Skocz do zawartości

TYDZIEŃ CIĄŻY 41 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

hehe ja pierwszego urodziłam nawet w 42;p teraz też wątpię, że do środy się rozpakuje...:P
Ale niech mi nikt nie mówi, że ciąża 40 tygodni trwa 😁

No więc mamuśki.. w 41 tygodniu czuję się już jak rasowy słoń 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja urodziłam równy tydzień po terminie i pamiętam, że też nie mogłam się już doczekać.
Lekarz powiedział jednak, że tylko 5% kobiet rodzi w terminie, 38% przed a cała reszta oczywiście po 😉
życzę Ci aby ten czas szybko zleciał, byś mogła już wkrótce tulić swoje maleństwo 😘

ps. wyśpij się póki możesz!!! 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to moja siostra znalazła się w tych 5%, bo urodziła wczoraj synka 🙂 Ja przytyłam 25kg, a po porodzie zeszło mi 6- gdzie dziecko ważyło 4 🙂 Do tej pory mam z 10 kg do zrzucenia, ale tak to jest jak dziecko popalić nie daje i do tego pozwalało i pozwala jeść wszystko- ja strasznym łasuchem jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja tez urodzilam po terminie.Termin mialam na 5 sierpnia a urodzilam 16.I nie malo przytylam bo ponad 30 kg (z czego dziecko wazylo 4240) a przed ciaza to bylam kruszynka wazylam niecale 50 kg .Nie przejmuj sie kilogramami szybko zrzucisz chociaz mi do tej pory zostalo jakies 10 kg do poprzedniej wagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagdalenaOS napisał(a):
BARDZO ze 30 kilo conajmniej a przed ciążą kruszynką tez nie bylam wiec mam spora nadwagę 😞 a w ciazy sie nie obzeralam mimo to ze 30 kilo conajmniej.

Kochana ja też do kruszynek nie należę... w pierwszej ciąży przytyłam 26 kg z czego 24 zrzuciłam w ciągu 6 miesięcy 😉
A teraz.. dokoptowałam sobie jeszcze 16 kg 😉 ALe licze na to, że przy dwójce dzieci dam sobie z nimi szybko radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
ja pierwszego synka urodziłam 10 dni po terminie 🙂 mam nadzieję że teraz nie będę musiała tak długo czekać 🙂

Też urodziłam Kubka 10 dni po terminie... tak więc
Kasiulek ja to bym na nic nie liczyła;p Mądry polak.. jak to się mówi 😁 hehe
Ja sobie obie ręce chciałam dać uciąć, że tym razem urodze wcześniej. bo rok po roku a wiadomo jak to z rocznym dzieckiem - bieganina, dźwiganie, choroby i mnóstwo innych... A tymczasem... mija mi 5 dzień po terminie i nie zapowiada się na poród... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZNIKAM NA JAKIŚ CZAS...
No kochane jutro jade do szpitala na oddział położyć się,nie wiem ile bedą mnie tam trzymać,nie wiem ile będę czekać na poród,ale wróce do was już pewnie z potomkiem 🙂 Życzcie mi bezbolesnego i szybkiego porodu,mojemu facetowi nerwów ze stali a synkowi zdrówka 😉 Już tesknie za wami brzuszki moje :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzik_224 napisał(a):
no to dziewczynki melduje się że urodziłam 9 listopada o godz 10.45 śliczną i zdrową córeczkę waga 3850 i 54cm 🤪 🤪 🤪


gratuluję bardzo serdecznie 😘 😘 😘
mam nadzieję, że macie się dobrze 🙂
buziaki dla kruszynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...