Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelia87 napisał(a):
a to tak od tak jedna z unikalnych min zuziaczka 😁
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/aaa147ac/1111111111111111.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/aaa147ac.jpg[/IMG][/URL]



aaaaaaaaaaaaaaaa umarłam!!!
tą szyjkę bym wycałowała, te poliki bym zjadła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o taki gentelmen 🙂
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/e55c0b89/dsc00907.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/e55c0b89.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/207bfa2e/dsc00810.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/207bfa2e.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87 napisał(a):
a to tak od tak jedna z unikalnych min zuziaczka 😁
[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-12/aaa147ac/1111111111111111.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-12/aaa147ac.jpg[/IMG][/URL]



Boże jaka słodziutka. A ile ma włosków 🤪 Śliczniutka Zuzka.
Buziaczki dla Was Babeczki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wydaje mi się, że moje cycki już nie dają tyle mleka co powinny ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Amelia chce jeść a mi nic nie leci, muszę herbatką Ją dopajać, bym miała dłuższą przerwę między karmieniami by mleko się wytworzyło. Piję już od jakiegoś tygodnia herbatę na laktację, ale mało co pomaga. Często dostawiam Amelię, by ciągnęła, al Ona wtedy się irytuje i nic z tego nie wychodzi. Obawiam się, że niedługo będę musiała przejść na modyfikowane ☺️ ☺️ ☺️
Macie może jakąś radę dla mnie co mogłabym jeszcze spróbować by mleka było więcej??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
Wydaje mi się, że moje cycki już nie dają tyle mleka co powinny ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Amelia chce jeść a mi nic nie leci, muszę herbatką Ją dopajać, bym miała dłuższą przerwę między karmieniami by mleko się wytworzyło. Piję już od jakiegoś tygodnia herbatę na laktację, ale mało co pomaga. Często dostawiam Amelię, by ciągnęła, al Ona wtedy się irytuje i nic z tego nie wychodzi. Obawiam się, że niedługo będę musiała przejść na modyfikowane ☺️ ☺️ ☺️
Macie może jakąś radę dla mnie co mogłabym jeszcze spróbować by mleka było więcej??????


WALNIJ SOBIE Z LITR SMIETANY 36% 😮
MASAŻ
GORĄCA KAPIEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Tak was czytam i normalnie włosy na głowie stają 😲 😮 Ale chyba kazdemu facwtowi odpier...la, zwłaszcza jak zostaje ojcem 🤢
U nas swieta tez do dupy, w sumie całe spedziłam sama z małym u rodziców 😞
Wogóle myslałam, ze jak pierwsza gwiazdka Franka to bedzie wyjatkowo, ale tylko moja rodzina staneła na wysokosci zadania, reszta sie wylała 😞
Od tamtych dziadków dziadków Franek dostał misia maskotkę i kurwa plastikowego Mikołaja z drażetkmi w srodku, wcześniej dali 100 na krzesełko do karmienia, ale myślałam,że bedzie sprawoedliwie, bo drugiemu wnukowi strzelili prezent za 200zł, a prababcia tez kretynka kupiła Mikołaja w czekoladzie. Ja pierdziu, 5miesieczne dziecko i Mikołaj z czekolady 😮 Natomiast od brata mojego Roberta nic nie dostał...wiecie co, przykro mi sie zrobiło jak nie wiem, bo olali nas dokumentnie 🤨 🤔 🥴 😞
W drugi dzień swiat nie pojechalismy do tesciów bo nawet nam sie nie chciało, a mój był po nocy więc ja u swoich rodziców a on sam w naszym mieszkaniu.
Chore to jakies i duzo by pisać aby do was dołączyc, ale chyba książke musiałąbym napisac.



|Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, aby był dla Was i Waszych pociech lepszy od tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki kochane za komplementy co do Zuzki 🙂ale Wam powiem ze kryzys mam kuzwa jesc nie chce lekarstwem pluje w nocy sie budzi co pol h... w dzien jest ok tylko te noce;/ a ja juz sama nie daje rady normalnie ku*** czy ja jestem samotna matka? chyba tak bo sie wszyscy na mnie wypieli jak jedem maz... tescie rodzice i moj tez! siedzi se kuzwa 440km ode mnie i kurwa sie cieszy a ja czasu nie mam jak zakupow zrobic...ale sie wyzaliłam sory baby moje ale musze se pogadac bo mi lepiej... 😞 i powiem tak jak Bułka niech moc bedzie z nami bo jak to czytam to nikt dobrze nie ma... co za życie.... ps lusia ja tez myslałam ze bedzie rodzinnie swiatecznie itd ale sie przeliczyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku..życzę Wam żeby wszystkie marzenia się spełniły..a życie płynęło z górki..a nie pod..buziaki:*:*:*


