Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a tak dla małego smaczka to mój maluch zaraz po porodzie (ta laleczka) na sali poporodowej i w ten sam dzień, ale już na normalnej sali 😉
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/a8e65696/p1070110.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/a8e65696.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/1898450e/p1070117.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/1898450e.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny!

karolciakam matko za kapuśniak to ja bym się dała pokroić. W Norwegii nie ma kapusty kiszonej więc nie mogę zrobić, a ochotę mam straaaaszną 🤢

Co do spania, to ja śpię na lewym lub prawym boku z przewagą prawego 😉 Niestety zdarza mi się położyć lekko na brzuchu, ale po chwili zmieniam pozycję, bo mam wyrzuty sumienia 🥴

Co do obiadu to nie mam pomysłu ale zaraz go znajdę 🙂 🙂 🙂 Od czego jest internet?

MIŁEGO DNIA MAMUŚKI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki

Ja tak tylko na chwilkę,witam nowe kolezanki,dzis chcę wybrać sie na zakupy z mamą,bo pogoda wspaniała i tez w miare dobrze sie czuję. teraz ide po nygusowąc.Miłego dnia brzuszki,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do wózków to Tako nie prowadziłam nigdy, mi jednak lepiej pasują bez skrętnych kółek jak mówiłam, ale nie mieszkam na wsi tylko w Bydgoszczy 😁 🙂 🙂 jednak takie bezskrętne mi najardziej pasują, zależy co komu przypasuje . Najważniejsze to nie słuchać innych tylko samemu wybrać najlepszy dla siebie, przecież to musi nam odpowiadać, bo jak weźmiemy jakiś z którego będziemy niezadowolone to nie będzie się nam chciało na spacery wogóle wychodzić , a urodzimy latem więc na spacer najlepsza pora 😆 Zaraz idę pączki lepić bo zanim to zrobię z moim przysiadywaniem co 15 minut na taborecie, bo się męczę to o 20 skończę 😁 😁
Macie już imiona wybrane? My z mężem zrobiliśmy chyba najgorszy błąd jaki mogliśmy zrobić - powiedzieliśmy rodzinie jak nazwiemy dzidzię i teraz nas dręczą żebyśmy zmienili bo im się nie podoba i każdy sypie propozycjami. Szału dostajemy i tak czy siak nie zmienimy. Buźka idę do pączków. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia nie oceniam Cię i na pewno nie wyzywam od wieśniaków 😉 po prostu wyraziłam moje zdanie poparte doświadczeniem, w mieście jest pełno zakrętów, wąskich miejsc i tradycyjny wózek ciągle trzeba "podnosić", ale każdy wybierze dla siebie jak najlepiej, skrętne koła można zablokować i jadą wtedy na wprost, co do spacerów to raczej będzie koniec lata, nie wiem na kiedy masz termin, ja urodziłam po terminie 23 sierpnia, był niesamowity upał, z mała wyszłam gdzieś 10 dni po porodzie i akurat były takie chłody, że w domu zaczęli grzać, więc pogody się nie przewidzi, najważniejsze to jak największa gondola, bo jednak spacery na prawdę to zaczniecie jesienią i zimą i niech maluchowi będzie ciepło i niech najdłużej wytrzyma w gondoli, a spacerówka na wiosnę, aha jeszcze co do zakupu, macie jeszcze czas, ale pamiętajcie, że czasami na wózek trzeba czekać, ja kupowałam przez allegro i zamówiłam taki, ze dopiero producent go robił, więc czekałam ponad 1,5 miesiąca
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!
Idę dziś do lekarza, trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze 🙂 Już 4 tygodnie nie widziałam mojego Malucha i troszkę się martwię. Ale staram się myśleć pozytywnie 🙂 A może zrobi nam niespodziankę i ujawni czy jest chłopcem czy dziewczynką 🙂
Odezwę się późnym wieczorem.
Udanego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja się odezwę na temat wózków. Więc tak Zgadzam się z anochi co do terminów zamówień. Ja miałam termin z Majką na 3 września, wózek zamówiłam w połowie lipca. Miałbyć na koniec sierpnia, więc mówię spokojnie. Okazało, że że kolor który wybraliśmy jest bardzo chodliwy i wózek dostałam w połowie września. Majka mała wtedy miesiąc. Na szczęście pożyczyliśmy na ten okres wózek od koleżanki. Potem lał deszcz więc za wiele spacerów nie było i w końcu przyszła zima.
Miałam wózek Jedo Fyn 4DS, też miał obrotowe przednie koła z możliwością blokady, wszystkie koła pompowane itp. Wózki Jedo mają bardzo dużą gondolę co w przypadku wciśnięcia tam 4 miesięcznego bobasa w kombinezonie i w śpiworze, jest bardzo przydatne. Ja sobie chwalę obrotowe kółka. Mieszkam na wsi, ale koła obrotowe były dla mnie komfortem. Ale wiem, że są ludzie którym one bardzo przeszkadzają. Moja mama np kompletnie nie umiała prowadzić tego wózka. Musiała mieć zablokowane koła. Powiem Wam, że gdybym później nie sprzedała tego wózka bardzo okazyjnie pewnie żałowałabym jego ceny. Kiedy skończyła się zima Majka już siedziała i przestawiliśmy się na spacerówkę (parasolkę) Coneco Juppi. Potrzebowaliśmy wózka "do samolotu". Spacerówka jest dość duża (też ma obrotowe kólła z przodu), ale składa się jak parasolka, co w przypadku podróży samolotem jest wygodne.
Teraz jeszcze nie wiem jaki wózek kupię. Oglądam kilka modeli i pewnie z nich będę wybierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta też poważnie zastanawiałam się nad Jedo Fyn, nawet specjalnie jeździłam do Kłodzka by go oglądać 😉, bardzo mi się podoba, można do niego też wpiąć fotelik Maxi Cosi, ale cena z fotelikiem mnie poraziła i w sumie kupiłam Tako z ich fotelikiem, Twoja Majka szybko wyrosła z godnoli, moja Ala ma pół roczku i jeszcze w niej jeździ i chce przetrzymać ją w niej do wiosny, aaaaaaa fajna sprawa w gondoli podnoszone jest dno, moja Ala lubi siedzieć i jak nie śpi to ogląda sobie świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Witajcie Mamusie!
Idę dziś do lekarza, trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze 🙂 Już 4 tygodnie nie widziałam mojego Malucha i troszkę się martwię. Ale staram się myśleć pozytywnie 🙂 A może zrobi nam niespodziankę i ujawni czy jest chłopcem czy dziewczynką 🙂


