Skocz do zawartości

przeziębienie | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

😞 mąż mój mnie zaraził 🤢 kicham ,prycham i mam bóle migrenowe nie wiem co z tym zrobić jak sie leczyć domowymi sposobami ??? pomóżcie!!! jestem w 1-wszej ciąży i mam duże obawy by sie dzidzi nic nie stało! jestem w 18-stym tygodniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamusia6 napisał(a):
😞 mąż mój mnie zaraził 🤢 kicham ,prycham i mam bóle migrenowe nie wiem co z tym zrobić jak sie leczyć domowymi sposobami ??? pomóżcie!!! jestem w 1-wszej ciąży i mam duże obawy by sie dzidzi nic nie stało! jestem w 18-stym tygodniu


kup sobie kochana Prenalen,to syrop dla kobiet w ciąży na przeziebienie.
Do tego oczywiście syrop z cebuli,mleko z miodem i czosnkiem,maść majerankowa pod nos,herbatka malinowa,herbatka z miodem i cytrynką,czosnek w tabletkach.
ja stosowałam to wszystko w obu ciążach 😁
no i oczywiście do łóżka marsz i wypoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
od lekarza dowiedziałam się, że rutinoscorbinu brać nie można ponieważ zawiera rutynę i może ona spowodować nie dostarczanie dzidziusiowi pokarmu. I powiedział też, że sok z malin prowadzi do skurczów macicy i też nie wolno go pić... Po za tym powiedział też, że lekarze rodzinni boja sie przepisywac antybiotyki, natomiast ich nie zastosowanie moze miec gorsze skutki niz stosowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...