Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
NEQUTIA gratulacje!!!
ale fart normalnie, szczescie że wszystko ok. ale i tak nie rozumiem tego przetrzymania, mogło dojsc do tragedii. lekarze mają dupy zamiast mózgów.
Aga28 trzymam kciuki by ktg było ok w sensie pracy serduszka bo skurczy mogę ci życzyc 🙂
ja mam koniec nocy nie chce i sie spac. i jeszcze chyba nabawiłam sie infekcji pecherza. z tym czekaniem jest lipa.juz nie zdążę z niczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti, nigdy nie robiłam knedli- ale to nie są czasem te ze śliwkami…? bo takie coś zmajstrowałam jak byłam dziewczynką, ale już nie pamiętam, a prawdziwe pyzy z surowych ziemniaków dawnooo temu zrobiłam dla tatusia… strasznie ściemniały, ale tata był zachwycony, bo takie właśnie powinny ponoć być 😁 Muszę knedli spróbować! 🤔
A KTG dopiero dziś ewentualnie, ale nie wiem jak się mężuś wyrobi z czasem. Nie nakręcam się, bo przed ostatnią wizytą u ginka zawiodłam się strasznie i nadciśnienie wyskoczyło, więc teraz leje na to… 🤨
Cieszę się, że Nequitia już jest po, a Marysia taka duża i pulchniutka… do schrupania 😎
Martitta, ja miałam na wczoraj termin, po ost. wizycie niby na dziś i też nie rodzę, pochodzimy sobie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikaanka te pyzy tez mi sciemniały ale jescze do tego były bardzo niedobre. a knedle można ze sliwkami, z truskawkami i są też z serem białym i sadze że te ostatnie byłyby pyszne gdyby sie udały 🙂
poza tym melduje się w dwupaku nadal. hm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Agnieszka to juz za 2 godzinki.
Dziewczyny czy wam tez pojawia sie informacja o chorym Tomku?malutkim dziecku? wydaje mi się że na brzuszku gdzie my jeszcze nie rozpakowane martwimy sie o zdrowie naszych dzieci, jakie bedą po urodzeniu, tego nie powinno byc. na mamusie net tak ale tu to mnie tylko przeraża. a Kiniek jak czytałam urodziła dzidzie z rozszczepem wargi. dziwne to jest bo przeciez na usg sprawdzają twarzoczaszkę pod tym kątem.hm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ożesz... nie wiedziałam o córci Kniek... a z tą informacją mam podobne zdanie na ten temat, ile ja się nerwów najadłam przez to nieodzywanie Nequiti, tylko nie chciałam gadać nie potrzebnie.
Tak, ze śliwkami w bułce tartej przysmażane knedle robiłam, ale wieki temu- sprawdziłam w necie, czy o tym mówię w ogóle 🙂 a z serem nigdy nie wiedziałam, jak mam ochotę na coś takiego, to pierogi leniwe robię- 'kopytka z serem' jak mężowi tłumaczę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduje sie w lipcu dalej w dwupaku 🤢
tez mam ta wiadomosc o wczesniaczku...przyznam,ze porusza,choc ja drże o swoje malenstwo-takie to egoistyczne moze.do dzis dopoki nie zobaczylam malej Marysi,bardzo balam sie o Neqitie i jej coreczke,ale malenka jest po prostu SLICZNA!!!!i ma mocne plucka-widac jak sie drze 😆
pozdrawiam!milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello, oczywiście ciągle dwupak.. własnie mi mąż mówi, że panicznie sie boi mojego krzyku w czasie porodu i że pewnie będę go wyzywać 🙂
Mam od rana biegunkę i Dzidź trochę leniwy, ale może to przez pogodę. Jutro szpital. Nie wiem właśnie o której tam się stawić, ale chyba po obiedzie, co bym zdązyła jeszcze zjeść coś do porządku. choć koleżanka mi mówiła, że obiady u nas w szpitalu sa całkiem niezłe, dwudaniowe i smaczne 😉
A dziś chyba czas na Gosię...
Też czytałam o Kiniek, ale podobno to tylko kosmetyka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też sie bałam o Nequitie. mała miałą mnóstwo szczęścia.
Buterfly też bym chciała miec biegunke hihi bynajmniej jakis objaw. jezeli w sobote po południu przyjdziesz to dopiero w poniedziałek Ci zaczna wywoływac, bo w niedziele to nic nie robią, bynajmniej u mnie w sobote jeszcze działaja rano a w niedziele juz dają spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
INFO OD MALGORZATTY:

Hej! Ja jestem właśnie na wywołaniu na oxy, więc pozdrowienia z porodówki 🙂 ale lekarz mówił, że o 12 będzie cesarka, bo przed chwilą mnie badali i zero postępu.. jak już będę mogła to dam znać!
Oczywiście pozdrowienia dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza Małgorzata to debesciara prosto z porodówki smsy pisze hahahaha niezła jest. to dzisiaj będzie Borysek 🙂 no i zobaczymy u Agnieszki28 czy ją nie zatrzymają w szpitalu bo w koncu 10 dni po terminie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
no ja też sie bałam o Nequitie. mała miałą mnóstwo szczęścia.
Buterfly też bym chciała miec biegunke hihi bynajmniej jakis objaw. jezeli w sobote po południu przyjdziesz to dopiero w poniedziałek Ci zaczna wywoływac, bo w niedziele to nic nie robią, bynajmniej u mnie w sobote jeszcze działaja rano a w niedziele juz dają spokój.