Powodzonka 🙂 trzymamy kciuki!!!! 🤪 oby się maleństwo ujawniło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anochi w Jedo Fyn też jest podnoszone oparcie gondoli. To nawet nie o to chodzi, że Majka wyrosła z gondoli szybko. W sumie poporostu potrzebowaliśmy mniejszego wózka, bo wylatywaliśmy. A Majka już siedziała w miarę stabilnie. Właśnie w gondoli też chciała siedzieć tylko więc było to dla nas wygodniejsze. A tak jak pisałam udało mi się go bardzo okazyjnie sprzedać, więc korzystałam z okazji 😉
Teraz sama nie wiem co kupię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
marta- lion chłopiec ma 6 tygodni 🙂
Wiesz kup mu jakąś zręczną grzechotko-zabawkę np. coś takiego. Mają części z różnego tworzywa i można je przyczepić np. do wózka albo do łóżeczka. Majka bardzo takie lubiła.

Nie wiem jaki przeznaczyłaś na to budżet, ale możesz też dorzucić jakieś ubranko. Mama będzie zadowolona 🙂 Pamiętaj tylko o wygodzie maluszka hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo fajne też są zabawki firmy Lamaze, też można je zawiesić przy wózku, łóżeczku lub foteliku, mają grzechotki, bezpieczne lustereczka i kolorowe szeleszczące częsci. Cenowo z tego co pamiętam ok.40 zł. Kupiłam jakiś czas temu córeczce mojej przyjaciółki i mała była zachwycona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam od lekarza i ciąża przebiega prawidłowo dzidzia wygląda na zdrową, pokazywał mi takie szczegóły na zwykłym USG że byłam w szoku a to serduszko a to kręgi a to mózg.. i zdziwiony był, że już widać w 16 tyg tak wiele. Znam już płeć będzie dziewczynka!! Oczywiście liczę się z tym że może usg się mylić, zobaczymy 🙂

Co do wózka to mi się podobają bardzo klasyczne np http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-emmaljunga-mondial-classic-2011-spacgondpelne-wyposaz-p-9445.html ale ceny powalają, myślę że kupimy używany bo tanio i też zdrowiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bellagnos gratuluję 🙂 🙂 🙂
Co do klasyków wózki o których piszesz są bardzo drogie, a co do klasyki to zobacz można kupić taniej classic, oczywiście już nie będzie ta firma, ale 3000zł oszczędności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...