Skocz do zawartości

Bole w podbrzuszu 17tyc | Forum o ciąży


danutann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam,
jestem w 17tyc i dzis zaczelam czuc nietypowe bole w okolicy pepka *tak gdzies na wysokosci 2centymetrow pod pepkiem, mam taki punkt ktory mnie boli, kluje nie wiem jak to opisac cos jakby ktos mnie udrapnal w jednym punkcie i to tak mniej wiecej boli od srodka tylko w jednym malutkim miejscu.
Nie wiem czy powinnam panikowac i zglaszac sie na pogotowie? nie mieszkam w Polsce a moj lekarz jest obecnie na urlopie. Nie wiem czy nie panikuje przesadnie bede zobowiazana za porady.
Dzwonilam do poloznej, ktora poradzila mi wypoczywac przez weekend a w poniedzialek jesli nie minie udac sie do lekarza jednak wolalabym poznac inne opinie - moze ktoras z Was miala podbny problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Nie wiem czy to jest to samo, ale ja swojego czasu też jakoś w połowie ciąży miałam okropne bóle koło pępka. Uczucie była dziwne- kuło mnie, szczypało, ciągnęło tak od środka, ale nie mogłam się dotknąć bo aż miałam wrażliwą skórę. Później wszystko samo przeszło, ale trwało to z 2 tygodnie jak dobrze pamiętam. Mi się wydaję, że to rosnąca macica idzie do góry i się rozciąga i dlatego jest takie uczucie, ale tak było w moim przypadku 🙂 Na pewno będzie wszystko dobrze. A to, że panikujesz to jak najbardziej normalne 😉 Jeśli masz jakieś obawy to idź do lekarza albo położnej dla spokoju ducha 🙂 Oni są po to właśnie, żeby zadbać o Nas i uspokoić w razie niepotrzebnych obaw 😉 Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak_89 napisał(a):
Hej 🙂
Nie wiem czy to jest to samo, ale ja swojego czasu też jakoś w połowie ciąży miałam okropne bóle koło pępka. Uczucie była dziwne- kuło mnie, szczypało, ciągnęło tak od środka, ale nie mogłam się dotknąć bo aż miałam wrażliwą skórę. Później wszystko samo przeszło, ale trwało to z 2 tygodnie jak dobrze pamiętam. Mi się wydaję, że to rosnąca macica idzie do góry i się rozciąga i dlatego jest takie uczucie, ale tak było w moim przypadku 🙂 Na pewno będzie wszystko dobrze. A to, że panikujesz to jak najbardziej normalne 😉 Jeśli masz jakieś obawy to idź do lekarza albo położnej dla spokoju ducha 🙂 Oni są po to właśnie, żeby zadbać o Nas i uspokoić w razie niepotrzebnych obaw 😉 Pozdrawiam 🙂


Miałam identycznie to samo.. ból niemiłosierny, zresztą do teraz go czasem mam jak mała się pod nim położy i napręża skórę, a jak wciskam pępek to ona jeszcze go podkopuje 😠 cóż trzeba przecierpieć swoje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉
czy ktoras moze cierpi tak jak ja? jestem w 20tyg ciazy i starszliwie boli mnie calybrzuch a najbardziej podbrzusze i dodatkowo czujekucia ciagniecie i bol jak przy miesiaczce. Czytalam,ze to podobno rozciagajaca sie macica, ale mnie juz boli 2 dzien i 2noc;/ 2dni, w nocy spac nie moge krece sie bo miejsca nie moge znalesc sobie do ulozenia.. Mam wizyte 18lipca, mam nadzieje,ze sie troche uspokoi. Nie wiem tez co moge za lekarstwo brac, czy nospe czy apap? nie idzie wytrzymac? Ale ruchy dziecka czuje 😉 to jest wazne.. uff.. poczekam jeszcze troche jesli nie przejdzie to nie wiem co zrobie 😞
bolii.. 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...