Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No już troszkę poczytałam o czym pisałyście 🙂

Co powiecie na ten wózek? Czy któraś z Was miała z nim do czynienia?? Mi potrzebny jakiś lekki i niewielki wózek żeby w razie W wchodził do mojego sedanika.
http://allegro.pl/zest-espiro-vector-lite-fotelik-spiworek-mata-i1484875053.html

Witam wszystkie nowe mamy i gratuluję Tym które już znają płeć 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Oj widzę że aktywność zmalała prawie do zera 😉
Może jutro któraś z was wypowie się na temat załączonego przeze mnie linka z wózkiem,

Życzę Wam spokojnej i przespanej nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Oj widzę że aktywność zmalała prawie do zera 😉
Może jutro któraś z was wypowie się na temat załączonego przeze mnie linka z wózkiem,

Życzę Wam spokojnej i przespanej nocki.



Niestety nie mam doświadczenia ale wyczytałam i rozmawiałam z kilkoma osobami, że lepiej jak koła są pompowane to niweluje wstrząsy przy dziurach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela tego wózka nie znam z własnego doświadczenia 🙂. Przed urodzeniem Majki zastanawiałam się nad podobnym wózkiem tej samej firmy. Ale zrezygnowałam kiedy zobaczyłam go na żywo. Oczywiście mały i zgrabny, ale tym samym ma małą gondolę. Późnej kiedy zobaczyłam jak jedna kobieta prowadziła ten wózek to byłam pewna, że dobrą decyzja było go nie kupić. Tyle naczytałam się o jego amortyzacji, a wózek skakał po chodniku masakrycznie. A wyobraźcie sobie dziecko w środku. To tyle, ale jak pisałam to opinia o wózku tej firmy ale podobnym modelu.

PS. Chciałam wypowiedzieć się wcześniej, ale allegro miało przerwę techniczną i nie mogłam obejrzeć wózka 😉

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie, te nowe i te ,,starsze,, 😜 😜 😜

siehankowa jak chcesz to dam ci namiary na ginekologa który przyjmuje w bielawie i ma 3D ale nie mam pojecia ile trzeba zapłacic. Tylko wlasnie nie wiem czy on robi tylko swoim Pacjentkom czy wszystkim mamusią. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki !
Miałam dziś robić bułeczki, ale coś nie bardzo się czujemy. A dziś znowu cały dzień sama.

Siehankowa super, że twój maluszek rośnie zdrowo. Wiem, że do Bielawy Ci bliżej. Ja jeżdżę na 3D do Wrocławia. Jak chcesz namiar mogę ci dać. Lekarz bardzo dokładny, mierzy wszystko itp. Wszystko opowiada. Byłam u niego na 3D w 12 tygodniu, teraz jadę 18 marca.

Pati123 jak dzisiaj się czujesz ?

Moniq1984 co u Ciebie?

Moniczek Ty dziś chrusty hmm... Szkoda, że tak daleko jesteś 🤢 🤢 🤢

A wogóle mamusie jak wasze samopoczucie dzisiaj ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobietki 😉 Ja dziś wstałam z takim zapałem, że szok! W pierwszej godzinie po pobudce, przygotowałam mięso na obiad, wysłałam Zosię do szkoły, zrobiłam ciasto na faworki, rozładowałam zmywarkę, wstawiłam pranie a teraz jem zasłużone śniadanie 😉
W nocy znów złapał mnie ból-skurcz w okolicy prawego jajnika i pachwiny. Czasami takie miewam i kuzynka powiedziała, żebym brała magnez Mówiłam jej o tych 🙃 ostatnich zakwasach w udach i wtedy powiedziała magnez sprawia cuda - więc chyba zacznę brać 😉 Poza tym zauważyłam, że często jest związany w krótkim czasie z dłuższą wizytą w toalecie

Inez wybacz mi ten kapuśniak ;( Ale jakbyś była w Warszawie to dawaj znak - przywitam Cię kapuśniakiem!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry !!! 🤪 🤪 🤪