U mnie i tak pierwsze wywołanie jest po dwóch dniach. Najpierw badania. Więc pewnie w sobote i niedziele pobadają, a i tak dopiero w poniedziałek coś podadzą. Ale może faktycznie zestresuję się tak, że nie będzie mi potrzebna żadna oxy 😁 w sumie lekarz mi mówił, ze mogę jechać już dzisiaj i "nie powinni mnie odesłać", ale nie jest szczytem moich marzeń lezeć tam, zwłaszcza, że mogliby powiedzieć, że przyjmują dopiero od 5 doby, wrócą mnie do domu i tylko się będę wkurzać. A jutro nie mają wyjścia 🙂 Mnie już tak goni do WC od kilku dni, pryszcze mi wyskoczyły, rwie w pachwinach i kłuje w pipce, dziś zaczęło pobolewać jak na okres, ale w sumie to i tak nic się nie dzieje. Tylko widzę, że Marcin chodzi coraz bardziej zestresowany- ma problemy ze snem od dwóch nocy, a jeszcze dzisiaj jest "inauguracja" jego działalności i otwarcie biura. Tzn. miało być, bo sobie odpuściliśmy biorąc pod uwagę mój stan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti, Ty sobie nie wyobrażasz, jak on mnie wkurza 😁 I dopiero tak od dwóch dni sie przejmuje, a tak to wszystko kręciło się wokół jego pracy, uwierz mi. Ale jak jesteśmy w towarzystwie to zgrywa takiego ważniaka i obojętniaka, że aż mi serce pęka. Najbardziej jeśli chodzi o bycie ze mną w czasie porodu. Teksty typu "no przecież nie będę tam z tobą siedział 10h!! zadzwonisz to przyjadę jak już będzie końcówka". A mnie on przy końcówce na ..uj jest potrzebny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahoj 🙂
butterfly nie przejmuj sie moj mowil to samo ze on nie ma czasu zeby ze mna siedziec choc jak przyszlo co do czego to stal jak zamurowany i pewnie by zostal gdybym go nie oddelegowala 🙂 wiec twoj tez tylko tak pi...oli 😉

mamuski-macie juz terminy szczepien i usg bioderek???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuchatki i mamusie 🙂
U mnie echo... poza koszmarną nocą po której obudziłam się zupełnie bez sił...
Mój będzie przy porodzie ale już wczoraj zaczął mnie wkurzać... Bo leżałam i nagle złapał mnie skurcz, mimowolnie wbiłam palce w jego ramie a On "ejjj, to boli, nie wbijaj mi paznokci" (jakbym je jeszcze miała).. jak opanowałam skurcz to wykrzyczałam mu, że po chu*** mi On na porodówce skoro tam będzie znacznie gorzej i może nawet dostać plaskacza więc niech się zastanowi...
Po chwili znów skurcz, i nagle słyszę... "dasz rade kochanie, wiem, ze boli... dasz rade"
Faceci są BEZNADZIEJNI!!! Jak nie opiehdolisz to nie dotrze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nika, ale Ty miałaś chyba też wyjątkowo ciężki poród... Ja przyznam szczerze,że sama do końca nie wiem, czy chcę, żeby był czy jakaś presja społeczna na mnie działa 🙂 Ale stwierdzam, że lepiej, żeby był i najwyżej po prostu poproszę go, zeby wyszedł,niż potem żałować. A poza tym niech widzi, jak to wygląda, bo sobie kompletnie nie zdaje sprawy z tego, co przeżywa kobieta w ciąży. No i założyłam się sama ze sobą, że Marcin się wzruszy- bo oczywiście zgrywa ważniaka i mówi, ze absolutnie nie będzie płakał 😁 Wiem, franca ze mnie. Ale wkurza mnie czasami to jego zgrywanie ważniaka, choć wcale taki nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania u mnie to jakos długo trwało zaczeli mi wywoływac w piątek.. rano dostawałam globułki dopochwowe , co 3h i do domu nic sie po nich nie działo odesłali mnie do domu.. Piotrek był cały cas ze mną.. wieczorem zaczełam krwawic pojechalismy do szpitala.. zostałam podłaczona do katg kolejne globułki .. i tak do rana lezałam biedy siedział obok cały czas na krzesle ..rano to samo globułki i zero postepu odłaczyli mnie i odesłali do domu w domu dostałam skurczy co 8minut. i spowrotem do szpitala przekuli mi wody to sie pojawiły skucze co 3minuty ..i tak sie męczyłam bo godziny leciały aa zero postępu.. rozwarcie 5cm , po 14h tez rozwarcie 5cm . ja sie zaczełam dusic , małemu Tetno spadało .. kurde szkoda gadac ciesze sie ze był ze mna .. zaprowadził mnie do toalety, trzymal mnie za reke wycierał mi twarz bo łzy mi lecialy..a podczas cc opowaiada mi co mi robia co sie dzieje .. jestem z niego dumna 🙂 mimo ze sie rozryczał w pewnym momencie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam rozwolnienie od paru dni...moj sie smieje,ze papu przelatuje przeze mnie jak przez bociana...no i mnie strasznie nosi.nie mam co sprzatac,wiec sprzatam od poczatku.dostalam od kuzynki taki wor okolo 20 litrowy z wloczkami,wiekszosc juz przerobilam na sweterki,plaszczyki tuniczki itp pierdulki dla Lenki w sajzach 0-6 lat...
a Leniuszek w nocy sie mocno uaktywnia,wspina sie do gory...chyba mojego zmobilizuje do zmiekczania tej szyjki.
oczekiwanie naJUZ najgorsze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...