Skocz do zawartości

Ciężarówki w Szczecinie - jesteście tu? | Forum o ciąży


shaggy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ze spaniem to bywa różnie 🙂 ostatnio chodzę spać z kurami 🙂 bo śpię w ciągu dnia 🙂 ale w nocy też śpię płytkim snem, ponieważ ból pleców doskwiera i brzusio ciąży 🙂 no i co chwilkę na siku wstaję, a do tego brzuch twardnieje, także końcówka jest najgorsza, ale do przetrwania 🙂
Jeszcze długa droga przed Tobą, ale powiem Ci, że ciąża to najpiękniejszy okres w życiu każdej z nas 🙂 a najpiękniejszy zaczyna się wtedy kiedy poczujesz pierwszego kopniaka 🙂 na tym etapie którym ja jestem już kopów tak mocno nie czuć, natomiast czuć przeciąganie się maluszka 🙂 czasami boli jak cholera, aż łzy lecą, ale i tak to kocham i moim zdaniem jest to najcudowniejszy ból na świecie 🙂
A co do porodu to ja zamierzam rodzić w Policach, ponieważ tam pracuje mój lekarz prowadzący 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • Mamusia
Vicuunia, zycze bezproblemowej ciąży 🙂 masz już wybranego lekarza i szpital?

Brzuchatki!

Sprzedaję spodnie ciążowe, w bardzo dobrym stanie, super wygodne. Posłużyły mi na 2 ciąże i jeszcze nie jedną ponoszą super leżą, nigdzie nie uciskają, wykonane są z cienkiego rozciągliwego jeansu, idealne także na lato!
zapraszam do licytacji!

http://all...item.php?item=2437454614

dla brzuchatek ze Szczecina - odbiór osobisty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Hej dziewczyny co tu tak cicho? Tak was mało przyszłych mam ze Szczecina? Ja dołaczam do Szczecinskich ciężarówek 😉 Termin porodu mam na 10 marca 🙂 Jestem w sumie z Polic,ale to prawie jak Szczecin 😉 Mam nadzieje, że cos sie ruszy tutaj chociaż troszke,bo jakos mało nas tu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to wpisuję się i ja 🙂 z terminem porodu na 6 lutego 2013r.
Natalia ... mam pytanko, wiesz coś o porodówce w Policach? Słyszałam wiele opinii i tych dobrych i tych ciut gorszych. Może byłaś tam i swoim okiem coś jeszcze wyłapałaś? Noszę się z zamiarem rodzenia w Policach - temu tak mnie to interesuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O fajnie,że ktos się w koncu odezwał 😉

Widziałam porodówke w Policach, jest bardzo ładna, wyremontowana, personel,który tu pracuje jest głównie z Unii Lubelskiej. Wiem,że jest mozliwość porodu w wodzie, można też w cenie 50zł za dobę wynajac sale indywidualna na której jesteś sama. Niestety nie ma możliwości dostania znieczulenia co mnie troche zniechęciło,bo tez wstepnie byłam zdecydowana,żeby rodzić właśnie w Policach, bo po prostu mam blisko i duzo ludzi zachwala,ale teraz rozważam Pomorzany ze wzgledu własnie na to znieczulenie. Jeśli chodzi o personel to powiem Ci,że od koleżanek rózne opinie słyszałam jedne zachwalały inne strasznie narzekały szczegolnie na opieke po porodzie.Porodówka niby super,połog nie zabardzo. ale ile ludzi tyle opini.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
jeden wniosek w takim razie przychodzi mi do głowy ... w zależności kto i czego oczekuje i jakiego ma lekarza prowadzącego 🙂 i z jakim nastawieniem idzie 🙂
wiem, że bardzo dobrą opiekę mają pacjentki dr Celewicza, ale to chyba oczywiste. Mój gin prowadzący ciążę ma tam dyżury i temu też się rozglądam za tym szpitalem 🙂 szybki dojazd też ku temu przemawia 🙂

A szkołę rodzenia jakąś już sobie upatrzyłaś ... czy nie wybierasz się wcale? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Tak jak piszesz, wszystko uzaleznione jest od tego co kto oczekuje. Moja gin urzęduje chyba w szpitalu w zdrojach,choc w sumie nie jestem pewna na 100%. Chodze do dr Chudeckiej-Głaz i z tego co wiem jej mąz tam na pewno odbiera porody.Ale ja i tak nastawiam sie na Pomorzany. Z tego co wiem w kazdy wtorek jakos rano mozna tam przyjsc i oprowadzaja po porodowce.Jakos za miesiac chyba sie wybiore i zobacze jak to tam wyglada i zapytam tez dokladnie o to znieczulenie.

