Skocz do zawartości

O WSZYSTKIM 2010!!!! | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kochane moje!!!!!!!!!!!

dziekuje wam ze jestesie!!

na nowy rok wszystkiego dobrego!!!!!!

a kiedy spotkanie?!?!?!?!

moje kochane!!!
dziekuje wam za wszystko!!!
MAJUNIA POWINN SIE OBUDZIĆ W O 24!!! MAM NADZIEJE ZE POPATRZY NA FAJERWERY!!

AAAA o spotkaniu jeszcze jutro wspomnę i będziemy ustalac!!!!

:*:**:*:*:*:*:* caluski dla dzieci i dla mamuś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 856
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Klauduś kochana spóźnione (bo sylwester przeszkodził) ale szczere życzonka z okazji 5 miesięcznicy od Maksiorka i cioci Lucynki!!! dużo zdrówka , nie bolących kiełkujących ząbków i przespanych całych nocek 😘 😘 😘
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-01/aa152f7e/kwiatki.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-01/aa152f7e.jpg[/IMG][/URL] od Maksiorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A WIĘC...

ZA GÓRAMI ZA LASAMI... ZYŁ BINLADEN Z TALIBAMI.... 😉
ŻARCIK 🙂

BYLISMY WCORAJ NA ZAKUPACH PRZED SYLWESTROWYMI. WRACAJĄC PAWŁA MAMA WYDZWANIŁA I ZA KTÓRYMŚ RAZEM DOPIERO POZWOLIŁAM PAWŁOWI ODEBRAĆ.... PROSILA ZEBY PODJECHAŁ BO PLACEK UPIEKŁA I SAŁATKE ZROBIŁA... Z RACJI TEGO ZE JA NIC OD NICH NIE CHCE..NIE ZGDZOIŁAM SIE...ALE AREK - KUZYN PAWŁA MIAŁ TEZ BYC NA SYLWESTRZE U NAS WIEC ON MIAŁ WZIASC TĄ SAŁATKE I PLACEK...JA BYM NIE TYKNEŁA TEGO. PODJECHALISMY PO ARKA ODRAZU...JA NIE WYSIADŁAM Z AUTA. PATRZE A TU PAWŁA MATKA ZMIERZA KU MNIE. SERCE MI ZACZEŁO TAK WALIĆ JAK CHOLERA. WIDZIALAM Z DALEKA ZE LEKKO JĄ ZARZUCA (PIJANA)
OTWORZYŁA DRZWI SAMOCHODU I POPROSIŁA ZEBYM POSZŁA DO DOMU Z NIĄ POGADAC... UPŁAKANA BYŁA. MOWILA ZE CALĄ NOC PŁAKAŁA. A JA ZE NIGDZIE NIE IDE.
WSIADŁA DO AUTA OBOK MNIE I ZAPYTAŁA - MAGDA..CZEGO TY CHCESZ OD NAS... NIE LUBISZ MNIE?
JA: NIE...I MAM PODSTAWY DO TEGO ZEBY TAK BYŁO
ONA: PRZECIEZ JA CIE TAK LUBIE
JA: TERAZ MI PANI MOWI ZE MNIE LUBI A WEJDZIE DO DOMU I DUPE BEDZIE MI SMAROWAC

PRZYSZEDŁ PAWEŁ... WYGONIŁ JA Z AUTA... ALE TA OTWORZYŁA DRZWI I PROSIŁA ZEBYM POGADAŁA Z NIĄ...

WIEC SE MYŚLE : A PAL LICHO..WEJDE TAM OSTATNI RAZ I POWIEM WSZYSTKO - RAZ SIE ZYJE.

