Skocz do zawartości

Niepoprawne zachowanie użytniwniczki forum | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Drogi Adminie,
chciałabym Cię prosić o zwrócenie uwagi na zachowanie jednej uzytkowniczki forum, jej nick to Loli.
cytuję:
Loli napisał(a):
kasia1986 slucham cie masz mi cos kurwa do powiedzenia? taka z ciebie matka ze obrabiasz mi dupe na innym watku? chcesz mi cos powiedziec? taka jestes, odwazna ze pod innymi nickami sie kryjesz.... pffff
slucham....>??????
co masz mi do powiedzenia????
kazdemu sie tak wpierdalasz do zycia???
taka dorosla jestes??
ze sie zachowac nie umiesz??


Dziewczyna obraża mnie, pisze rzeczy wyssane z palca, oskarża mnie o posiadanie innego nicka na tym forum ( oskażenia bezpodstawne sa karane Loli ).
Proszę o zareagowanie w tej sprawie. Na forum nie powinny mieć miejsca takie wulgaryzmy wobec żadnej z użytkowniczek forum.
Swoją drogą, Loli, keiedyś zostałas proszona o nie wysyłanie linków do głosowania na swoje dziecko, wciąz to robiłas nie zważając na prośby innych dziewczyn. Radzę poznac zasady netykiety!
Proszę o wyjaśnienie tej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adminie...
A ja jetsem z watku Wrzesnia LOLI...
i o ile zalozycielka watku jest "ODPOWIEDZIALNA" mama...
Nie est na tyle fer do przyznania sie do swojego postepku.
http://www.brzuszek.net/ forum,sierpien_2009,17,63936.html,str=90
cos mniej wiecej z romowy..

Uwazam ze to co robi mama ze swoim dzieckiem jest jej prywtna sprawa.
A afera rozpoczela sie od niepoprawnych i szczeniackich uwag na jednym z ablumow naszej wrzesniowki.
JEsli te mamy byly tak zaniepokojone to jako "doswiadczone" mogly to zrobic na naszym watku i ze spokojem wytlumaczyc itp.
czego nie bylo.

A prosze tez o wyciagniecie wszystkiego wice wersa dla nich.

I o udostepnienie KTO DODAJE I OBIERA OKLASKI...
Poniewaz po zablokowaniu albumow pociech zaczely sie z tym problemy i zlosliwosci.
A najlepszym rozwiazaniem uwazam o zlikwidowanie ich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja do wyjasnienie sprawy : pokaze komenatrze:
Komentarz od: Aga
Data: 2010-11-22 16:22:16
--------------------------------------------------------------
Jak na mamę to niepowazna jesteś. Sadzać na siłę 2-miesięczne dziecko?

Komentarz od: Zaniepokojona
Data: 2010-11-22 13:37:23
--------------------------------------------------------------
Toś się Kobieto nie popisała tą fotką, a raczej sesją zdjęciową...sadzać 2 miesięczne dziecko to troszkę przesada. Porozmawiaj z pediatrą od kiedy można sadzać dziecko, bo może nie jesteś świadoma, że popełniasz błąd i możesz dziecku krzywdę zrobić!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
No to ja do wyjasnienie sprawy : pokaze komenatrze:
Komentarz od: Aga
Data: 2010-11-22 16:22:16
--------------------------------------------------------------
Jak na mamę to niepowazna jesteś. Sadzać na siłę 2-miesięczne dziecko?

Komentarz od: Zaniepokojona
Data: 2010-11-22 13:37:23
--------------------------------------------------------------
Toś się Kobieto nie popisała tą fotką, a raczej sesją zdjęciową...sadzać 2 miesięczne dziecko to troszkę przesada. Porozmawiaj z pediatrą od kiedy można sadzać dziecko, bo może nie jesteś świadoma, że popełniasz błąd i możesz dziecku krzywdę zrobić!!


