Skocz do zawartości

Waga po porodzie :))) | Forum o ciąży


Duranka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez sie zastanawiam tym bardziej ze mam swira na tym punkcie 😞 niestety to glupie ze kobiety tak z ta waga szaleja nie powinny byc grube ale tez nie wychudzone a doprowadzamy sie do takiego stanu nie raz ze nie ma w nas zero kobiecosci tylko skora i kosci wiem cos o tym niestety i wcale lekko mi nie bylo wszyscy mi mowili jak tragicznie wygladam i wiecie to byl kobiety one mi mowily ze jestem wychudzona a faceci wcale nie lubia takich suchotnikow 🙂 wiec dziewczyny glowa do gory naj wazniejsze to byc zadbana kobieta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgadzam sie ...karmienie piersią co najmniej pół roku robi swoje!! 🙂 ja córke karmiłam dwa lata!:P ale do swojej wagi z przed ciąży wróciłam w jakies pół roku.synka karmiłam tylko nie całe 3 misiące i z kilogramami uporałam sie dopiero po 14 miesiącach .teraz jestem znowu w ciązy i napewno będe karmiła dłuzej .po pierwsze wygodne po drugie opłacalne!!po trzecie zdrowsze dla dzidz:Ppozdrawiam [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SPOX-329ab3d582a43cc2426c1ce85c5f7c2e.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Racja, ja też tak słyszałam ale bardzo się właśnie boję tego że nie będę mogła karmić piersią tak długo jakbym chciała- żeby Groszek był zdrowy i ja żebym szybko zrzuciła kg. Strasznie się boję że będę miala kiepski pokarm albo że mnie mały gangster pogryzie i odgryzie sutka jak ja mojej mamie 😮 Już mam taką schizę że codziennie zaglądam na strony dot. laktacji 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
Dla mnie nie ma znaczenia ile będe ważyc po porodzie, najwazniejsze żeby dziecko bylo zdrowe i żebym mogla karmic piersią.A potem dla chcącego nic trudnego wracam na silownię mni.3 razy w tygodniu i mam nadzieję wrócic do formy z przed ciąży. 😉

Popieram w 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po 6 tygodniach od porodu mam wage 55 kilo, przed ciaza wazylam 53 kilo, a w ciazy przytylam 27 kilo. Mialam nadzieje, ze waga nie spadnie mi ponizej 58 kilo, ale sie przeliczylam. Teraz mam tylko nadzieje, ze juz wiecej waga mi nie spadnie. Jeszcze tylko pocwiczyc troche brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...