Wszystkiego pączkowego hahah

Super wieści dziewczyny po wizytach aż serce radość rozpiera....ja czekam do poniedziałku na wizytę ale nie wiem czy będzie USG - zobaczymy...

co do wózków ja Bartusiowi kupiłam Polski wózeczek i jestem bardzo zadowolona a i Bartek chyba też bo lubi spacery w wózku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wózków to dziś ja już nie wiem. Hihi wiem jakiego nie kupię, ale jaki kupię kto wie 😮.
Chyba jednak zaciągnę Majkę do sklepu. Kupimy coś na bułeczki albo już gotowe pączki hihi... Tylko Majeczka musi wędrować na własnych nogach. Nie mogę jej podnosić, więc nie wsadzę do wózka 😞

PS. Moniczek co wciskach do tych bułeczek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia do bułeczek najlepiej marmoladę bo nie wycieka,można też rodzynki albo czekoladę...chociaż najlepiej mi smakują te z marmoladą różaną 😁
Ja zaraz też wybywam z domu hihi....najgorzej tylko mi się staszczyć z wózkiem z trzeciego piętra 😞,ale jakoś dam radę powolutku....
Miłego czwartku !!! Zajrzę może wieczorkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
marta lion mam dziś głowę pełną myśli nie wiem co robić? 🥴 😮 🥴 🤨
Brzuch troche pobolewa 😞niestety 😞
Mam możliwość jechać dziś do lekarza, ale wolałabym we wtorek ponieważ to będzie już 16 tydzien....zresztą dwa tygodnie temu byłam bo spanikowałąm gdyż kuło mnie w boku....
Nie chce wyjść na spanikowaną przewrażliwioną 🤔 🤔lekarz prosił, abym na wizyte przyszłą 8.03.i wtedy miał mnie położyć do szpitala i porobić mi badania.
A teraz w domu leże i na prawde staram się wcale nie chodzić, ale przecież nic na siłe nie zatrzymam, jak ma być dobrze to będzie, tylko nie wiem czy psychicznie wytrzymam przez wekend w domu wniepewności....na 70% zdecydowałam na dzisiejszą wizyę ...jednak lekarz przyjmuje od 18, więc jeszcze cały dzień......Na wizycie nie zobacze bobaska bo on nie ma usg, ale przynajmniej dowiem się jak mój szew, a jak mnie do szpitala sieruje to niebawem zrobią usg, na myśl którego mam po prostu kosmos obaw 🤔
Jezu jestem tak przewrażliwiona i się boję,ze niee umiem już sama z tym sobie radzić 😞
Każda z Was cieszy się, zastanawia nad wózkami, ubrankami, szkołą rodzenia.........ja niestety nie wybiegam tak daleko po prostu nie umiem,nie wiem czy ze mną jest coś nie tak, zy co ? na razie żyje od wizyty do wizyty i tylko czekam, aby lekarz powiedział,że dzidzia żyje i wszystko ok........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 może idź dziś na tą wizytę niech Cię obejrzą, zobaczą co ze szwem, a nawet jak wyjdziesz na przewrażliwioną, to masz do tego pełne prawo jesteś w ciąży, niech inni myślą co chcą a najważniejsze byś Ty była spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati dzidzia żyje. Wiem, że nie chcesz wyjść na panikarę, ale do wtorku to 6 dni z dzisiejszym całym. Więc nie wiem czy chcesz tak długo czekać. Myślę, że dla twojego spokoju powinnaś się dziś wybrać. Powiedz mu, że boli cię brzuch zwłaszcza o wczoraj, że nawet nie mogłaś do toalety pójść. To nie jest normalne nawet przy założonym szwie. Ja myślę, że skoro to działo się najbardziej przy chodzeniu to musi być jakiś sygnał od tej szyjki. Jeśli lekarz uzna Cię za panikarę to niech sobie uznaje. Ale po co masz potem sobie coś wyrzucać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki
Wczoraj próbowałam nadrobić zaległości jak byłam w pracy ale się nie doczytałam 🙂 taki tu ruch 🙂 Nadrobiłam dziś 🙂 Co do wózków to ja się zupełnie nie znam i pewnie będę kupowała na czuja, dlatego Wasze uwagi są dla mnie bardzo cenne 🙂
Dziś mam bardzo dobry humorek, bo mam urlop i już dziś lecimy i nawet to że powinnam siedzieć już w samolocie ale nam na wieczówr lot przesunęli co spowoduje, że stracimy jeden dzień nie jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi. Długie poranne leżenie w ramionach męża tak mnie odprężyło że jest naprawdę fajnie 🙃 jeszcze ta pogoda za oknem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki w ten pączkowy czwartek 🙂