OK, I SKĄD STWIERDZENIE ŻE TO NIBY JA MIAŁABYM NAPISAC CI TAKI KOMENTARZ? MASZ TO UDOWODNIONE JAKOS ZE TO JA?
NIE OSKARŻAJ BEZPODSTAWNIE!

to że napisałam w wątku w którym od 2 lat sie udzialam, że nie podoba mi się zachowanie jedne z mam, tyo nie znaczy ze jeszcze pisze takie komentarze.
Ja na prawde mam inne zajęcia, nie tylko siedzenie i węszenie na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyle, że aguagu to chyba całkiem inna stronka niezwiązana z brzuszkiem - więc nie rozumiem dlaczego ktoś napisał, ze Kasia podszywa się pod innym nickiem i zabiera oklaski?? Jeśli nie chcesz żeby ktoś komentował Twoje zdjęcia LOLI to trzeba było od razu zablokować swoją galerię i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia to na cholere pisałąs w swoim wątku, o tym że Loli ,,sadza" swoją córke?
I sie niby nie wtrącasz?
No śmieszne.
Zastanów sie kobieto.
I tak samo obraziłas Anie i Loli więc myśl co piszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Adminie...
http://www.brzuszek.net/ forum,sierpien_2009,17,63936.html,str=90

A prosze tez o wyciagniecie wszystkiego wice wersa dla nich.

I o udostepnienie KTO DODAJE I OBIERA OKLASKI...
Poniewaz po zablokowaniu albumow pociech zaczely sie z tym problemy i zlosliwosci.
A najlepszym rozwiazaniem uwazam o zlikwidowanie ich 🙂


Po pierwsze - fajnie by było jakbyś cytowała poprawnie, a nie wklejała linki, bo nie wiadomo do czego to dokleić ( jak piszemy kolejne posty to się wszystko przesuwa).
Po drugie - co takiego, oprócz komentarza, że "jakaś dziewczyna" źle zrobiła sadzając swoje dwumiesięczne dziecko - zrobiły WAM sierpniówki???

Po trzecie - nie dziwne, że złośliwe komentarze zniknęły jak galeria została zablokowana hasłem - hahaha - dobre 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Kasia to na cholere pisałąs w swoim wątku, o tym że Loli ,,sadza" swoją córke?
I tak samo obraziłas Anie i Loli więc myśl co piszesz.


Nikt nie napisał w tamtym poście nicka osoby o której pisała Kasia. A poza tym każdy ma prawo komentować co chce - może warto się zastanowić co piszecie na swoich wątkach i co wklejacie do przeróżnych galerii? Zdjęcia zamieszczone w internecie są ogólnodostępne i każdy może komentować je jak mu się podoba - jeśli ktoś się obawia takich komentarzy to niech pozostawi zdjęcia w swoim domowym albumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
Kasia to na cholere pisałąs w swoim wątku, o tym że Loli ,,sadza" swoją córke?

zacytuj mi proszę moje zdanie, w którym wyraźnie napisałam że to ona to robi.
jakoś żadna z dziewczyn z sierpnia 09 nie napisała która tak posadziła, więc jak nie wiesz to nie pisz bzdur.

sprawę uważam za zakończoną. Na prawde nie mam ochoty dalej rozwodzić się na ten temat, mam wiele innych ciekawszych zajęć.

tylko zanim ktoś mnie oskarży o posiadanie kilku nicków na tym forum ( a multikonto na forum jest zabronione ), zanim ktoś napisze że pisze komentarze w czyjejś galerii - niech ma na to dowody. Same pisanie nie wystarczy, trzeba to poprzeć dowodami.
Tak jak wczesniej napisano, strona agugu.pl jest niezalezną stroną nie związaną z brzuszkiem, więc jeśli otrzymałas tam Loli komentarze, to mógł to zrobić każdy, nie koniecznie z tego forum.

I pisanie wulagryzmów na forum stawia was w złym świetle i ukazuje waszą kulturę osobistą, a raczej jej brak. Mozna wyrazić swoją flustrację w inny sposób, nie tylko poprzez pisanie wyrazów na K**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1.cz napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Kasia to na cholere pisałąs w swoim wątku, o tym że Loli ,,sadza" swoją córke?
I tak samo obraziłas Anie i Loli więc myśl co piszesz.


