Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiesz Jola tak oglądam i ten uniwersalny, ze możesz sama wypełniać za 130zł trochę mi się podoba.
Ten drugi to rodzaj fotoksiążki, ale wysyłasz im materiały dopiero po porodzie. Nie chciałoby mi się czekać tak długo 😉
Ale pozatym jak na kilka stron to się cenią. W sumie ten dziennik ciąży lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny albumik ale cena też niczego sobie 🥴

zajęłam się swoimi akwariami i słyszę że włąśnie nic nie słyszę z pokoju obok 🤔 zaglądam a tam moje dziecię zasnęło oglądając bajeczki hihi i teraz w domu ciiiiisza aż uszy bolą hehe

mi się dzisiaj nie chce piec ale na czwartek się przygotuję a jakże - dzieciarnia męczy mnie o faworki,ale sami będą lepić a co...mąż posmaży i będzie git 😉 😜
ale za to ufarbuję sobie włosy,bo odrosty już mam niezłe ☺️...no ale na początku nie mogłam znieść zapachu farby - mam nadzieję że teraz będzie inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, uwielbiam siadać do forum po weekendzie. Mam do przeczytania tyyyyyyyyle stron, że szybciutko mija mi prawie godzina i zaraz bedzie popołudnie. Dzięki temu jakoś tak ten dzień szybciej mija 😉 Miłego dnia życzę, mam nadzieję, że za oknem macie takie ładne słońce jak ja i przyjemną plusową temperaturę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
No. Pomyślimy. Jak nam kasa spadnie z nieba 😉
Na razie trzeba auto wymienić 🙂 🙂 🙂


To życzę Martusia sukcesu 😉...nam się udało właśnie wczoraj sprzedać nasze "stare" autko i już problem z głowy...co prawda okazało się że trzeba sporo w sharanie zrobić, no ale cóż - taki urok używanych samochodów...może kiedyś jak wygram w Lotka to sobie wyjadę nowym z salonu hihi 😁 Póki co zadowolona jestem z tego co mam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
marta-lion napisał(a):
No. Pomyślimy. Jak nam kasa spadnie z nieba 😉
Na razie trzeba auto wymienić 🙂 🙂 🙂


To życzę Martusia sukcesu 😉...nam się udało właśnie wczoraj sprzedać nasze "stare" autko i już problem z głowy...co prawda okazało się że trzeba sporo w sharanie zrobić, no ale cóż - taki urok używanych samochodów...może kiedyś jak wygram w Lotka to sobie wyjadę nowym z salonu hihi 😁 Póki co zadowolona jestem z tego co mam 😎
My sie jakoś nie możemy zabrać do interesów hihi 🙂 🙂 🙂 Kupić sprzedać, zamienić masakra.
Teraz jestem na etapie planowania komunii 😉
PS Majka też padła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka twoje rogaliki są super, kruchutkie i pyszniutkie! i nie trudne! Trzeba będzie spróbować tych bułeczek, chociaż na ostatki moje Skarby zamówiły faworki!

Diviana Mówisz że nie masz piekarnika a bys popiekła i pojadła? Nie widzę problemu, zamiast w parku umówimy się z mojej kuchni 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂
U was też taki ładny słoneczny dzień?
Macie może jakiś sprawdzony pomysł na pączki, bo może bym się skusiła i upiekła 🙂
Ale się w sobotę zdziwiłam, byłam u rodziców i pojechaliśmy do Brennej przejść się trochę- spacerek las, rzeczka itd, ale problemy się zaczęły jak musiałam wejść pod górkę-ledwo dałam radę, tak to już jest w ciąży? Czy ze mną coś nie tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak a propo tłustego czwartku...na pączki przepisu nie mam ale mam na racuchy które do pączków podobne i pyyyyyszne :

1 szkl wody
1 szkl mleka
3,5 szkl mąki
sól,cukier waniliowy
3 dkg drożdży
4 żółtka


Ciasto wyrobić i odstawić do wyrośnięcia.Kłaść łyżką na gorący olej.POLECAM !!! 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂
U was też taki ładny słoneczny dzień?
Macie może jakiś sprawdzony pomysł na pączki, bo może bym się skusiła i upiekła 🙂
Ale się w sobotę zdziwiłam, byłam u rodziców i pojechaliśmy do Brennej przejść się trochę- spacerek las, rzeczka itd, ale problemy się zaczęły jak musiałam wejść pod górkę-ledwo dałam radę, tak to już jest w ciąży? Czy ze mną coś nie tak?



