Skocz do zawartości

Ciężarówki w Szczecinie - jesteście tu? | Forum o ciąży


shaggy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 62
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
ora83 napisał(a):
Cześć dziewczyny!!!

Też jestem Szczecinianką 🙂 Termin mam na maj.

Mam pytanie wybrałyście już może szpital, w któym chcecie rodzic? Ja zastanawiam sie między Zdrojami a Policami i nie moge sie zdecydować.

kilka tygodni temu rodziłam na Zdrojach jeśli chodzi o warunki to są podstawowe ale nie ma co tu o nich gadać bo przecież już chyba ruszył albo za kilka tygodni rusza nowy oddział w nowym budynku
a co do opieki medycznej to mam wrażenie że na najwyższym poziomie
poza tym mają bardzo dobrą opiekę neonatologiczną a to również jest ważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja powiem szczerze nastawiłam się mocno na Zdroje, Szczecin zamieszkuje od 2 lat ,pierworodną rodziłam w Warszawie i zdecydowanie więcej wiem o tamtejszych szpitalach. Spotkałam się z mocno zróżnicowanymi opiniami na temat Zdroi,to jednak zapoznałam się z ich możliwościami na oddziałach, natomiast mój ginekolog od USG polecił mi Gryfino -niewielki szpital, gdzie jak to ujął, niewskakuje się jeszcze w ciepłe łóżko po ostatniej rodzącej. Teraz już sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Honoratka dziękuję ci bardzo za odpowiedz. Jestem juz 100% nastawiona na Zdroje tym bardziej, jak dowiedziałam sie, że są tam teraz lekarze ze szpitala w Policach i z miejskiego. 29.03.zaczynam szkołe rodzenia w Zdrojach. Mam nadzieje, że dokonałam dobrego wyboru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
ja chodzę do lekarki do Dąbia - doktor Tobera, bardzo przyjemna kobieta, ma tez czasem dyzury w szpitalu w Zdrojach
co do rodzenia, to myslalam o Policach, bo tam mieszkalam, ale teraz mieszkam w Dabiu, wiec wybieram Zdroje, jest blisko. No i otworzyli nowy oddzial, sa tez porody w wodzie w koncu 😉 Przeciez nie bede jechala 20 km do Polic zeby urodzic, skoro mam pod reka jeden z lepszych szpitali 😉
termin mam na 30 czerwiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
hej 🙂
Ja polecam Pomorzany,bo w tym szpitalu przyszedł na świat mój synek 🙂 Polecam ze względu na bardzo dobrą opiekę nad mamą i maluszkiem. Zaangażowanie i wsparcie na najwyższym poziomie.Na temat szpitala w Zdrojach słyszałam wiele ciepłych i pozytywnych komentarzy.
Police hmmm koleżanki odradzały 😉
pozdrawiam ciężarówki i mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Alija_79 napisał(a):
hej 🙂
Ja polecam Pomorzany,bo w tym szpitalu przyszedł na świat mój synek 🙂 Polecam ze względu na bardzo dobrą opiekę nad mamą i maluszkiem. Zaangażowanie i wsparcie na najwyższym poziomie.Na temat szpitala w Zdrojach słyszałam wiele ciepłych i pozytywnych komentarzy.
Police hmmm koleżanki odradzały 😉
pozdrawiam ciężarówki i mamy 🙂


również polecam pomorzany, będe tam juz 2 raz rodziła 🙂
a police takze odradzam ze względu na słabą opiekę na noworodkami ( taka opinia krązy wśród pediatrów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
marta89 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂

Jestescie doswiadczone juz to moze wiecie gdzie oprocz Medicusa moge zrobic wszystkie badania krwi ktore robi sie na poczatku ciazy? Zawsze chodzilam do medicusa ale calkowity koszt wyliczyli mi na 255zl.
Moze jest szansa w Szczecinie na tansze badania?


cześć 🙂
ja robiłam wszystkie badanie w przychodni na wojska polskiego 107, ale nie płaciłam za nie bo miałam pieczatke tamtejszego lekarza..

dużo mamusiek ze szczecina jest na forum mamusie.net
http://www.mamusie.net/forum,mamuski_ze_szczecina,18,58768.html,str=96#73848
tu masz nasz wątek - zarejestruj się i popytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rodziłam w Policach i gorąco polecam, opieka cudowna, nie było nawet jednej niekompetentnej osoby, a byłam tam z synkiem tydzień. Sale do porodu miałam tylko dla siebie, pełną opiekę i troskę, był ze mną mąż. Dokładnie takiej opieki się spodziewałam 😉 W razie pytań, jestem pod tym samym nickiem na Mamusiach.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Kiniek 🙂
na mamusiach.net jest też wątek mam ze Szczecina, także wpadaj tam czasem 🙂

fajnie, że jestes zadowolona z Polic 🙂 ja z kolei rodziłam na Pomorzanach, obydwa porody wspominam bardzo dobrze, personel, obsługa perfekcyjna 🙂 jedynym minusem jest fakt iż oddział połozniczy wymaga remontu, ale ważniejsze były dla mnie kompetencje lekarzy niż jakies tam super warunki.

Ponoc Zdroje przezywają teraz obleżenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...