Skocz do zawartości

Ile przytyłyście w ciąży do tej pory lub przez całą? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 424
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Studio Energia w Rudzie Śląskiej serdecznie zaprasza kobiety w ciąży do udziału w nowych zajęciach.

Od 26 listopada ruszają zajęcia AKTYWNA MAMA – jest to autorski program ćwiczeń dla przyszłych mam, które aktywnie chcą przygotować się do porodu.

Zajęcia z elementami Pilates, Body Ball, Jogi, są zakończone ćwiczeniami oddechowymi i relaksem. Proponowany trening jest bezpieczny, nie zagraża zdrowiu matki jak i dziecka.

Panie, które są aktywne, dużo łatwiej znoszą ciążę i wolniej się męczą. Ruch usprawnia układ krążenia i oddechowy. W trakcie ćwiczeń zwiększa się przepływ krwi przez macicę i łożysko, co wpływa pozytywnie na rozwój płodu.

Wszelkie informacje dotyczące zajęć są dostępne na stronie internetowej www.studioenergia.com.pl
oraz pod numerami telefonów: 32 244 58 94 lub 0 600 384 268
lub
[email protected]
Studio Energia
ul. Obrońców Westerplatte 36
41 - 710 Ruda Śląska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ech... ja w ciąży przytyłam 20kg i po 4 miesiącach nie było już śladu (oprócz większego biustu 😉) po ciąży. Gimnastyka przy dziecku i karmienie piersią najlepiej działa na zrzucenie zbędnych kg 😜 Negra głowa do góry dzidzia jest najważniejsza a nadmiar zejdzie szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...