Skocz do zawartości

Bielsko Biała i okolice | Forum o ciąży


Rgc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No nie bardzo jestem w temacie ,chociaż mam bratowa w tym samym tygodniu co ja i konsultuje z nia wszystko.po prostu lubię wiedziec.Jej nie polecaja Wojewódzkiego,i będzie rodzic na wyspianskiego,a obie chodzimy teraz do pana doktora Lasatowicza naKarpackim.Ja juz pare lat i jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
No nie bardzo jestem w temacie ,chociaż mam bratowa w tym samym tygodniu co ja i konsultuje z nia wszystko.po prostu lubię wiedziec.Jej nie polecaja Wojewódzkiego,i będzie rodzic na wyspianskiego,a obie chodzimy teraz do pana doktora Lasatowicza naKarpackim.Ja juz pare lat i jest super.


Ale numer ja też chodze do Lasatowicza 😁 nie miałam z nik kontaktu wcześniej ale posiedziałam na necie i tylko na jego temat znalazłam sporo pozyctywów, ja jestem bardzo zadowolona 🙂

A kiedy wybierasz sie na wizytę??
Ja idę do niego w piątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i co jeszcze ci powiedział,jak będziesz mieć anemię to jest jakieś jakies zagrożenie dla maluszka?Oczywiście mam nadzieję ,że nie,ale myślę,że ja moge miec bo ostatnio zemdlałam i nie mogę jeśc.No a w piątek ty będziesz juz po ,szczęsliwa i spokojna a ja będę sie stresowac w poczekalni,może sie zobaczymy to pogadamy nie wirtualnie. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic mi nie powiedział konkretnego tylko kazał jeść witaminy a ja i tak je jem od początku ciąży, oprócz tego to jeszcze mnóstwo warzyw i owoców.
Z tego co wiem to dużo kobiet ma anemię w ciąży i nie ma to wpływu na maleństwo.

Ale świat jest mały 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie nam kobietki spisały!!! Ja jestem z okolic bielska, bardziej w kierunku Zwardonia. Nie wyobrażam sobie rodzic w powiatowym w Żywcu, dlatego szukam jakiegoś szpitala w Bielsku (jeśli oczywiscie zdąże dojechać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...