Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No u nas też masakra. Zimno brrrrr... Milka pojechała na narty 🙂 🙂 🙂
Kurcze gdyby nie moje rewolucje z żołądkiem dziś pisałabym się na te placki z gulaszem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
frucade napisał(a):
Rozalka ładne imię takie zbójnickie mi sie kojarzy, fajne musze sie zastanowić nad nim takie rzadko spotykane

mnie też bardzo się podoba,tak miały na imię moje obydwie babcie 🙂
ale los chyba chciał inaczej i będzie mały Franek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ LASECZKI 🙂
Co do imion to pod sercem nosze MARYSIE bądź PIOTRUSIA 🙂nie mogliśmy sie zdecydować, wiec stwierdziliśmy, że imiona bedą po pradziadkach 🙂
co do obiadu to pojedliśmy na maksa barszczyk czerwony z jajeczkiem i pierożki z truskawkami 🙂 było pyszne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko ten barszczyk a na słodkie nawet nie spojrzałam (schudłam 3 kg w I trymestrze), za to teraz mi sie zmienia i boje sie nawet zacząć jeść bo jak zjem jednego cukierka to już kolejny mam w dłoni. Ale jak mam do wyboru pikantny konkret np. mielońca a ciasto to wole mięcho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze że owoce bo mniej kaloryczne a zdrowe, za mną chodzi ostatnio chińszczyzna np. kurczak na ostro i dziś na kolacje jak mąż bedzie wracał z pracy to kupi. ale ja musze sie pilnować bo ide za tydzień na wesele, suknie specjalnie kupiłam i jak tak dalej pójdzie to sie w nią nie zmieszczę, ale wybrała fason z plisami/zakładkami ni brzuchu i mam nadzieje że nie będzie tak źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
hej mamuśki
Właśnie jestem u mamy,upiekła pyszne pączki,palce lizać.Zjadłam już chyba ze 4 ,jeszcze ciepłe;-)Mam nadzieje że narobiłam wam troszkę smaku 😜
co di imion,jęśli potwierdzi się to co powiedział pan doktor to będzie Dominik bądź Franek
dla dziewczynki chciałam Rozalka.


Malstep aneczkare Proszę o litość... Człowiek w pracy siedzi i myśli o tym że coś by zjadł a tu... pączusie, drożdżóweczki ciasta, ogórkowa.... hm.... litości nie mają 🤢 🤢 🤢

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i masz Wszystko dziś wkoło jedzenia 😉 i nie tylko na forum. Poszłam przed chwilą do kadrówki bo zapomnieli że wciązy jestem przy wyliczaniu chorobowego. Po drodze mijam salę w której czasem jakieś konferencje są i co??? Catering, jedzonko, zapachy...
Chyba jednak przed wyjściem z pracy oszukam się jabłkiem 😉
Co do wagi w ciązy to narazie ma tendencję spadkową - 3 kilo, mimo że od miesiąca już jem!


W kwestii imion to może nie jest przesądność, ale czasem się sprawdza teoria osobowości związana z imieniem. Moja Zosia to była straszna samosia, a jak dorastała to taka filo-Zofia z niej była. Ciągle zadawała pytania ale takie bardzo przemyślane i tak zostało jej do dziś. Z kolei Julka to mały urwis! Pisałam już historię jak mama pewnej Julki odradzała mi to imię dla mojej córeczki. Ogólnie sprawdza się bo nasza Julia to też taki mały człowek demolka 😉
Karoliny to rządzicielki, Katarzyny to królowe i ceryce 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diana z tymi truskawkami to uważaj, są niekorzystne dla dzieci ponieważ bardzo alergenne 🤨

Jak urodziłam Julie na sali leżała za mną kobietka która przez całą ciążę zajadała się babeczkami z budyniem i truskawkami ( był czerwiec). Po porodzie też wymarzyła sobie taki smakołyk. Policzyła że jest nas 5 na sali i zadzwoniła do męża. Kup 5 dużych i 10 małych babeczek to będziemy miały po jednej dużej i dwóch małych. Oczywiście przywiózł a my nie mogłyśmy się opanować. Każda zjadła po jednej dużej i jednej małej babeczce. Druga małą zostawiłyśmy jednogłośnie na "po kolacji". Rano na obchodzie lekarz nie mógł zrozumiec jak to się stało, że wszystkie dzieci są troszkę wysypane. My oczywiście nie wydałyśmy siebie, zwaliłyśmy winę na szpitalne jedzenie, chyba na pomidora z kolacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jestem po obiadku 🙂Nie wiem co sie dzieje,ale po obiedzie musiałam zjęśc kawałek placka 🙂
Marta iinne dziewczyny jak wam sie udało zrzucic kilogramy po ciąży?Byłyscie na jakieś diecie??Bo ja tez juz przytyłam 4 k 😆g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
mi też już 3,5 kg przybyło ale myślę, że teraz przystopuję bo już tak nie szaleję za słodyczami jak na początku. Teraz bardziej na owoce mnie wzięło a najbardziej na kiwi- mogę jeść cały czas 🙂


ja tez uwielbiam kiwi,zaden owoc mi tak nie smakuje,ja ten,chociaż truskaweczki by też sie zjadło.Ja na samym początku gotowałam kaszki,na mleku i jadłam z owocami,ale koniecznie musiały byc jagody lub jeżyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...