u nas nie wiele lepiej..ale szkoda w ogóle wspominać..
sylwester samotny..która się pisze na samotną imprezę..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas po staremu, Frankowi nie rosną jeszcze zęby więc mam w miarę luz. Ja ostatnio przeżywałam kryzys jakiś doła miałam okropnego jakoś się do kupy wziąć nie mogłam ale chyba już lepiej. Nie było mnie bo jakoś miałam mało czasu, ciągle coś i jakoś tak wyszło. Dziecie me ma się dobrze, zaczął smoczka troszkę ciumkać, ogólnie troszkę się przekręca ale z wielką niechęcią, na brzuchu leżeć nie chce wiec nie wiem jak on ma zamiar siąść i raczkować - chyba mu się wydaje że to już zawsze jak złapie mamy ręce to jakoś się dźwignie 😉 ech....

[URL=http://wgrajzdjecie.pl/zdjecie.php?zdjecie=dc64165da8adbe8b4afbd3045248c47b.jpg][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/t4/dc64165da8adbe8b4afbd3045248c47b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://wgrajzdjecie.pl/zdjecie.php?zdjecie=919c29f96ab886ac0393b1ba7c14510e.jpg][IMG]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/t4/919c29f96ab886ac0393b1ba7c14510e.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
okaaa napisał(a):
Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku..życzę Wam żeby wszystkie marzenia się spełniły..a życie płynęło z górki..a nie pod..buziaki:*:*:*


u nas nie wiele lepiej..ale szkoda w ogóle wspominać..
sylwester samotny..która się pisze na samotną imprezę..?
ja z zuza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lusia1982 napisał(a):
Hej mamuśki 🙂
Tak was czytam i normalnie włosy na głowie stają 😲 😮 Ale chyba kazdemu facwtowi odpier...la, zwłaszcza jak zostaje ojcem 🤢
U nas swieta tez do dupy, w sumie całe spedziłam sama z małym u rodziców 😞
Wogóle myslałam, ze jak pierwsza gwiazdka Franka to bedzie wyjatkowo, ale tylko moja rodzina staneła na wysokosci zadania, reszta sie wylała 😞
Od tamtych dziadków dziadków Franek dostał misia maskotkę i kurwa plastikowego Mikołaja z drażetkmi w srodku, wcześniej dali 100 na krzesełko do karmienia, ale myślałam,że bedzie sprawoedliwie, bo drugiemu wnukowi strzelili prezent za 200zł, a prababcia tez kretynka kupiła Mikołaja w czekoladzie. Ja pierdziu, 5miesieczne dziecko i Mikołaj z czekolady 😮 Natomiast od brata mojego Roberta nic nie dostał...wiecie co, przykro mi sie zrobiło jak nie wiem, bo olali nas dokumentnie 🤨 🤔 🥴 😞
W drugi dzień swiat nie pojechalismy do tesciów bo nawet nam sie nie chciało, a mój był po nocy więc ja u swoich rodziców a on sam w naszym mieszkaniu.
Chore to jakies i duzo by pisać aby do was dołączyc, ale chyba książke musiałąbym napisac.



|Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, aby był dla Was i Waszych pociech lepszy od tego


lusia teścioów to i tak masz zajebistych 😁 bo moja wyjątkowa teściowa jedyna w swowim rodzaju przyjechała do Majki 2 dni po wyjściu ze szpitala i przywiozła jej zmiętolone 20zł jak by z dupy wyciągnięte, 1kg cukru i czekolede mleczną!!!!!!!!! do tej pory moje dziecie ma sie dobrze ma 4 mis i NIC!!! ale ile to ona sie nie nagada do obcych... ze ile to ona nie kupuje, ze mi na lekarza dawała, ze Majuni co rusz to koszulke to body, pampersy... zajebana szmata!!!!!
i ten jej syn.... BIOojciec mojego dziecka....
sidzi juz 2gi dzien u mamusi a dole i ma w dupie mnie i maje na góre przyjdzie jak zadzwoie po niego i to z wontami ze mu przeszkadzam..... w nosy miałam rozwolnienie.... bolał brzuniu i wogóle... wiec dzwonie do niego zeby przyszedł do Majuni bo ja sie źle czuje... a on do mnie: NAWPIERDALASZ SIE CZEGOŚ I TAK MASZ.... brak słów...
wczoraj zadz po mame zeby poo mnie przyjechala i tak mnie kompletnie olała bo gości miała ja z płaczem a ona tak jak bym do niej coś innego mówiła... jak by w ogóle nie słyszała ze prosze :/:/:/ zeby po mnie przyjechała..;( no i cały dzien płaczący... cylwester chujowy w chuj!!!!! i taki chyba caaaały rok będzie:/:/:/:/:/ ;(;(;(;(;(;(;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Zuzia cód miód i orzeszki!!! moja Maja przy niej ŁYSOLEK!!!!!!!!!!!!!! a myslałamze włosków ma dużo

