Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co do wózków jeszcze i takich klasycznych te też maja ogromną gondolę i oparcie podnoszone w gondoli. Reszta klasyczna, Jedo Bartatina
A cena przystępniejsza. Korzystałam z takiej gondoli z Majką. Więc wiem co mówię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Mój mężuś już miał nerwicę przez te moje ryki 😞 non-stop płacz bo co lekarz to albo mnie zlewali że dalej próbować,albo że nic z tego nie będzie tak czy siak. Dopiero przejście od mojego przed ostatniego do obecnego lekarza dało efekt. Poporstu różniły ich opinie na temat mojego PCO i stosowania tabletek (jeden lekarz kazał mi brać anty żebym zaszła 🙂-niby na oczyszczenie jajników)i po odstawieniu (nakaz obecnego lekarza) trafiliśmy w owulację,która i tak nie była wtedy kiedy miała być. O matko popłakałam się. 🙂


Karolica ciesze się bardzo 🙂
Co do brania anty by zajść w ciąże już słyszałam wiele złego, jest jedna starsza profesor w Poznaniu, która ponoć jest dobra w leczeniu niepłodności, choć niemiła dla pacjentów i ona ponoć furii dostaje jak słyszy, że ktoś anty bierze by zajść w ciąże. Tzn wyklina na lekarzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedo Bartatina też jest super,jednak jak spytałam męża z którym by wolał chodzić na spacery to wybrał roana , a bartatina to nawet nańsza była w Smyku chyba ok. 1200 -1300 jak dobrze pamietam i jeszcze była tam balerina czy jakoś tak ale tamten bujał się na boki to już jak dla mnie odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Jedo Bartatina też jest super,jednak jak spytałam męża z którym by wolał chodzić na spacery to wybrał roana , a bartatina to nawet nańsza była w Smyku chyba ok. 1200 -1300 jak dobrze pamietam i jeszcze była tam balerina czy jakoś tak ale tamten bujał się na boki to już jak dla mnie odpada.
Mi w Roanie nie podoba się tylko siatka metalowa na dole (na zakupy). Miałam taką w wózku z Emilką i jak szłam na spacer to siatka cały czas "grała".
Dla mnie minusem jest też brak regulowania wysokości rączki. Przy moim wzroście miałabym ją pod szyją 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion Mi się właśnie podoba ten koszyk metalowy, bo się trochę obawiałam że te materiałowe mogą "puścić" albo że rzepy nie wytrzymają, a mam niestety tendencję do robienia duuuużych zakupów i cięzkich 🙂 mam nadzieję że ten metal by to wytrzymał, jak zacznie się wyginać to będę 10 razy kursować do sklepu i do domu, no chyba ze samochodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny tyle piszecie o tych wózkach, a ja nie mam bladego pojęcia jaki wybrać. Dobrze, że podpowiadacie. Wiem na pewno, że chcę taki na pompowanych kołach, no i wielofunkcyjny (czyli spacerówka i gondola).

karolcia napisz jak wyszły pączki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja przez ten mój ból brzucha niestety nie mam humorów na myślenie o wózkach ip 😞
Na razie myśle tylko,żeby z dzidzią było ok.........
Brzuch już tak nie boli, ale ewidentnie nie moge chodzić nawet jak do wc przejde to brzuch zaczyna boleć, połoze się i przechodzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati kurcze nie martw się. Mnie też dzisiaj brzuch boli. Sama już nie wiem dlaczego. Może za dużo chodzę, ale muszę się Majką zajmować przez ostatnie dni więcej. Nawet nie odzywam się do męża. Cały czas mi trąbi że mam nic nie robić i się oszczędzać, a więcej niż pół dnia go nie ma. Wiem, ze to nie jego wina-pracuje. Ale i tak wściekła jestem. Jak mam nic nie robić?

Tak sobie teraz pomyślałam. Może ty leż dzisiaj już a jutro faktycznie idź do lekarza. Skoro mówisz, ze najbardziej przy chodzeniu to może twoja szyjka znów coś wymyśliła. Przede wszystkim nie martw się. Dopóki lekarz nie sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Brzuszki 🙂

bellagnos
gratuluję córci 🙂

My już po wizycie 🙂
Dobra wiadomość jest taka, że mamy nowego lekarza 😁
Pan Doktor wzbudził moje zaufanie!!!

Dzidziuś rośnie zdrowo 😁
ale dziś usg ekspresowe (bo 2 tyg temu miałam genetyczne)
także płci nie znamy.
Szyjka i ogólnie "doły" ok 🙂

Co do bólu brzucha mam brać magnez 2 razy dziennie.
Popytałam ogólnie o te bóle...
i owszem mogło to być od układu pokarmowego, mogło też być po wysiłku
(u mnie rzeczywiście to było po intensywnie fizycznym dniu),
ale musi się wykluczyć infekcje dróg moczowych i rodnych.
Czasami ból w okolicy wzgórka jest związany z infekcją.
Pan doktor zabronił się martwić na dzień dzisiejszy 😉
Ale dla spokoju wybieramy się na posiew moczu i z pochwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tez już po wizycie 🙂
z bejbikiem wszystko ok - a to najważniejsze 🙂 lekarz jak co wizyte dokładnie pokazał mi na USG co jest co, co jak rośnie, czy jest w normie - o okazało się że wszystko jest super 🙂
ale płci nadal nie znamy 😜 maleństwo nie chciało się ujawnić 😜
kolejna wizyta dop. za miesiąc - i wtedy też będą dokładniejsze badania i pomiary, bo to połówkowe 🙂 choć i tak mamy zamiar za dwa tyg. udać się na USG 3D, bo niestety mój lekarz ma tylko 2D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa, z tym 3D to jeszcze nie tak na 100%, powiedziałabym raczej, że na 99 😉 rozważamy z moim M. taką opcję, musimy jeszcze tylko do lekarza zadzwonić i upewnić się co do ceny - bo słyszałam, że tylko 110zł kosztuje, więc wart 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jutro ide na 3d. Niestety dzis mialam ciezka noc. Od 12 w nocy wylam z powodu bolu ucha. A dzien wczesniej nic mi nie bylo.Koszmar. Pojechalam do szpitala a tam mi kazali czekac 3 dni zeby sie dostac do laryngologa z takim bolem jak ja po przychodni zaryczana latalam nierealne. Ta sluzba zdrowia to koszmar. Do gina chodze prywatnie wiec jest inaczej. Dobrze ze moj maz jest lekarzem wykonal kilka telefonow i mnie waieli na oddzial ale to barbarzynstwo. Dostalam kupe lekow i juz nie wyje z bolu.Ale dostalam kataru.Nie wiadomo skad sie to w ogole wzielo. Bo chodze w cieplych czapach i dbam o siebie. Uwazajcie na siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w miejscowości niestety nie ma 3D - przynajmniej ja nie słyszałam żeby któryś z ginów miał, więc muszę jechąc do innego miasta - prawdopodobnie będzie to Świdnica 😉

Evelina_ w ciąży chyba nic tak nie cieszy jak USG i świadomość, że z dzidzią jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...