Skocz do zawartości

Niepoprawne zachowanie użytniwniczki forum | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Aha i jeszcze jakiś czas temu pisałeś do Wesy o tym, że stałe użytkowniczki jakoś uhonorujesz to ja się czuję zazdrosna 😁 klepię ile się da na tym brzuszku.. w sumie niedługo minie rok.. to fajnie by było też wyróżnić dziewczyny co są tutaj rok, dwa i 3.. albo te co mają dużo postów ☺️ 😁 kurcze i znowu pokazuję swoją skromność.. 😁 mnie to powinno się uhonorować mianem brzuszkowy nałogowiec 😜 siedzę tu w sumie od świtu do nocy... (dzięki temu, że mała daje mi żyć)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlueLagoon napisał(a):
admin napisał(a):
nad zmianą porządku numeracji stron na forum siedziałem w niedzielę 3 godziny. Po tych 3 godzinach poddałem się. Wrócę jeszcze do tego.
Sprawa jest o tyle zawiła, że ma to wpływ na wszystkie linki do wątków oraz na google.
Google ma w swojej pamięci większość stron forum i linki do nich. Jeśli tak przerobię numerację, że zmienią się linki do stron, będę musiał zaczynać od zera. Brzuszek zniknie z Googli.


O kurcze to nieciekawie, a nie ma na ten temat jakichś poradników?

Heeeeloooo, jakich poradników? Pisałem już wcześniej, że ja tą stronę zrobiłem od zera. Nikt nie napisze o tym poradnika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
admin napisał(a):
nad zmianą porządku numeracji stron na forum siedziałem w niedzielę 3 godziny. Po tych 3 godzinach poddałem się. Wrócę jeszcze do tego.
Sprawa jest o tyle zawiła, że ma to wpływ na wszystkie linki do wątków oraz na google.
Google ma w swojej pamięci większość stron forum i linki do nich. Jeśli tak przerobię numerację, że zmienią się linki do stron, będę musiał zaczynać od zera. Brzuszek zniknie z Googli.


O kurcze to nieciekawie, a nie ma na ten temat jakichś poradników?

Heeeeloooo, jakich poradników? Pisałem już wcześniej, że ja tą stronę zrobiłem od zera. Nikt nie napisze o tym poradnika 🙂


No przecież są poradniki jak tworzyć strony z głowy sobie ich nie wziąłeś prawda? 🙂 to może i jest poradnik co z tym zrobić 🙂 spróbuj poszukać może ktoś kiedyś miał taki sam problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest na tej zasadzie jak klocki.
Dostajesz pudełko z klockami. Zbudujesz z nich własnego projektu domek ale nie licz, że ktoś wyda poradnik jak w Twoim domku umieścić ścianę w kuchni. Bo skąd niby ludzie mają wiedzieć co z tych klocków wybudowałaś.

Tak właśnie jest z programowaniem. Nikt nie wie jak zbudowałem algorytm dzielenia setek tysięcy postów na części i wyświetlania ich na poszczególnych stronach, bo ten algorytm wymyśliłem samemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
to jest na tej zasadzie jak klocki.
Dostajesz pudełko z klockami. Zbudujesz z nich własnego projektu domek ale nie licz, że ktoś wyda poradnik jak w Twoim domku umieścić ścianę w kuchni. Bo skąd niby ludzie mają wiedzieć co z tych klocków wybudowałaś.

Tak właśnie jest z programowaniem. Nikt nie wie jak zbudowałem algorytm dzielenia setek tysięcy postów na części i wyświetlania ich na poszczególnych stronach, bo ten algorytm wymyśliłem samemu.



Aaa teraz już rozumiem 🙂 no to chyba tak to już zostanie, bo bez sensu coś ruszać i ryzykować, że wszystko szlag trafi. To może chociaż o tych postach użytkowników pomyślisz 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
nie, nie zostanie tak.
To będzie poprawione, tak samo jak będzie wyszukiwarka, wyświetlanie postów innych użytkowników i wszystkie pozostałe funkcje (a nawet więcej), które są na innych forach.


Tylko nam brzuszka nie zlikwiduj heehhe! Bo udusimy gołymi rękoma!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam ostatnie pytanie.. jaki był zamysł tworzenia oddzielnego forum dla obecnych mamusiek? to kobiety w ciąży mają tutaj zostać a te co mają dzieci powinny tam się udać czy jak? Czy tamten portal można traktować jako oddzielny? ja osobiście nie lubię wszędzie zakładać kont,. więc jakbym miała mieć gdzieś jakieś założone to na pewno tylko 1, więc to bym musiała skasować, bo nie można pisać jednocześnie tu i tam (bo to by było powielanie tematów) więc jaka jest idea tego portalu nowego? 🙂

Aha i na tym nowym portalu widzę, że strony są już normalne takie jakie powinny być, więc wg mnie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pytanie.
Brzuszek to portal dla ciężarnych - powstał wyłącznie dla ciężarnych i zawiera 90% informacji przeznaczonych dla kobiet w ciąży.
Działy dla mamusiek na forum brzuszkowym zrobiłem, bo mam świadomość, że tu się poznałyście i tu będziecie wciąż rozmawiały.

Budując Mamusie.Net kierowałem się tą samą ideą, co tworząc Brzuszek.Net - strona przeznaczona dla matek. Wciąż to jakoś błędnie odbieracie. Mamusie to strona dla wszystkich mam w Polsce i na świecie, nie powstała tylko dla tych, które są na brzuszku.
Tam buduję wszystko pod kątem matek - będzie max. informacji o dzieciach, wychowaniu, problemach ze zdrowiem, odżywianiem etc.

Nie namawiam do rezygnacji z konta na rzecz tamtej strony ale kilkanaście, do kilkudziesięciu osób REGULARNIE pisze posty RÓWNIEŻ na mamusiach.

Problemu ze stronami nie rozwiązałem - po wylogowaniu i tutaj będziesz miała inną numerację. Po prostu inna kolejność jest dla gości, a inna dla użytkowników. Gdybym zostawił na stałe taką kolejność jaka jest dla gości, to każdy nowy post szedłby na ostatnią stronę i trzeba by było za każdym postem skakać na ostatnią stronę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz taką wiadomość byś musiał wszystkim laskom pokazać 😜 a co by było wtedy z tymi starymi tematami? 🙂 usunięte? przeniesione czy co ? 🙂 ja bym była skłonna się tam przenieść 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są dwie różne strony, nie powiązane ze sobą.
Brzuszek żyje swoim życiem, Mamusie swoim. Niczego nie usuwam.

Mam baaardzo dobrą wiadomość w sprawie numeracji postów.
Przed chwilą wprowadziłem na mamusiach rozwiązanie, o którym pisałem w poprzednim poście.
Zmieniłem kolejność numeracji postów, by wyświetlały użytkownikom tak jak dla gości, poprawiłem jedynie to, że po nowym poście wraca do strony, z której był pisany. Zobaczymy jak to się tam przyjmie. Jeśli się przyjmie, zrobię to również tutaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...