Co do szkoly rodzenia to wybieram sie na pewno,ale chyba zdecydujemy sie na szkole rodzenia tutaj w Policach.Mój narzeczony ma takie "ruchome" godziny pracy i przez to i tak bedziemy musieli chyba wziac zajecia indywidualne,bo raczej do grupy sie nie dostosujemy z godzinami, moglby byc problem. A jak z Toba? Masz juz upatrzona szkole rodzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dowiedziałam się od koleżanki, że w przychodni na Kadłubka w Szczecinie jest darmowa szkoła rodzenia. Jakimś cudem udało mi się w końcu tam dodzwonić i ruszają z nowym kursem od listopada. Zapisy będą przyjmować od 22 października za okazaniem karty ciąży i aktualnego dowodu ubezpieczenia (RMUA, legitymacja ubezp.). Nie robi im różnicy, że masz poza ich przychodnia lekarza rodzinnego. Trzeba tylko na czas szkoły rodzenia zadeklarować u nich położną a deklaracja ta nie jest w żaden sposób wiążąca na przyszłość. Z tego co mi pielęgniarka mówiła to zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Niestety, że ona zastępowała koleżankę to nic więcej nie była w stanie mi powiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Ci,że myslałam , ze nie ma w ZS darmowych skół rodzenia. Szukałam kiedys informacji na ten temat i nic nie znalazłam. Zainteresowałas mnie ta szkola rodzenia na Kadłubka i tez sie postaram dowiedziec coś na ten temat. Weszłam na ich stronke,ale o szkole rodzenia nic nie piszą. W przyszłym tyg postaram się tam pojechać,albo może jeszcze w tym tyg podeśle tam narzeczonego,bo on w sumie pracuję w Szczecinie, wiec mógłby tam podjechać.Jeśli naprawde okazaloby sie,ze jest taka darmowa szkoła i zajecia ruszaja od Listopada to z chęcia sie tam zapisze,bo w sumie czemu nie. Nie wiem tylko czy to nie jest opcja tylko dla osob zameldowanych w szczecinie. Jak dowiem sie czegos wiecej to dam znac, jesli i Ty bys sie jeszcze czegos dowiedziala to prosze tez coś napisz wiecęj. Nie wiem, nastawiasz się ze poejdziesz tam 22.10 sie zapisac,czy wczesniej bedziesz dzwonic lub cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej!
I jak tam? Daj znac czy zapisalas sie dzis do tej szkoly rodzenia 🙂 Ja jade jutro,slyszalam jeszcze ze na zajecia zapisuja dopiero od 25 tc i zastanawiam sie czy uda mi sie jakos zalapac bo ja jestem dopiero w 20 tygodniu,ale zobacze jutro juz na miejscu co mi powiedza.
Mam jeszcze do Ciebie pytanie,czy chodzisz na jakies zajecia dla kobiet w ciazy. Mam na mysli aerobik,basen lub cos w tym stylu? Ja myslalam nad aqua aerobikiem w Park Hotelu,ale teraz sie zastanawiam nad aerobikiem w Radissonie,ale nie znalazlam opini na temat zajec tam prowadzonych tylko to co jest na ich stronce. A ty gdzies chodzisz?albo slyszalas moze cos wiecej na temat jakis konkretnych zajec?

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co wczoraj się nie wybrałam w ostateczności na Kadłubka 🙂 ale dzisiaj tam jadę i się zapisuję. Na zajęcia żadne nie chodzę ból pachwin i ucisk na przeponę trochę mi dokuczają, więc sobie odpuściłam. Nastawiłam się na spacery i póki co to praktukuję 😉
Nim się zapiszesz na jakieś zajęcia zapytaj się swojego gina czy możesz. Moja koleżanka chodziła na zwykły basen, ale ważne żeby woda nie była chlorowana. Aerobik nie należy do polecanych bardziej joga 🙂 Gdzieś też widziałam w Szczecinie gimnastykę dla ciężarnych, ale jakoś nie mogę skojarzyć miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...