ZAMKNEŁYŚMY SIE W POKOJU KOMPUTEROWYM (TAKIE PANSTWO ZE TAKIE NAZWY SE DAJĄ POKOI)
ZŁAPAŁA MNIE I CACZEŁA CALOWAC PO POLICZKU I MOWIC JAK TO ONA MNIE LUBI.. ZE CO JA CHCE... ZE NIGDY NIC NIE MOWILA O MNIE 😁 ITD ITD.
ZACZEŁAM I JA PŁAKAĆ I WTEDY WYBUCHŁAM.... POJECHAŁAM PROSTO Z MOSTU - POWIEDZIAŁAM ZE TEN CHUJ JEBANY (OJCIEC PAWŁA) PIERDOLI ZE STAC GO NA ALIMENTY..WLASNEGO SYNA UNIESZCZESLIWIC CHCE...NAMAWIA ZEBY NAS KOPNĄ W DUPE.
ZE MNIE POD SWOIM DACHEM NIE CHCE WIDZIEC..NA WESELE NIE DA ANI ZŁOTÓWKI... DO DOMU MOICH RODZICÓW GROSZA NIE DOLOZY...TROCHCE BYLA W SZOKU ZE JA WSZYSTKO WIEEEM 🤪 😁
A TA ZAPRZECZAŁA ... PAWEŁ WSTAWIŁ SIE ZA MNA I JEJ POWIEDZIAŁ - I CO TERAZ PIERDOLISZ ZE NIE JAK GADAŁAŚ.
PŁAKAŁA JAK MALE DZIECKO...WOGOLE MI JEJ ZAL NIE BYLO.

DARŁAM SIE ZE SĄ JUDASZAMI.
PIERDOLE WAS I WASZE PIENIADZE.
ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ.
NIE ZYCZE SOBIE WAS W ZYCIU LIWKI.
NIE MACIE PRAWA SIE DO NIEJ ZBLIZAC.
NAPOMAGALISCIE JAK SKURWYSYN.
ZYCIEM PAWŁA CHCECIE KIEROWAC.
ZAKONCZCIE DURNE TELEFONY DO PAWŁA Z GŁUPIMI PYTANIAMI JAK PIEC WŁĄCZYC.
NIECHCEMY NIC OD WAS... JEDYNE CO TO MOGE SPLUNAC NA TEN DOM.

AKCJA SIE PRZENIOSŁA POZNIEJ DO KUCHNI. TAM JUZ BYLO OSTRO. POPYCHAŁA MNIE JAK NAGDAŁAM O MARCIE (CIOTCE) KTORA ZAJMUJE SIE BABCIA PAWŁA...SPRZATA... GOTUJE I WSZYSTKO ROBI ZA PAWŁA MAME,ZE IELEGNIARKA BY ICH 6 TYS KOSZTOWAŁA A TAK TO ZROBILI Z NIEJ PAROBKA DARMOWEGO. ZE NA CHRZEST MOJEGO DZIECKA JEJ NIE PUSCILI- ZAMIAST NAJAC PILEGNIARKE ZA JBANE 200ZŁ. WTEDY JĄ TO URAZILO. I KRZYCZŁA - CO TY MOWISZ..MY PIENIEDZY NIE MAMY 😁 JESTESMY NA ZASIŁKACH 😁 DOBRE CO?

ZACZEŁA SIE DRZEC A AREK SIE WTRACIŁ I MOWI CICHO..ONA MA RACJE ZE TAK MOJĄ MAMĄ PONIEWIERACIE.
PCHNEŁA MNIE,A AREK - ZOSTAW JĄ!

ZACZEŁAM SIE DRZEC ZE SĄ POJEBANĄ RODZINĄ...ZACHŁANNI NA PIENIADZE...ZE MYSLA ZE WSZYSCY LICZĄ TYLKO A ICH KASE..

TA JUZ CHYBA NIE WYTRZYMAŁA I KAZAŁA MI WYPIERDALAĆ... WIEC ZŁAPAŁAM POPIELNICZKE KRYSZTAŁOWĄ I ROZJEBAŁAM O PODŁOGE I WYSZŁAM...STANEŁAM PRZED DOMEM I Z CALEJ SILY KRZYKNEŁAM - PIERDOLE WAS I WASZE JEBANE PIENIADZE.

PAWEŁ WYSZEDŁ ZA MNĄ... A TA SUKA OTWORZYŁA DRZWI I KAZAŁA PAWŁOWI WRACAC - JAK ZA 5 MIN NIE WROCISZ TO NIC NIE DOSTANIESZ. 😁 😁 😁 😁

PRZECIPA CO??????

