Skocz do zawarto艣ci

Bebilon Pepti | Forum dla mam


Alija_79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej drogie mamy 馃檪
Prosz臋 Was o rady. Od dw贸ch tygodni karmi臋 synka bebilonem pepti, gdy偶 zdiagnozowano u niego atopowe zapalenie sk贸ry.Synek niedawno sko艅czy艂 4 miesi膮ce. Mleka nie chce pi膰 i wcale mu si臋 nie dziwi臋 bo jest nie dobre, gorzkie 馃ゴ. Nie mog臋 patrze膰 jak biedaczek si臋 m臋czy 馃槥
Czasami dosypuj臋 miark臋, dwie, kleiku ry偶owego, ale te偶 s膮 problemy. Nied艂ugo wybieram si臋 z synem do lekarza i na pewno porusz臋 ten temat, ale mo偶e kt贸ra艣 z Was boryka si臋 z t膮 przypad艂o艣ci膮 u dziecka. Mo偶e s膮 jakie艣 inne mleka zast臋pcze, kt贸re s膮 smaczniejsze i ch臋tnie pite przez niemowl臋ta.
Przy AZS powinnam by膰 ostro偶na z wprowadzaniem nowych produkt贸w i si臋 nie spieszy膰, bo w sumie mn贸stwo produkt贸w mo偶e uczula膰,a nie tylko produkty mleczne (takie jest zdanie dermatologa).
My艣la艂am nad tym, 偶eby kupi膰 kaszk臋 owocow膮 (np jab艂ko) i wsypywa膰 2 miarki do mleka,偶eby to mia艂o jaki艣 smak, ale nie wiem czy tak mo偶na. Bo kaszk臋 dziecko powinno dostawa膰 2 razy na dzie艅, a tutaj bym wsypywa艂a do ka偶dej nowo przygotowanej porcji mleka. (6-7 raz na dob臋)
Pozdrawiam i dzi臋kuj臋 za ewentualne sugestie 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sypa艂am kaszk臋 przy ka偶dym karmieniu aby synek bardziej si臋 najada艂. No i faktycznie po pewnym czasie zacz膮艂 o wiele mniej mi je艣膰 czyli wszystko si臋 unormowa艂o. Ja bym spr贸bowa艂a doda膰 kaszk臋 smakow膮 np. jab艂ko, owoce le艣ne, banan. Ale to tylko moje zdanie. 呕yczepowodzenia
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋
×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...