ja śmiem twierdzic ze te nasze dziecci to w ogóle jakies takie ładne!!!!! a musze powiedzieć ze nie wszytskie takie sa!!! a nasze są!!!!!!! a innne nie! a nasze tak!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
kochane o ja cie krece a ja tu na swojego narzekam ... az mi wstyd ☺️ ☺️ czasem owszem wkurzam sie na niego , ale jak pierdalne piescia w stol i warkne pozadnie to klepki wskakuja na swoje miejsce ... na szczescie u nas rodzice i tescie sie nie wpierdzielaja jak maja cos mowia otwarcie i rozwiazujemy problemy razem a jak nie trzyma mojej strony to jest awantura- nawet jak ma inne zdanie to w klutni np z dziadkiem jego zasranym obowiazkiem jest trzymac moja strone ... bo teraz to my jestesmy najwazniejsi i jak ma jakies hallo to nie do mamusi na skarge tylko do pokoju obok na obgadanie wszystkiego... ja mam jedna zasade zeby nigdy nie klasc sie do lozka pokluconym bo rano jest jeszcze gorzej ...

aniu kochana naprawde tak kiepsko u was 😞 😞... a nie mozesz wyprowadzic sie do swoich rodzicow????
a tak na marginesie po ku..we czekac az mala pojdzie do przedszkola poszukaj sobie kogos juz teraz moze przejzy na oczy.... ☺️ ☺️ ☺️ 😮 😮

buziaczka a wy mieszkacie z rodzicami Pawła??? moze wyprowadz sie do swoich rodzicow z Livka moze cos zrozumieją


Mieszkamy u mnie..nic nawet nie wsniosl do mnie...przyszedl z reklamowką ubran i tyle. Nawet obiady moja mama nam daje...chociaz teraz po tej akcji zakazałam mu dawac...zreszta moi rodzice przestali sie odzywac do pawla o tą całą sytuacje i ojciec zakazł zeby sie tu pawla matka pojawila.... jak ostatnim razem 6 grudnia byla u liwki z jakims osranym kroliczkiem odpustowym w prezencie na mikolaja a pozniej ja widziala dopiero na wigilii liwke.
wlasnie sie poplkalam...jak to dalej bedzie wygladac. zajebiscie sie zapowiada nowy rok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki bardzo Wam współczuje u nas na szczęście nie ma problemu z rodzicami (poza jakimś tam bzdurami) i wręcz jest w drugą strone ale nie o tym mowa. Zastanawia mnie jak to kurwa jest że Ci faceci się tak zachowują a jebnięte matki im wtórują!!! co to jest za jazda że tyle mam z naszego forum spędza sylwestra tylko z dziećmi, Ania o co chodzi z Twoim facetem siedzącym ciągle u matki??? o matka jego nie wykopuje go do Ciebie???????? ja tego nie rozumiem o co tu chodzi, jesteście ich kobietami z nimi macie dzieci a tu taka jazda i zobaczcie że prawie każda jedna boryka się z tymi pojebanymi matkami!!! w głowie to się nie mieści!!! Madzia będzie dobrze, najważniejsze to trochę się odciąć od tych jebniętych ludzi, daj Pawłowi szansę ale na Twoich warunkach. A oni niech się walą na ryj!!! nie wiem czy jest sens im to mówić - lepiej im to pokazać, po prostu pierdol ich i nie lej łez bo oni nie są tego warci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułka zawsze dopomoże w potrzebie i ma świętą rację!!!
no ja własnie tez się zastanawiam, gdzie te wasze chłopy w sylwestrowy wieczór będą? na imprezy idą?
Dziewuszki powodzenia i trzymam kciuki, aby Wasi Panowie ogarnęli się i obudzili zanim Was stracą,
Na nowy rok wiele radości z każdego dnia, szczęścia i uśmiechu, a jeśli łez to tylko ze szczęścia! i słoneczka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech na co dzień, nie od święta,
gęba będzie uśmiechnięta.
Niech też zdrowie tęgie będzie
i kasiory niech przybędzie.
Niechaj łaski płyną z nieba,
tyle ile będzie trzeba.
Do Siego Roku 2011r....!


Lucyna (anycool) Jakub i Maksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...