może się po relaksujemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja znajoma obstawia, że za 30lat będzie miała czas dla siebie 😁
.
A jak tam przygotowania do narodzin malca? U mnie niemal wszystko zapięte na ostatni guzik (poza moją psychiką).... Muszę kupić naklejki na ścianę, ale za cholewcię nie mogę się zdecydować na motyw przewodni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😉
Ja właśnie wróciłam od lekarza, bo byłam na kontroli.
Termin mam na niedzielę, ale z tego co mi powiedziała doktorka też się nie zapowiada. Wszystko wygląda na to, że jednak urodzę w lipcu.
Powiedziała mi też, że wody płodowe mi nie odejdą, bo mały uciska jakoś na ścianę pochwy i wody poszły do góry, więc jedyną oznaką będą skurcze. Rozwarcia nie mam żadnego, a główka tylko lekko jest na dole. Tak więc pozostaje mi tylko oczekiwać i odpoczywać, bo już nawet nie mam co robić...Dawno wszystko zrobione.

Gratulację dla nowych mam ! Tylko pozazdrościć.
I kibicuję wszystkim dziewczynom, które już rozwarło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśka wierzę, że ci ciężko i współczuję. Pocieszaj się, że już na dniach będzie Ci lżej i wszystkie dolegliwości miną jak ręką odjął. A ile radości Cię czeka, pewnie sama wiesz najlepiej, ale czasami jak człowiekowi ciężko, spać nie może, wszystko boli, czeka ... to zapomina na co czeka. Ja tak miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki 🙂
Mamuska27, wiem co czujesz... to frustrujące kiedy chcesz a nie możesz spać... Ja osobiście od miesiąca śpię, ale wcześniej 3 miechy były pospane po 3h dziennie 😮 bo nie dość, że w nocy nie spałam to jeszcze w dzień nie odsypiałam bo też nie mogłam zasnąć! Dramat!
.
Wczoraj pół wieczoru spędziłam na piłce, odciążyłam biodra... a dziś jak wstawałam to myślałam, że mi psite rozerwie ! A poza tym echo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
ja nawet sypiam,wstawanie w nocy tylko raz lub dwa,pobudka regularnie od 2 miesiecy miedzy 5-6 rano.mam skurcze 🙂
na razie nieregularne i dolem,rozwala mi spojenie kosci lonowej,promieniuje w pachwiny i kregoslup.czekamy.no i zadne metody przyspieszenia u nas nie dzialaja....wynaciagane cycki-nic,maz sie dal namowic na relaks-nic,czop sobie siedzi,nasza malenka tez.pozdrawiamy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.... JA CHCĘ JUŻ URODZIĆ........ 😞 😞 😞 😞 mam skurcze już od nocy wczorajszej, cały dzień, noc i teraz też, ale są lekkie kurdeeeeeee 😞 Zaczynam fiksować... martwić się o wszystko... i najnormalniej mam dosyć.... jeszcze 3 dni i wywołanie, niby mało co to 3 dni, ale ja chcę już sama zacząć porządnie haha nawet jak zacznę dzień przed pójściem do szpitala to będzie lepiej niż w szpitalu.... 😞 super początek dnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, zasnelam przed 6 rano, pieknie.
Nogi mnie znow bola strasznie, pogoda taka ze wyc sie chce, wstawac trzeba, dzieciak znow w brzuchu szaleje.
Zero skurczy, czopa, czegokolowiek, tylko od czasu do czasu klucie w pochwie.
Nequitia nawet w Twoim przypadku to Ci zazdroszcze ze za 3 dni masz pewniaka ze urodzisz. Ja sie redzej wykoncze i nie bede miala sily na porod ale co tam.
W poniedzialek znow do poloznej, zobaczymy jak tam moje cisnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...