Nikt nie napisał w tamtym poście nicka osoby o której pisała Kasia. A poza tym każdy ma prawo komentować co chce - może warto się zastanowić co piszecie na swoich wątkach i co wklejacie do przeróżnych galerii? Zdjęcia zamieszczone w internecie są ogólnodostępne i każdy może komentować je jak mu się podoba - jeśli ktoś się obawia takich komentarzy to niech pozostawi zdjęcia w swoim domowym albumie.


ALe sie mieszacie dziewczyny. Niby nie napisała nicku ale ma prawo wyrażac swoje zdanie o Loli. Bo to jest forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
HAHAHAHAH LEC JESZCZE DO MAMUSI JEJ SIE POSKARZ, BO WIDZE ZE SAMA NIE UMIESZ SPRAWY ZALATWIC TO SIE BRONISZ INNYMI 🙂


Na forum to nie "bronienie się innymi" ale kwestia regulacji pewnej Internetowej etykiety. Od tego jest tu administrator bądź moderator. Każdy ma do tego prawo. Niestety u nas admin bywa gościem, a moderatorów brak - przy okazji tej sprawy postuluję o wprowadzenie funkcji moderatora (a najlepiej kilku).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sathi admin to powinien wg mnie sprzedać ten portal komuś kto się tym lepiej zajmie od niego...dużo funkcji by się tu przydało, nie tylko moderator :/

STARY WYWLECZONY POST, DZIŚ UWAŻAM INACZEJ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesiące później...
admin napisał(a):
Agaa napisał(a):
Sathi admin to powinien wg mnie sprzedać ten portal komuś kto się tym lepiej zajmie od niego...dużo funkcji by się tu przydało, nie tylko moderator :/

Nie mam zamiaru tego nikomu sprzedawać 😠


Tyle, że jedna osoba sobie z tym wszystkim nie poradzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 3 moderatorki, system antyspamowy i powiadomienia mailowe.
Na forum jest regulamin i porządek. Jeśli ktoś go zakłóca, dostaje zaraz BANA.

Z czym sobie nie radzę? Może jakieś konkrety skoro coś się nie podoba?
Są prywatne wiadomości, jest dodawanie i usuwanie zdjęć do galerii, jest video czat,
jest również bardzo fajna opcja "Usuń moje konto".

Zrobiłem tę stronę od zera, rozkręciłem ją i nikt mi w tym nie pomagał. To dzięki mnie tu jesteście, dlatego pisanie tekstów, że powinienem ją sprzedać, bo sobie rzekomo nie radzę jest czystą bezczelnością! Trzeba mieć na prawdę tupet!

To moja sprawa co zrobię z tą stroną, takie teksty zachowajcie na prywatne maile, a nie pierdoły na publicznym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
mam 3 moderatorki, system antyspamowy i powiadomienia mailowe.
Na forum jest regulamin i porządek. Jeśli ktoś go zakłóca, dostaje zaraz BANA.

Z czym sobie nie radzę? Może jakieś konkrety skoro coś się nie podoba?
Są prywatne wiadomości, jest dodawanie i usuwanie zdjęć do galerii, jest video czat,
jest również bardzo fajna opcja "Usuń moje konto".

Zrobiłem tę stronę od zera, rozkręciłem ją i nikt mi w tym nie pomagał. To dzięki mnie tu jesteście, dlatego pisanie tekstów, że powinienem ją sprzedać, bo sobie rzekomo nie radzę jest czystą bezczelnością! Trzeba mieć na prawdę tupet!

To moja sprawa co zrobię z tą stroną, takie teksty zachowajcie na prywatne maile, a nie pierdoły na publicznym forum.


Ja tego nie powiedziałam, tylko chodziło mi o to, że tych moderatorów nie ma widać, nie wiem kim są.. 🙂 ale Twoją pracę adminie doceniam w przypadku spamowania 🙂 strasznie drażniła mnie Loli i inne osoby z tym wysyłaniem linków itd. szkoda tylko, że nie masz tyle czasu by zrobić wszystkie przydatne opcje żeby to forum funkcjonowało profesjonalnie, bo na razie to wygląda jak strona próbna, ale wszystko w swoim czasie?! I nie denerwuj się tak, bo nikt nie chciał Ciebie urazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że forum wygląda jak strona próbna? Czego Ci brakuje (oczywiście poza wyszukiwarką). Czy forum aż tak różni się od innych for w internecie ?

