Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 🙂
Mam mały problem, a mianowicie moja córeczka w ogóle nie chce ssać smoczka. Za każdym razem kiedy próbuję jej go włożyć, to wypluwa. Znacie może jakieś sposoby jak ją przekonać do smoka?
Kupiłam nawet kilka różnych smoczków z nadzieją, że może któryś jej przypadnie do gustu, ale niestety bez większego rezultatu. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monikaemka napisał(a):
Witajcie Mamuśki 🙂
Mam mały problem, a mianowicie moja córeczka w ogóle nie chce ssać smoczka. Za każdym razem kiedy próbuję jej go włożyć, to wypluwa. Znacie może jakieś sposoby jak ją przekonać do smoka?
Kupiłam nawet kilka różnych smoczków z nadzieją, że może któryś jej przypadnie do gustu, ale niestety bez większego rezultatu. 😞


hej MONIKAEMKA! ja mam ten sam problem! ale nie przejmuje sie tym zbytnio bo po co teraz uczyc i dawac na sile jak za rok bede jej oduczac jest sporo dzieci ktore nie chca smoczkow i to jest calkiem normalne wrecz lepiej bo nie bedzie miec problemow ze ssanie piersi lub zgryzem w przyszlosci-pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
WITAM MAMUSIE 🙂

PO KOLEJNYCH PORZĄDKACH W SZAFIE CÓRKI
MAM DO SPRZEDANIA
KOMBINEZONY ZIMOWE 56-62-68
DRESIKI, BODZIAKI, SPODNIE, BLUZY, CZAPECZKI, RAJSTOPKI, SKARPETKI
A TAKŻE REWELACYJNĄ MATĘ EDUKACYJNĄ TINY LOVE DUET
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
monikaemka napisał(a):
Witajcie Mamuśki 🙂
Mam mały problem, a mianowicie moja córeczka w ogóle nie chce ssać smoczka. Za każdym razem kiedy próbuję jej go włożyć, to wypluwa. Znacie może jakieś sposoby jak ją przekonać do smoka?
Kupiłam nawet kilka różnych smoczków z nadzieją, że może któryś jej przypadnie do gustu, ale niestety bez większego rezultatu. 😞


hej MONIKAEMKA! ja mam ten sam problem! ale nie przejmuje sie tym zbytnio bo po co teraz uczyc i dawac na sile jak za rok bede jej oduczac jest sporo dzieci ktore nie chca smoczkow i to jest calkiem normalne wrecz lepiej bo nie bedzie miec problemow ze ssanie piersi lub zgryzem w przyszlosci-pozdrawiam 🙂


a po co dzecko ma ssac smoczek, jak nie chce to nie widze powodu żeby na siłe mu wychac. moja córka nie ssała i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...