Skocz do zawartości

Jeden wspólny wątek z linkami do konkursów | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Do dziewczyn ciągle wklejających linki do wątków.

Zastanówcie się czy nie lepiej zrobić osobnego wątku dla swojego konkursu niż wklejać cały czas to samo w poszczególnych wątkach? Czy chodzi Wam tylko o nabijanie postów?
Nie mam nic przeciwko tym konkursom, chętnie głosuje na Wasze pociechy. Rozumiem, że chcecie aby wygrywały, ale co za dużo to nie zdrowo.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu zdaje mi się, że bardziej niż nabijanie postów chodzi tutaj o skuteczne zwrócenie uwagi. 🤨 Jak się wklei taką wiadomość w prawie każdy wątek to dużo osób tak czy siak przeczyta i zauważy...
Choć nie powiem, też wolałabym, żeby takie rzeczy miały swoje wątki, a nie pałętały się wszędzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Sathi, ale czasami to jak grochem o ścianę co do niektórych dziewczyn. Nie patrzy gdzie wkleja, aby wkleić i zwrócić uwagę.
Ja osobiście chętniej pomagam w konkursach tym dziewczyno, które spokojnie zakładają osobny wątek, proszą o głos i tyle. Chce głosowac to głosuje, nie to nie, a nie za każdym razem odwiedzam "swój" wątek to tam tyle linkow.

To samo jest w wątku "sprzedam". Chyba wszystkie już tam wklejają swoje aukcje, i dobrze, to się chwali. Ale jest tu jedna dziewczyna, która zasypuje ciągle ofertami, bo "jej kasa potrzebna".

No, musiałam się wygadac co mi na sercu leży 😉

Proponuję, by Admin zwracał większa uwagę na to co się dzieje na forum i osobiście upominać i przywoływac do porządku.

"konkursowe mamuski", nie odbierajcie tego jako atak na Was, chciałabym żebyście tylko zdały sobie sprawę jak to czasami denerwuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ah gdyby tu były przestrzegane zasady o których wspomniałas, to byłoby forum idealne, ale tak sie nie da 😜 bo nie ma forum idealnego..
Mimo wszystko, tak jak widnieje na głównej stronie, 8000 użytkowników już do czegoś zobowiązuje, do trzymania jakiegokolwiek porządku czy przestrzegania chociażby netykiety przez administratora i samych uzytkowników.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sathi napisał(a):
kasia1986 admin niestety chyba nie ma czasu przeglądać te wszystkie wątki. 🥴 Na zwykłym forum jest to zwyczajnie wklejenie tekstu nie na temat i zwykle się je usuwa czy też upomina takich użytkowników. 🤨
Masz rację, nie mam za wiele czasu, złaszcza ostatnio ale gdy dostaję jakieś zgłoszenie mailem, często interesuję się daną sprawą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
ah gdyby tu były przestrzegane zasady o których wspomniałas, to byłoby forum idealne, ale tak sie nie da 😜 bo nie ma forum idealnego..
Mimo wszystko, tak jak widnieje na głównej stronie, 8000 użytkowników już do czegoś zobowiązuje, do trzymania jakiegokolwiek porządku czy przestrzegania chociażby netykiety przez administratora i samych uzytkowników.

Ech, no tak, idealnie by było jakby użytkownicy też dbali o jakiś poziom netkultury. A nie tylko własną reklamę.
No ale to już nie od nas dwóch zależy... 😲



admin napisał(a):
Sathi napisał(a):
kasia1986 admin niestety chyba nie ma czasu przeglądać te wszystkie wątki. 🥴 Na zwykłym forum jest to zwyczajnie wklejenie tekstu nie na temat i zwykle się je usuwa czy też upomina takich użytkowników. 🤨
Masz rację, nie mam za wiele czasu, zwłaszcza ostatnio ale gdy dostaję jakieś zgłoszenie mailem, często interesuję się daną sprawą.

No to chociaż tyle, choć ja akurat nie zawracam sobie aż tak głowy by informować o każdym takim poście. Z drugiej strony jak ktoś będzie ponad miarę nachalny... to czemu nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Sathi napisał(a):
kasia1986 admin niestety chyba nie ma czasu przeglądać te wszystkie wątki. 🥴 Na zwykłym forum jest to zwyczajnie wklejenie tekstu nie na temat i zwykle się je usuwa czy też upomina takich użytkowników. 🤨
Masz rację, nie mam za wiele czasu, złaszcza ostatnio ale gdy dostaję jakieś zgłoszenie mailem, często interesuję się daną sprawą.


Kiedyś zgłosiłam jedna taką sprawę o notorycznym wklejaniu linków przez jedną z użytkowniczek, niestety została bez odpowiedzi 😞

no ale nie wazne już, ta dziewczyna sama się uspokoiła i już nie wkleja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...