Skocz do zawartości

Płockie Mamusie- kiedy termin? | Forum o ciąży


Nequitia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny na kiedy macie terminy porodu?? może z którąś z Was spotkam się już w szpitalu? Ja mam termin na 30 czerwca 🙂 a Wy?

Aha tak trochę odbiegając od tematu a jednocześnie się go trzymając to czy wybrałyście w Płocku w którym szpitalu chcecie rodzić?? znacie już jakieś opinie o płockich szpitalach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. ja jestem w 14 tygodniu ciąży, raczej będe rodziła na Winiarach , bo moja pani doktor tam pracuje. Wiem że wizualnie lepiej jest na Kosciuszki ale podobno lepiej wyposazone sa Winiary. jestem ciekawa czy ktoras z was zna opinie o szkole rodzenia na Winiarac. Pozdrawiam i licze ze pojawi sie nas tu wiecej- ps termin mam na 11 czerwca .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chodzę do dr Kacprowicz, ona przyjmuje prywatnie na Maja - bardzo przyjemna osoba. Na Winiarach jest szkoła rodzenia chociaż mało na ten temat informacji. Trzeba dzwonić do nich na oddział i podobno wtedy można się zapisać, wszystkiego dowiedzieć. Najchętniej to jż bym poszła na tą szkołę 🙂) A chodzisz na jakieś ćwiczenia? Ja jakoś nie mogę się zmobilizować. Na innym temacie pisałaś ze 20 masz wizytę - my też. Może przed świętami poznamy płeć. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha zabawne ja też chodzę do dr Kacprowicz 🙂 prywatnie, ale chyba zacznę chodzić normalnie na fundusz po tej wizycie 20... Właśnie nie chodzę nigdzie na zajęcia i jestem rozdarta wewnętrznie, bo z jednej strony było by mi pewnie łatwiej po takich zajęciach, a z drugiej... no właśnie nie wiem co jest z drugiej 🙂 Ale coś tam było na nie... hmmm 🤔 o! chociażby to, że mój Ukochany nie miał by pewnie czasu żeby ze mną chodzić bo dużo pracuje... a samej to tak smutno... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. ja sie dzis zdoowaam bo poszam zrobic badania na kolejna wizyte do lekarza, badania robir w poliklinice - podobno najtaniej i nawet blisko - no wiec pani pielegniarka pobiera mi krew wszystkoe ok az dochodzi do placenia, jak mnie podliczyla to wyszlo 238 zl. O matko chyba zbankrutuje !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też za pierwsze badania zapłaciłam krocie i też na sportowej... ale sie nie przejmuj bo później ponoć tylko mocz i morfologie się robi co miesiąc a to są faktycznie grosze bo niecałe 30zł 🙂 a co do bankructwa, to ja moge dla dzidzi bankrutować, byle zdrowe Maleństwo było 😁 już sie nie moge doczekać poniedziałku i ugs normalnego 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moze jeszcze przed wizyta odczytasz post wiec informuje ze pic wody przed usg nie trzeba - na szczescie hehe 😁 poza tym usg jest przez powłoki brzuszne wiec luzzz. no i niestety co do plci raczej sie nie odwiesz - za wczesnie 😞 aha i nie dziala domofon u naszej pani ginekolog wiec albo trzeba dzwonic albo wpisac kod ktory jest naklejony na karteczce na domofonie. napisz jak bylo na twojej wizycie. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia zdrowa, ale usg jeszcze nie miałam, bo pani doktor złą informacje mi podała 😞 tylko serduszko sprawdzała a Maluszek albo kankana tańczył albo chciał w piłkę pograć bo takie wymachy robił, że aż się śmiać przestać nie mogłam 😁 🙃 😁 no cóż na usg przez brzuszek jeszcze poczekamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HMMM TO SZKODA, JA MAM TERAZ WIZYTE NA 17 STYCZNIA - TO JZU BEDZIE USG POLÓWKOWE WŁAŚCIWIE, JUZ SIE NIE MOGE GO DOCZEKAC. A DZIEN POZNIEJ BO 18 STYCZNIA ZACZYNAMY SZKOLE RODZENIA. MOZE SIE JEDNAK SKUSISZ? A BEDZIESZ DALEJ DO KACPROWICZ CHODZILA? WCZESNIEJ PISALAS ZE ZASTANAWIASZ SIE CZY NIE ZMIENIC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam wizytę 17 🙂 tym razem wcześniej bo na 15 🙂 a dwa tygodnie po tej wizycie mam mieć usg przez brzuch 😆 wszystko zapamiętałam 😁 chyba jednak zostanę przy dr Kacprowicz, w sumie wizyta po nowym roku podrożeje ale bardzo tą babkę lubię, taka sympatyczna 🙃 a co do szkoły to hmmmm dalej nie wiem, muszę pogadać z siostrą, mamą 😉 zobaczyć ich zdanie, podyskutować z moim Ukochanym i w końcu się na coś zdecydować bo cały czas mam tą kwestie w głowie i nie daje mi spokoju 😁 Pozdrawiam ciepło i życzę Wesołych Świąt 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
🙂 Witam koleżanki, mam termin na 5 czerwca. chodzę do dr hawryluka , dwa lata temu rodziłam na winiarach , opieka oczywiście zupełnie inna jeśli chodzicie do lekarza pracującego w szpitalu 🙂 sale 2 osobowe ale jeśli chodzi o jakiekolwiek wygody to zapomnijcie 🙂 koszmar , łazienka na korytarzu. ale podobno mają lepszy sprzet dla maluchów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ranczerka zapraszam na wątek "czerwiec 2011" w temacie o wszystkim 🙂

Ja sie zaczynam gubić w tym co trzeba załatwić przed porodem i ile wcześniej, mam większy problem bo mieszkam w Płocku od niedawna i jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o lekarzy, przychodnie i szpitale 😞 Mam nadzieje, że jednak wszystko zrobię tak jak należy i nie będę miała tuż przed porodem problemów żadnych 😁

Pozdrawiam cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Proszę o pomoc...
Chciałabym się dowiedzieć gdzie przyjmuje dentysta dobry na kasę chorych,
gdzie przyjmuje ginekolog na kasę chorych, bo niestety nie daję rady finansowo chodząc prywatnie... Nie wiem jak to załatwić, teraz muszę odwołać wizytę a na następnej miałam mieć robione usg z tymi wszystkimi badaniami, czy uważacie, że to usg lepiej wykonać w prywatnym gabinecie?? Bo nie wiem jak w Płocku wygląda organizacja przy zapisach na usg w poradni publicznej, czy są kolejki? i czy miałabym w ogóle szanse wyrobić się ze zrobieniem tego usg w ciągu trwania 17 tygodnia ciąży....
Nie wiem co ja mam zrobić 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
  • Mamusia
Ja miałam robione in vitro u dr Romualda Juchnowicza-Bierbasz. On przyjmuje na Armii Krajowej. W przychodni mają do dyspozycji najnowszej generacji sprzęt, także skuteczność tego typu zapłodnienia jest dość wysoka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...