Niech cię to nie dziwi 😉 W końcu dlatego jest to ciąża bo trochę Ci ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki 🙂

jak samopoczucie??Pogoda przepiekna,tylko mogłoby byc troszke cieplej.Jakie plany na dzis??Ja popołudniu spotykam sie z kolezankami z pracy.Fajnie,ze nie które z was juz czuja kopniaki waszych malenstw.Ja mam tylko bulgotki 😉Chociaz z dwa,trzy razy miałam wrażenie jakby mnie ktos łaskotał w brzuchu 🙂
Dzis na obiad tez mam pomidorówke z ryżem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki,
Zarejestrowałam się i jestem tu po raz pierwszy. Jestem już na zw. lek. i doskwiera mi troszkę nuda, podrzucie jakieś ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu, naturalnie obecność na forum będzie jedną z nich :-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczak napisał(a):
Cześć Dziewczynki,
Zarejestrowałam się i jestem tu po raz pierwszy. Jestem już na zw. lek. i doskwiera mi troszkę nuda, podrzucie jakieś ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu, naturalnie obecność na forum będzie jedną z nich :-)))

hej moniczak 🙂Witamy cie na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam podobnie jak niektóre dziewczyny przed pierwsza ciążą ważyłam 46/47 przytyłam 20 kg no i czekałam 3 miesiące schudłam do 50 a pod koniec 8 miesiąca wage miałam 47 . Teraz jestem w 20 tygodniu ale waga zamiast trochę urosnąć to spadła i ważę niecałe kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj moniczak, kurcze do sierpnia jeszcze tyle czasu, ciekawe ile nas sie jeszcze uzbiera 🙃 🙃 🙃
ja dzisiaj rano mialam cos takiego dziwnego, że tak jakby z lewej strony brzuszka od srodka cos mnie walło az mi sie taki wzgórek zrobil na brzuszku, to byla sekunda więc nie wiem czy to nie była jakas autosugestia z mojej strony bo od wczoraj tak wkręciłyscie temat ruchów dzidzi ze teraz nic innego nie robie tylko leze i czekam....... 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Nową Mamuśke 😉
Co do ruchów to ja jak wiecie pierwsze czułam już dwa tygodnie temu, ale nie bardzo wierzyłam że tak wcześnie 😉 Jednak teraz jestem pewna! Wczoraj byłam na basenie, później na obiadku u rodziców i jak się połozyłam po jedzonku to miałam wrażenie że Maluch wyskoczy z brzuszka tak urzędował prawa - lewa, lewa - prawa 🤪 🤪 🤪 🤪

Cóż za pomidorowy dzień!!!!!!!!
Wyobraźcie sobie, że w pracy chodze sobie czasmi na obiadki do barów na dole. Spory wybór bo każdy wie o czym marzy student - domowym obiadku! No więc idę a tam 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁 w dwóch barkach pomidorowa 😉 do wyboru z ryżem lub makaronem 😉 no więc zjadłam sobie coby się z Wami solidaryzować 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczak witamy! Ja też siedzę w domu i też narzekam na nudę. Mój stały zestaw to: internet (forum, wiadomości, facebook, maile, blogi), telewizja, książki, gotowanie, sprzątanie, spacer, jakaś drzemka. Codziennie to samo i wariuję już 🤨
Może inne mamy mają pomysł co robić jak ma się za dużo wolnego czasu?

Widzę, że niektóre mamusie piszą o samochodach. My też przymierzamy się do sprzedaży i kupna nowego. Szkoda, bo ja mam sentyment do samochodów 🙂

Miłego dnia M A M U S I E !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj moniczak. Hihi dziewczynki mają rację. Tutaj się dzieje my nie próżnujemy 🙂 🙂 🙂
Ja też siedzę w domu. Nawet leżę. Na nudę też narzekam chociaż mam małą Majkę i trzeba się nią zająć. Ale staram się jednak najwięcej leżeć, więc i na forum jestem częstym gościem.
Co do zajęć, ja się wzięłam za naukę angielskiego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...