NIE POTRAFIE OPISAC TEGO TAK ZEBY ZROZUMIALE TO BYŁO... NIE GNIEWAJCIE SIE ZE GLOWE ZASRYWAM...ALE KURWA NAWET NIE MAM Z KIM SE POGADAC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buziaczka nieźle..brak mi słów na tą rodzinę i ich dwulicowość..a ojciec twojego faceta się nie odezwał? Dobrze że powiedziałaś o wszystkim..teraz wie że oczu mydlić ci nie musi..Szkoda tylko że wynikła z tego mega kłótnia..Mam nadzieję że teraz wasze stosunki z Pawłem się polepszą na dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelia87 napisał(a):
Cześć Wam Babki 😁 Klaudia 100lat 😁 buziaczka odwazna jesteś oklask za to i za to ze walczysz o rodzine!
Kochane moje mam pytanie Zuza jest chora ja na macierzyńskim... ale ja tez zlapałam od niej czy moj konkubent moze dostac l4 na opieke nad dzieckiem?


jasne ze tak ,musi isc do lekarza by mu dal odpowiednie zwolnienie i w pracy przedstawic akt ur malej jezeli bedzie to konieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy jestem tu mile widziana ale nadrobiłam czytanie 99 stron 🙂 i chciałabym życzyć Wam w tym Nowym Roku wiele cierpliwości, ciepła i wytrwałości 🙂 niech w sercach Waszych zagości miłość prawdziwa i wieczna, która pomocą służy a Wasze życie niech zaskakuje radością i szczerością. Wszystkiego dobrego w tym nowym lepszym roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia jak chora jesteś to wypocznij, niech Twój facet weżmie L4, lepiej się porządnie wyleczyć i mieć z głowy, Dla dobra Twojego i Zuzanki 🙂
Buziaczka kobieto szalona!!!! ty to się nie pierdolisz 😉 najbardziej podobało mi sie ,że wyszlaś przed chate i się wydarłaś że pierdolisz ich i ich kasę! ja zrobiłabym to samo,
ale z Twojej teściowej fałszywe babsko, a co na to tesciu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87 napisał(a):
dziekuje 🙂 ja juz sama nie daje rady wstyd sie przyznac mam juz dosc ona zmierzla a ja ledwo zywa... fuck.....


Kornelia jaki wstyd? aaaa zła matka? 😉 hehehehe
Sama coś wiem na ten temat... kurwa zwyczajny katarek to szału moze juz doprowadzic... dzieki Bogu juz dzis lepiej...wiecej to spi dzis i moge odetchnac. Bidulka nawet sypiac nie mogla bo ona spi ze smoczkiem a jak zawalony nosek miala to oddychac nie mogla...a bez smoczka nie usnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
Kornelia jak chora jesteś to wypocznij, niech Twój facet weżmie L4, lepiej się porządnie wyleczyć i mieć z głowy, Dla dobra Twojego i Zuzanki 🙂
Buziaczka kobieto szalona!!!! ty to się nie pierdolisz 😉 najbardziej podobało mi sie ,że wyszlaś przed chate i się wydarłaś że pierdolisz ich i ich kasę! ja zrobiłabym to samo,
ale z Twojej teściowej fałszywe babsko, a co na to tesciu?


tescia nie bylo.... ale wie wszystko bo trzeźwy wrocił... a dzis pawlowi mowil ze ma dbac o dziecko i sklep. Kurwa a ja?? chuj im w dupe jebańcom.
aaaaaaaa ta popielniczka była po mamie mamy pawła 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka napisał(a):
Kornelia jak chora jesteś to wypocznij, niech Twój facet weżmie L4, lepiej się porządnie wyleczyć i mieć z głowy, Dla dobra Twojego i Zuzanki 🙂
Buziaczka kobieto szalona!!!! ty to się nie pierdolisz 😉 najbardziej podobało mi sie ,że wyszlaś przed chate i się wydarłaś że pierdolisz ich i ich kasę! ja zrobiłabym to samo,
ale z Twojej teściowej fałszywe babsko, a co na to tesciu?
ja juz siedze i bedze bo na nic czasu nie mam nawet zeby sobie obiad zrobic a moj(440 km ode mnie) mi powie przez tel ze od od 10 moze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa napisał(a):
Kornelia87 napisał(a):
dziekuje 🙂 ja juz sama nie daje rady wstyd sie przyznac mam juz dosc ona zmierzla a ja ledwo zywa... fuck.....