Dodam, że 90% for internetowych jakie spotkasz, to gotowe darmowce, które wystarczy tylko skonfigurować i wszystko działa, a TO forum jest napisane od zera przeze mnie i dostosowane do reszty strony. Wszystko po to, żeby działało szybko i obsłużyło tylu użytkowników ilu jest w serwisie. Dlatego nie jest łatwo wdrożyć jakieś nowe rozwiązanie.
Ja nie używam gotowców, wszystko robię od zera, a to wymaga czasu. Najczęściej poświęcam na to całe swoje weekendy, zwłaszcza niedziele. Nikt nie potrafi tego docenić, a w zamian czytam teksty "admin powinien sprzedać tą stronę komuś innemu bo sobie nie radzi."

Dziwisz się, że jestem zdenerwowany ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie chcę wchodzić w szczegóły, ale ogólnie chodzi mi raczej o takie pierdołki-drobnostki, gdzie na innych forach one są standardowo. Nie wiedziałam, że robisz tą stronę sam od podstaw, myślałam, że to po prostu "szablon", a przecież przy takim rozwiązaniu to by wiele do roboty nie było prawda? 🙂 są rzeczy ważne i ważniejsze i w sumie jesteśmy tutaj wszyscy dla siebie 🙂 każda z nas chciałaby co innego.

Co najbardziej mnie denerwuje? że nie mogę nacisnąć na nick danej osoby i zobaczyć jej wszystkie posty i chciałabym np. wchodząc na brzuszka zaczynać od strony np. 26 a nie ciągle od 1 , mi to np. uprzykrza życie (ale może tylko ja mam takie fanaberie) czyli np. strona nr 1 to będzie ta gdzie dziewczyny piszą o tym, że dopiero się dowiedziały o ciąży, a 26 to już zwykłe rozmówki o ciąży hehe..

A chodzi mi o coś takiego (bo napisałam to niezrozumiale):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/unledfc.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9671/unledfc.jpg[/IMG][/URL]

Czy taka funkcja jest trudna do zrobienia? wymaga wiele czasu czy tylko chwilę? bo ja się na tym kompletnie nie znam.

I na przykładzie tego tematu..

Ma 4 strony.. i akutalne nasze rozmowy są na 1, a wg mnie powinny być na 4, a na 1 stronie powinna być wstawka o Loli 🙂

Nie martw się ja też bym była zdenerwowana, bo raczej z charakteru jestem choleryczką hehe 🙂 ale w końcu MY jesteśmy kobietami, więc musisz nauczyć się z nami żyć, w domu też masz chyba 2 kobitki prawda? 🙂 to sam wiesz jak bywa różowo 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszek przez pierwszy rok był zrobiony na gotowym szablonie. Po roku ten gotowiec nie wytrzymywał takiego ruchu i strona nonstop wieszała się, była ciągle niedostępna.
Przy 1 milionie odsłon miesięcznie cała strona musi być rozwiązaniem autorskim. Wszystkie darmowe skrypty nie wytrzymają takiego ruchu, nie są stworzone pod taką liczbę osób.

Nad zmianą porządku numeracji stron na forum siedziałem w niedzielę 3 godziny. Po tych 3 godzinach poddałem się. Wrócę jeszcze do tego.
Sprawa jest o tyle zawiła, że ma to wpływ na wszystkie linki do wątków oraz na google.
Google ma w swojej pamięci większość stron forum i linki do nich. Jeśli tak przerobię numerację, że zmienią się linki do stron, będę musiał zaczynać od zera. Brzuszek zniknie z Googli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
nad zmianą porządku numeracji stron na forum siedziałem w niedzielę 3 godziny. Po tych 3 godzinach poddałem się. Wrócę jeszcze do tego.
Sprawa jest o tyle zawiła, że ma to wpływ na wszystkie linki do wątków oraz na google.
Google ma w swojej pamięci większość stron forum i linki do nich. Jeśli tak przerobię numerację, że zmienią się linki do stron, będę musiał zaczynać od zera. Brzuszek zniknie z Googli.


O kurcze to nieciekawie, a nie ma na ten temat jakichś poradników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...