Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co do znaków zodiaku to ja jestem Skorpion, mąż Panna, a córa Koziorożec. Termin mam na 24.08 więc wychodzi kolejna Panna 🙂 U mnie w rodzinie przewaga Panien i Skorpionów 🙂

Co do ruchów to ja też jeszcze nic ale lekarz mówił że już na dniach się pojawią 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
oj Martusia to raczej nie zazdroszczę. 😲 Kuzynka ma 6 miesięczne lwiątko w domku i juz wychodzi charakterek. 😁 😁 😁

poprawka, Ala załapała się na pierwszy dzień panienek 😉 ale i tak ma charakterek 😉


A to nie lwiątko, 23.08????? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniaa876 napisał(a):
jak tam u was brzuszki bo mi jeszcze nic nie widać może przez to ze jestem chudzinką


Ja tez co prawda do grubych nie należe, przed ciążą ważyłam 49kg, ale brzuszek juz jest widoczny. Będziesz szczupłą mamusia skoro 19tc a jeszcze nic nie widac. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
anochi napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
oj Martusia to raczej nie zazdroszczę. 😲 Kuzynka ma 6 miesięczne lwiątko w domku i juz wychodzi charakterek. 😁 😁 😁

poprawka, Ala załapała się na pierwszy dzień panienek 😉 ale i tak ma charakterek 😉


A to nie lwiątko, 23.08????? 🙃

hehe, posprawdzałam na różnych portalach i ostatni dzień lwa jest od nawet 17 do 24 sierpnia 😜 wszędzie inaczej podają 😉 ale to dla mnie tylko taka zabawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniaa876 hi ja mam termin na początek sierpnia, a też po cichu obstawiam lipiec. Obie córeczki urodziłam przed terminem. Chociaż może tym razem maluchowi nie będzie się śpieszyło. Co do brzuszka ja jestem bardzo szczupła, a brzuszek już mam taki, że nawet jak założę płaszcz to widać 🙂 🙂 🙂 Ruchy poczułam już w 14 tygodniu. Ale to moje trzecie dziecko, a mówią że co ciąża to szybciej 🙂
Witaj w naszym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela chyba nie jestem najbardziej doświadczona mamą. Nie odbierałabym pałeczki moniczek hihi 😁 😁 😁 Coś tam wiem...
USG połówkowe najlepiej zrobić w 20 tygodniu. Ocenia się wtedy ogólny rozwój płodu, prawidłowość budowy narządów wewnętrznych, serca, kręgosłupa itp. I oczywiście zazwyczaj można poznać płeć.
Zazwyczaj podaje się granice usg połówkowego od 18 tygodnia do 22. Ale ja polecam od 20.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela chyba nie jestem najbardziej doświadczona mamą. Nie odbierałabym pałeczki moniczek hihi 😁 😁 😁 Coś tam wiem...
USG połówkowe najlepiej zrobić w 20 tygodniu. Ocenia się wtedy ogólny rozwój płodu, prawidłowość budowy narządów wewnętrznych, serca, kręgosłupa itp. I oczywiście zazwyczaj można poznać płeć.
Zazwyczaj podaje się granice usg połówkowego od 18 tygodnia do 22. Ale ja polecam od 20.


Dzięki 🙂 za szybką odpowiedź. Ja już szykuję się do spanka, jeszcze rzucę okiem na jakiś filmik

DOBREJ NOCKI MAMUŚKI 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to chyba faktycznie był bobas (nawet się trochę przestraszyłam jak zobaczyłam tą kluskę na brzuchu, ale jak wstałam i pochodziłam to się unormowało)- kopniaków żadnych nie czuję, ale jak już kiedyś pisałam czuję bąbelki- mąż dziś ucho do brzuszka przystawiał i powiedział, że coś mi tam pływ hehe.
We wtorek mam wizytę to wypytam dr co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamy.ja mam termin na 08.08.2011.Bardzo się cieszę.to moja druga ciąża.Ja i córeczka też jesteśmy sierpnióweczki(ja 11.08.córeczka 05.08.2006) więc teraz będzie nas trójeczka,mój narzeczony jest wagą i się śmieje że po to by równoważyć trzy nieokiełznane Lwy :] ładnie się złożyło(mimo że o drugie dziecko staraliśmy się od lipca udało się akurat teraz).ruchy chyba czuję choć przy pierwszej ciąży czułam bardziej jak fale teraz czuje jak pukania od środka więc to chyba to 🤪 .pozdrawiam wszystkie mamy i życzę zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was jak ogólne samopoczucie? u mnie dobrze nie czuję jeszcze ruchów tylko mi tam coś bąbel kuje takie dziwne uczucie. Ja jestem rybką a mąż wodnikiem a córka wagą i ma jak waga dwie szale ha a teraz mam termin na 15 sierpnia i zobaczymy jak będzie pozdrawiam dużo zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na samopoczucie też nie narzekam chociaż w pracy już mi trochę wszystko dokucza:/pod koniec dna zaczynam mieć bóle kręgosłupa,straszny ciężar czuję w dole brzucha no i jakbym dostawała wzdęcia taki wielki mi się brzuszek robi wieczorami(ale nie twardy więc chyba nic złego).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja staram się na noc ograniczać picie, no i od 1 do 6 mogę spać, czasem nawet dłużej 🙂
Brzuszek też mam widoczny już od jakiegoś czasu, pewnie dlatego że jestem raczej szczupła to gdzieś ten maluch musi się poruszać 🙂 W spodnie wchodzę ale guziki mam na gumkach i jak mam gdzieś siedzieć to jest problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...