Skocz do zawartości

Poród w Warszawie gdzie ,co i jak załatwiac... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też rodzę w Warszawie, dużo dobrego słyszałam o szpitalu na Kasprzaka,ale boję się trochę bo ciągle mają tam komplet. Ostatnio byłam tam na ostrym dyżurze i byłam zdziwiona, bo nie było kolejki, ale faktycznie do szpitala już nie przyjmowali.
Podobno załatwienie sobie położnej stamtąd ułatwia sprawę, ale nie zawsze. Moja gin powiedziała, że jeśli chcę tam rodzić to po prostu muszę czekać na korytarzu i poprosić o pisemną odmowę przyjęcia do szpitala. Powiedziała,że jeszcze się nie zdarzyło żeby któraś z jej pacjentek została odesłana, ale trochę się boję takiej sytuacji. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też rodzę w Warszawie, dużo dobrego słyszałam o szpitalu na Kasprzaka,ale boję się trochę bo ciągle mają tam komplet. Ostatnio byłam tam na ostrym dyżurze i byłam zdziwiona, bo nie było kolejki, ale faktycznie do szpitala już nie przyjmowali.
Podobno załatwienie sobie położnej stamtąd ułatwia sprawę, ale nie zawsze. Moja gin powiedziała, że jeśli chcę tam rodzić to po prostu muszę czekać na korytarzu i poprosić o pisemną odmowę przyjęcia do szpitala. Powiedziała,że jeszcze się nie zdarzyło żeby któraś z jej pacjentek została odesłana, ale trochę się boję takiej sytuacji. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wiewioreczko
Ile czasu przed porodem trzeba zalatwiac sobie szpital,ide tam do informacji i prosze o rozmowe z lekarzem czy polozna nie wiem tak sie boje tego zalatwiania mam nadzieje ze napiszesz mi jak to wyglada u ciebie.
Tez mysle o IMID bo rodzila tam moja znajoma ala ona miala znajoma polozna i porod miala zagwarantowany w 100%bez zadnego zalatwiania,ciekawe jak bedzie z nami?
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety nie można sobie załatwić porodu w danym szpitalu,przyjmowane są rodzące w kolejności jak przyjeżdzają na dyżur i jeśli nie ma już miejsc to są odsyłane do innego szpitala.Niestety na Kasprzaka zdarza się to często, rozwiązaniem może być umówienie się na poród z położną z danego szpitala, ale też nie daje pewności, że cię nie odeślą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szukalam tych numerow i znalazlam tylko numery dwa do pan ktore zajmuja sie szkola rodzenia i u nich mozna sie zapisac to o to ci chodzilo,z ktoras z nich mam sie umowic?
Jezeli nie to napisz mi ten numer bede wdzieczna.
A czy do szkoly rodzenia zapisalas sie juz, ja widzialam ze w IMID sa juz zapisy i mi odpowiadalby termin wrzesien pazdziernik myslisz ze to juz teraz najlepiej do nich zadzwonic i juz sie zapisac?
Pozdrawiam i czekam na dalsze wskazowki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na temat zwiedzania znalazłam informację że odbywa się pn-pt godz.13, ale myślę,że lepiej będzie porozmawiać na ten temat z położną, która zapisze Cię do szkoły.
Wydaje mi się,że warto już zadzwonić, bo możesz sobie wtedy wybrać godziny ćwiczeń, a potem zostają już tylko bardzo wczesne. Więcej niestety nie pomogę,bo wiem tylko tyle 🙂
Mam zamiar zrobić dokładny wywiad na szkole, a zaczynam w czerwcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze to kazdy ma inne odczucia do tych samych szpitali. Pytalam wiele osob i wiekszosc mi mowila o szpitalu na Inflanckiej, nastepny to na Karowej i na Madalinskiego. Wiem ze na pewno nie pojde do Praskiego bo odwiedzalam tam moja kolezanke i nie podobalo mi sie. Zastanawiam sie nad szpitalem Brodnowskim bylam tam tylko na patologii ale lekrze sa chyba Ci sami co na porodowce a mam dobre wspomnienia. Jeszcze jednym moim typem jest szpital w Wolominie tez duzo osob go poleca. Tak na prawde wszystko wyjdzie w praniu zalezy gdzie w danej chwili bede i gdzie bedzie najblizej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...