Ja znowu nie najlepiej się czuję, dopadają mnie migreny, głowa boli, oczy bolą, wszystko boli...masakra 🤢 🤢 🤢 ale cóż trzeba jakoś funkcjonować

Rano zawiozłam małą do szkoły, zakupiłam pączusiów, troszkę oprzątnęłam i czytam co tam jeszcze wczoraj napisałyście 🙂

Diviana miłego leniuchowania

Pati zgadzam się z martą-lion idź dzisiaj do lekarza dla spokojnego sumienia

Co do wózków te z pompowanymi kołami są zazwyczaj ciężkie 😞 Ja w 1ciązy miałam wózek TAKO (modelu już nie pamiętam) był na dużych pompowanych kołach i był okropnie ciężki 😞 Przy moich 46kg ciężko mi było go taszczyć na I piętro. Mamy na miejscu taki jeden duży sklep jest na co popatrzeć chyba się przejdę i poszukam tego modelu który mi się spodobał i przetestuję.

A z ruchami dzidzi to był chyba wcześniej fałszywy alarm bo teraz nic zupełnie nie czuję 🤢

Idę wsunąć jednego pączusia 🤪 Miłego dnia kobietki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzuszki 😁
Smacznego dnia Wam dziś życzę 🙂

Evelina
okropna sytuacja z uchem...co gdyby Twój mąż nie był lekarzem... 🤢
A powiedzieli Ci co to?

karolciakam
magnez rzeczywiście pomaga, polecam Asmag forte 😉
Chodzi o to żeby to był czysty magnez, bez witaminy B.
Ja od wczoraj biorę 2 razy dziennie 😉
A co boli pachwinowych i potoaletowych dla spokoju polecam posiew moczu.
Nie ma się co martwić ale też nie wolno bagatelizować tych bóli.

Pati123 powiem Ci, że ja tez jeszcze nie myślę o wózkach i całej wyprawce 😉
Na razie skupiam się na ciąży i jedzonku...bo wczoraj pan doktor zwrócił mi uwagę na to ☺️
A dla spokoju myślę, że warto dziś pójść do lekarza...
masz prawo się niepokoić 😘

Diviana baw się dobrze i dbaj o Was 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!!! 🙂

Wczoraj byłam u lekarza i z Maluszkiem wszystko dobrze 🙂 Waży 168g i prawidłowo się rozwija, więc od wczoraj fruwam z radości 😁 No i ku mojej wieeeelkiej radości okazało się, że najprawopodobniej jest.... DZIEWCZYNKĄ 😁 😁 😁 😁 Dała się dokładnie obejrzeć i pomierzyć pani doktor, ba! nawet pochwaliła się jakie ma długie i zgrabne nóżki 🙂 Ale później miała focha i jak gin próbowała jej zrobić ładne zdjęcie dla rodziców to się tak układała, że nic z tego nie wyszło. Po kilku minutach jej opuściliśmy i niestety mamy tylko jedno średniej jakości zdjęcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dzien dobry.
Eleeza gratuluje dziewczynki 🙂 ja tez mysle ze ja bede miala dziewczynke chociaz moj maz jest pewien ze chlopiec i sie ze mna drazni hehe. powiedzialam mu ostatnio ze jak bedziemy na usg to powiem lekarzowi, zeby nie mowil nam plci tylko jak moj maz wyjdzie to mi powie a ja kiedy bede chciala to mu powiem zeby sie dalej domyslal.... no nie chcial sie zgodzic 😁 wkurzyl sie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...