Kornelia jaki wstyd? aaaa zła matka? 😉 hehehehe
Sama coś wiem na ten temat... kurwa zwyczajny katarek to szału moze juz doprowadzic... dzieki Bogu juz dzis lepiej...wiecej to spi dzis i moge odetchnac. Bidulka nawet sypiac nie mogla bo ona spi ze smoczkiem a jak zawalony nosek miala to oddychac nie mogla...a bez smoczka nie usnie.
u mnie to samo... a zakropic nos to min pol h walka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczka!!!! podziwiam cie!!! MASZ JAJA dziewczyno!!! teraz niech PAWEŁ stanie na wysokości zadania, bo Ty powalczyłaś solidnie o swoja małą rodzinkę.

u mnie z teściową tak samo... fałsz goni fałsz... tez kieds zrobie taką akcje... tylko musze obmyślić plan :P:P:P:P

całuje!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pamięć 🙂 🙂 🙂
Kochane,to teraz ja Wam opowiem jakie były moje PIERWSZE ŚWIĘTA Z MOIM MĘŻEM:
w wigilię mnie olał i pojechał do kolegi mimo zapewnień,że we wszystkim mi pomoże...Kłótnia...potem,szacunek,pojechał ze mną na wigilię do mamy...w Pierwszy dzień świąt pokazywał jaki to on tatuś nie jest przy gościach itd.kłótnia,opiłam się,on też,pozbierałam go jak był naj... na drugi dzień przyjechali do jego rodziców goście i mówię mu-proszę,nie pij dzisiaj,bo chce z Tobą spędzić normalnie przynajmniej jeden dzień świąt...on na to -OBIECUJE i po chwili siedział przy stole i pił sobie w najlepsze...Kłótnia. non stop kłótnie aż do sylwestra,ale sylwester był najlepszy...otóż z moją mamą zawsze miałam jakieś przejścia i jak jest zła to wszystkich nastawia przeciwko mnie...to teraz w skrócie...ŁUKASZ SIĘ OPIŁ I SPAŁ PRZY STOLE,DO MOJEJ MAMY JAK JEŹDZIŁAM SAMA TO JEJ MÓWIŁAM CO SIĘ MIĘDZY MNĄ A MOIM DZIEJE I ZAWSZE MNIE WSPIERAŁA A PRZY ŁUKASZU ZACZĘŁA NA MNIE TU CYTUJĘ-" ŻE JA JESTEM NAJGORSZA,ŻE ŁUKASZ JEST CUDOWNY ITD, I ŻE ZAWSZE ODKĄD ŻYJE TO WSZYSTKIE JEJ PROBLEMY SĄ PRZEZE MNIE" cudownie,znowu pokazała na co ją stać...powiedzieli mi że jestem pijana-sami pili i ledwo chodzili,a ja ZE ŚWIADOMOŚCIĄ ŻE MAM DZIECKO WYPIŁAM DOSŁOWNIE KILKA KIELISZKÓW DO KTÓRYCH LAŁO SIĘ PO PÓŁ KIELISZKA!!! i znowu cytat-"WYPIERDALAJ STĄD"
no więc od rana w nowy rok mój łukaszek siedział z moją mamą i mnie obgadywali,bo jak już wspomniałam,jak jest zła to stara się mi wszystko zniszczyć,ja siedziałam 3 godz sama z klaudią bo nie zainteresował się nawet dzieckiem po czym usłyszałam,że jak chce iść do domu to NA NOGACH...no więc z moim 5 MIESIĘCZNYM DZIECKIEM szłam sobie wczoraj rano niosąc ją na rękach główną drogą do domu tu do łukasza,do którego szanowny mąż nawet nie dał mi Kluczy...obie z Klaudią jesteśmy chore...
dzisiaj pojechał znowu do mojej mamy,z którą ja nie rozmawiam bo kazała mi przecież wypierdalać...za co? za to,że zapytałam jej wtedy czemu raz mówi tak a raz inaczej jak jej coś nie pasuje i się wtedy wypiera?? pewnie znowu go będzie buntować ja wczoraj...ja siedzę w domu od wczoraj i rycze,a mój powiedzial,że jak wróci to wróci a jak nie to nie,bo może nie dożyć....
to ja na to-"A JEDŹ,MNIE NIE ZASTRASZYSZ TYM,ŻE POWIESZ ŻE SOBIE COŚ ZROBISZ A JA BĘDĘ SIĘ BAĆ,CHCESZ SIĘ ZABIĆ,TO PROSZĘ BARDZO,ZABIJ SIĘ!"
no i to chyba cała historia mojego małżeństwa,zostałam teraz całkiem sama,bo moja mamusia pokazała kolejny raz jaka jest,łukasz oczywiście jak zawsze stoi i broni innych,bo nie wypada mu inaczej,a ja zastanawiam się nad domem samotnej matki bo ani złotówki nie mam żeby odejść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...