Skocz do zawartości

chamstwo i znieczulica w stosunku do brzuszastych | Forum o ciąży


k@siulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co ....ja juz od wielu lat na tzw. emigrcji upodobalam sobie cholerka skandynawie niewiedzec dlaczego bo wietrow nie znosze i zimna...no ale ja nei otym....
Tu wogole nie ma uprzywilejowania nigdzie w kolejce(pociag)tu wszedze mlody czy stary niema roznicy a w kolejkach apteki, poczcie rzezniku, piekarni, banku sa automaty z kwitkami z numerkiem i ze 2-3 kszeselk by sobie mozna klapnac myslice ze jak sa zajete to ktos wstanie jak nap. jest ciezarna lub starsza osoba ...zapomnijcie...niema czegos takiego to j mysle ze to dopiero chamstwo.
Niedawno wysiadalam z kolejki i ide wzdluz poreczy i wchodze na schody by zejsc a dwuch chlopachow "czarniawych" ida i gadaja nie zwarzajac na to ze jueden z nich juz jest tak blisko mnie ze zachwile na mnei wejdze i bach na mnie wlaz... tak bardzo byl zaapsorbowany gadaniem z kolega...i lokciem mnie centralnie w brzuch... jak zem sie nie zdenerwowala jak ich nie zbesztalam to wiecie ze oni pozniej cala droge szli za mn i mi dokuczali i od beczek mnie wyzywali ... i nie mialam rady na nich balam sie tylko ze mnie zaczna atakowac bo wszystkiego juz sie spodzewalam. Jak weszlam do domu Matki mojego Partnera to rozplakalam sie jak dzecko ... niemogla mnie uspokoic. Wiec lepiej sie nie odezwac przemilczec. Jagoda ja tak samo zawsze "bojowo" nastawiona...ale teraz jakas taka strachliwa sie po tym incydencie zrobilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczek napisał:
Ja tak ostatnio na poczcie za listem czekałam...duszno,kolejka a pani z okienka miała ruchy jak Bolek suchy...no i oczywiście każdy udawał że nie widzi mojego brzucha hi,hi jakby to było możliwe...no więc cierpliwie musiałam czekać na swoją kolej wachlując się kawałkiem kartki


U mnie wczoraj identyczna sytuacja na poczcie (swoja droga nienawidze tej poczty!!! 😠 ale jak mus to mus) tylko ze ja po chwili musialam usiasc na krzeselku bo juz ledwo stalam przez te upaly ale i tak nikt nie ustapil miejsca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, strasznie smutne to jest...
Kiedys jakiś starszy pan w autobusie powiedzial do mojej mamy: "proszę siedzieć, oni wszyscy młodzi niech siedzą, bo jak bedą starzy to będą musieli stać..." i taka prawda...
Nie ma teraz rycerzy na bialym koniu, nie ma honorowych facetow, nie ma szacunku do nauczycieli, kobiet w ciazy i nie w ciazy, totalny brak autorytetow... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj strasznie się zdziwiłam, bo najpierw przepuszczono mnie do minibusa - dużo młodsza ode mnie dziewczyna, a potem jeszcze w sklepie, stałam z wybranymi ubrankkami i przede mną była pani (właściwie stałyśmy obok siebie ale ona była pierwsza) i chciała by sprzedawczyni pomogła jej, a sprzedawczyni powiedziała jej grzecznie że najpierw mnie obsłuży. to było bardzo miłe, aczkolwiek rzadko spotykane :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze powiem, że mnie tylko raz ktoś przepuścił w kasie...ludzie nie zwracają uwagi na kobiety w ciąży. A najbardziej mnie dobija to, że w Auchan przy kasie dla kobiet w ciąży ustawiają się wszyscy...a kasjerka czy kasjer nawet nie powie żeby przepuścili kobietę w ciąży. Niestety byłam ostatnio w takiej sytuacji, ale nie chciałam się denerwować i robić awantury więc stałam grzecznie w kolejce czekając na swoją kolej- chociaż rzucałam jednoznaczne spojrzenia na stojących przede mną ludzi...a zaznaczam, że mój brzuszek jest już baaardzo widoczny i nie trudno go przeoczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jakieś 2 miesiące temu otwierali market. Poszłam, pokupiłam parę rzeczy i stoję w kolejce...Ludzi tłum i nikt nie przepuści. Pewien facet, który mówił tam przez mikrofon mnie zauważył i kazał tym ludziom mnie przepuścić. Oczywiście nagadał im,że jak tak można ciężarnej nie puścić w kolejce,co z ludzie itd... ;-) To jedyna taka sytuacja.Jedna jedyna...
Od kiedy mam juz widoczny brzuszek czyli od jakies 5 miesiecy ani razu nikt się nade mną nie zlitował. Stojąc w kolejce obserwuję ludzi. Patrzą tylko i nic. Ludzie, gdzie kultura?? Tym bardziej jeśli chodzi o Panów ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny !

Dzisiaj miałam kolejną sytuację gdzie to wyszło chamstwo ludzi. Poszłam dzisiaj na badania ( krew, mocz) pózniej miałam iść jeszcze do UP po zaświadczenie,że jestem ubezpieczona,bo do szpitala będzie to potrzebne,a pózniej musiałam wracać do pracy więc i czas mnie gonił i w żołądku już burczało porządnie,bo na głodniaka trzeba te badania robić.Wchodząc na poczekalnie zapytałam grzecznie kto wchodzi następny i odp jakiś facet.Zapytałam się czy byłby uprzejmy mnie przepuścić,bo się spiesze,a poza tym ja tylko na chwilkę...No i się zaczeło...Najechali na mnie,że to kolejna ciężarna,że wszystkich mam się zapytać, że kto to wiedział takie rzeczy itd.itp...Nagadali się ile wlezie i na koniec z wielką łaską mnie przepuścili... Wiecie co, zrobiło mi się tak przykro,że szok.Na prawdę czy na poczcie czy w banku stoję zawsze jak wszyscy ludzie i czekam na swoją kolej,a tu wyjątkowa sytuacja i już problem... Czy my ciężarne w dzisiejszych czasach na prawdę nie mamy już prawa do pierwszeństwa? W takim razie dlaczego te wszystkie stare baby oczekują pierwszeństwa ? LUDZIE !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ludzie uwazają że jestesmy tacy sami jak Oni i nie upowaznione jesteśmy do żadnej ulgi przez gto ze jestesmy w ciąży. ;/ niestety taki kraj. Ja jestem w Irladnii i powiem Wam że wczoraj było mi tak przyjemnie. Jechałam do miasta obok. I kobieta trochę uposledzona chciała mnie wpuścic pierwszą do autobusu! szokk;] tak milo to dawno mi się nie zrobiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...