Skocz do zawartości

Ile przytyłyście w ciąży do tej pory lub przez całą? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia

Jestem w 10 tygodniu ciąży 🙂 Czy wtedy można już coś przytyć ?
Moja waga się bardzo waha raz mam 2 lub 3 kg na plusie raz mam 1kg na minusie a to wszystko w przeciągu ostatniego tygodnia. Nie chcę utyć zbyt dużo i tak mam już lekko nadwagę i trochę się martwię przyszłymi kilogramami...
A jak tam wasza waga w ciąży przyszłe mamusie ??
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

hej ja zacznę 18 tydzień i waga jak na razie 4kg do przodu...a tydzień temu było jeszcze 2,5 więc teraz momentalnie zaczynam nabierać...brzuszek mam juz bardzo ale to bardzo widoczny ...nie da sie ukryć z daleka widać że mój stan jest odmienny...w pierwszej ciąży przytyłam 30kg 😮 mam nadzieje że tym razem będzie inaczej bo sie bardzo ale to bardzo pilnuję...całe szczęście mam ochotę w większości na same warzywa i owoce i nabiał którego kiedyś po prostu nienawidziłam ...słodycze odpadają i super bo normalnie kiedyś uwielbiałam ciasteczka lub kokosowe batoniki ...teraz nawet herbaty za dużo osłodzonej nie wypiję...więc mam nadzieje że jakoś to będzie do końca... 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było lepiej.. ponad 20tygodni ledwo 2kg, a w ciągu mieś. 7kg 😮 heh pofolgowałam sobie nie ma co.. aż ginka nie chciała uwierzyć w to co widzi 🙃 a cukrzycy nie mam.. no cóż powinnam przejść na dietę, ale jakoś marnie mi to wychodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm ja również jestem w 11 tygodniu ciąży i jak narazie nic nie przytyłam 😉 Jedynie brzuszek zrobił mi się jakiś taki bardziej wypięty,ale z tego co wyczytałam to powodem są min. jelita które się powiększają... ciekawa jestem kiedy normalnie zacznie mi rosnąć brzusio 🙂 Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marysia-ala to normalne w tym stadium ja wymiotowalam od 9 do 18 tyg. wiec nie przejmuj sie tym tak bardzo. chyba ze wymiotujesz po kilkanascie razy dziennie. wtedy idz do lekarza i powiedz mu o swoich dolegliwosciach. byc moze bedziesz potrzebowala tabletek przeciw wymiotom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...