Skocz do zawartości

Ile przytyłyście w ciąży do tej pory lub przez całą? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
Jestem w 10 tygodniu ciąży 🙂 Czy wtedy można już coś przytyć ?
Moja waga się bardzo waha raz mam 2 lub 3 kg na plusie raz mam 1kg na minusie a to wszystko w przeciągu ostatniego tygodnia. Nie chcę utyć zbyt dużo i tak mam już lekko nadwagę i trochę się martwię przyszłymi kilogramami...
A jak tam wasza waga przyszłe mamusie ??
Pozdrawiam
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 424
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

• Mamusia
hej ja zacznę 18tydzień i waga jak na razie 4kg do przodu...a tydzień temu było jeszcze 2,5 więc teraz momentalnie zaczynam nabierać...brzuszek mam juz bardzo ale to bardzo widoczny ...nie da sie ukryć z daleka widać że mój stan jest odmienny...w pierwszej ciąży przytyłam 30kg 😮 mam nadzieje że tym razem będzie inaczej bo sie bardzo ale to bardzo pilnuję...całe szczęście mam ochotę w większości na same warzywa i owoce i nabiał którego kiedyś po prostu nienawidziłam ...słodycze odpadają i super bo normalnie kiedyś uwielbiałam ciasteczka lub kokosowe batoniki ...teraz nawet herbaty za dużo osłodzonej nie wypiję...więc mam nadzieje że jakoś to będzie do końca... 😜
Odnośnik do odpowiedzi
  • Mamusia
Hm ja również jestem w 11 tygodniu ciąży i jak narazie nic nie przytyłam 😉 Jedynie brzuszek zrobił mi się jakiś taki bardziej wypięty,ale z tego co wyczytałam to powodem są min. jelita które się powiększają... ciekawa jestem kiedy normalnie zacznie mi rosnąć brzusio 🙂 Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do odpowiedzi
marysia-ala to normalne w tym stadium ja wymiotowalam od 9 do 18 tyg. wiec nie przejmuj sie tym tak bardzo. chyba ze wymiotujesz po kilkanascie razy dziennie. wtedy idz do lekarza i powiedz mu o swoich dolegliwosciach. byc moze bedziesz potrzebowala tabletek przeciw wymiotom.
Odnośnik do odpowiedzi