Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
andzia kurde ja mam co 10-6 minut się waha... ale skąd ja mam wiedzieć czy to skurcze... bolą średnio właśnie.... promieniują do pleców.... boję się, że jak pojadę na IP to mnie wyśmieją, że nawet nie wiem czy rodzę 🤪 wiem, dziwne podejście, ale chciałabym być pewna, że to już.... a z drugiej strony strach trochę zwlekać do ostatniej chwili....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam podobnie...nie sa silne,promieniuja do krzyzy ,w pachwiny i leca w nogi.najgorzej jak siedze i probuje wstac..tylko okrakiem z ugietymi kolanami.no i Lena mocno napiera na spojenie lonowe...my mimo wszystko pojedziemy na ip,nie jest daleko,zawsze sprawdza,co najwyzej odesla.u mnie troche inna sytuacja,bo na 99% cesarka,w formie zartu -napisalam testament dzisiaj,bo to pierwsza w zyciu operacja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andzia0304 napisał(a):
nie dziwie sie,ze taka smutna mine nasadzilas...piekne miasto bez perspektyw dla ludzi.

nie no minka raczej nie dlatego ale masz rację
z resztą dla mnie teraz i tak bez różnicy bo pracy nie mam ale potwierdzam faktycznie piękne miasto
bez..................................wiadomo czego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyrwało mnie do robienia udek z kurczaka i czytania "Ojca chrzestnego". Marcin mi właśnie oświadczył, że śniło mu się dzisiaj, że mi wody odeszły. I po co on mnie denerwuje jeszcze? 😉 Co do podróży z dzieckiem, to my coraz bardziej jesteśmy nastawieni na początek wrzesnia i wyjazd choćby w Bieszczady, nad Solinę. Może uda nam się zgrać to ze znajomymi, którzy mają 4 miesięcznego Filipka, to byłoby raźniej. Zobaczymy. A Wy Malgorzatta,dokąd się w sierpniu wybieracie?
Nequitia Ty się nie przejmuj tym, co powiedzą na izbie- masz prawo się niepokoić przy skurczach, skoro już Cie tyle przetrzymali!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OCIA GRATULACJE !!!!! ALEZ CI NAGLE I SZYBKO POSZLO 🤪
Ja po drzemce, glowa mnie boli juz od ponad doby 🤢.
Robimy obiadzik i poleze troche bo mam strasznie twardy brzuch i u dolu mnie strasznie pobolewa. Dziwnie sie w ogole czuje, nie wiem czy to przez brak snu czy tez pogode, ale dziwnie zakrecona jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska27 napisał(a):
OCIA GRATULACJE !!!!! ALEZ CI NAGLE I SZYBKO POSZLO 🤪
Ja po drzemce, glowa mnie boli juz od ponad doby 🤢.
Robimy obiadzik i poleze troche bo mam strasznie twardy brzuch i u dolu mnie strasznie pobolewa. Dziwnie sie w ogole czuje, nie wiem czy to przez brak snu czy tez pogode, ale dziwnie zakrecona jestem.


Dziękuję 🙂) Chociaż raz na moim przeczuciu się nie zawiodłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrze na ta liste i mi sie wyc chce z zazdrosci, juz prawie wszystkie tula swoje malenstwa.
Ja sie tak okropnie czuje ze wam mowie, cos na wymioty mnie bierze co chwile, ciezko mi sie oddycha i wszystkie stawy mnie bola.
Staram sie jakos uspokoic, bo juz wiem ze mi palma odwala i moze zaczynam sobie choroby wmawiac.
Wcale mi tez nie do smiechu ze wieczor sie zaczal, bo to oznacza ze za chwilke bedzie noc.... pewnie kolejna nieprzespana dla mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...