Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Witam wszystkie Mamusie! u mnie zaczyna slonko wychodzic i od razu humor lepszy 😜 jestem dzisiaj po ostatnich 2 godzinach jazd,jutro egzamin na prawo jazdy.macie moze jakies sposoby na stres przed egzaminem? na razie jestem bardzo spokojna i wogole sie nie denerwuje ale nie wiem co bedzie jutro. mam jeszcze pytanko do mam z lodzi. co sadzicie o szpitalu na rewolucji. ja biore go pod uwage, slyszalam ze moze nie jest zbyt wystawny ale podobno opieka jest w nim swietna. 🙂

Co do mam z łodzi,to ja właśnie takową jestem,i niestety nie umiem Ci nic powiedzieć o szpitalu na rewolucji,żadnych opini nawet o nim nie słyszałam.
Ale moge Ci polecić szpital Centrum Matki Polki w Łodzi,będę tam rodzić,bo tam mam swojego lekarza.Moja siostra rodziła tam 2 dzieci i było git.Więc polecam.Masz jeszcze chwilę żeby się nad tym zastanowić i dokonać dobrego wyboru. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny,mam rewelacyjne wieści,właśnie dzwoniłam do mojej kliniki ,po wyniki (długo wyczekiwane z resztą) testu Papp-a,i wszystko jest w porządku,nie jestem w grupie ryzyka,a wyniki były bardzo dobre,Boże tak się cieszę bo już różne mysli mi przez głowe przechodziły,gdy czekałam na te wyniki.A tak wiem że Franek jest cały i zdrowy.Kamień spadł mi z serca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Witam wszystkie Mamusie! u mnie zaczyna slonko wychodzic i od razu humor lepszy 😜 jestem dzisiaj po ostatnich 2 godzinach jazd,jutro egzamin na prawo jazdy.macie moze jakies sposoby na stres przed egzaminem? na razie jestem bardzo spokojna i wogole sie nie denerwuje ale nie wiem co bedzie jutro. mam jeszcze pytanko do mam z lodzi. co sadzicie o szpitalu na rewolucji. ja biore go pod uwage, slyszalam ze moze nie jest zbyt wystawny ale podobno opieka jest w nim swietna. 🙂

Nie orientuję się jaki jest szpital na Rewolucji - za to na Sterlinga mniej więcej wiem... sala porodowa wielkości 12 m2 a w niej ok 4 pań - masakra, ale popytaj jeszcze... 🤔
Moim zdaniem najlepsza jest Matka Polka - tam jest taśma z urodzeniami dzieci, nie wydaje mi się aby tam mogło coś pójść nie tak 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja o Matce Polce najlepszych opini nie slyszalam, kazdy mi mowil ze to raczej hurtownia, ale ile ludzi tyle opinii. a ten szpital o ktory pytalam to II Szpital Miejski im. dr Ludwika rydygiera w Łodzi i nie jest na rewolucji tylko na sterlinga. przepraszam za blad 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodzianka77 Witamy !!!
Widzę, że w każdym mieście są różne opinie i o szpitalach, czy wkońcu nie można czegoś z tym zrobić żeby wszędzie gdzie się pojedzie było normalnie a nie jak w rzeźni. U nas też jest jeden rzeźnicki i do tego akademicki więc masz bandę studentów przy porodzie ( wiem muszą się uczyć ale czemu na mnie ?? to raczej nie pomaga jak 10 osób , w tym osoby które lekarzami nigdy nie będą, bo zrezygnują albo ich wyrzucą, patrzy się w pipkę ) na 100% bedę unikać porodu tam. Mam dwie opcje - jedna fantastyczna porodówka i pomoc po porodzie ale tylko przyjmują donoszone i zdrowe ciąże do naturalnego porodu, a jak coś będzie nie tak to szpital miejski II wyremontowany z fajną opieką przy porodzie ale za to podobno nikt nie zagląda po porodzie jak sobie radzisz 😞 obyśmy wszystkie to przeżyły bez żadnych komplikacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
ja o Matce Polce najlepszych opini nie slyszalam, kazdy mi mowil ze to raczej hurtownia, ale ile ludzi tyle opinii. a ten szpital o ktory pytalam to II Szpital Miejski im. dr Ludwika rydygiera w Łodzi i nie jest na rewolucji tylko na sterlinga. przepraszam za blad 😉

jasne co ludzi to opini 🥴Tyle że CZMP to jedyny w Łodzi szpital z tak specjalistycznym sprzętem gdyby się cos nie tak wydarzyło w trakcie porodu,lub po nim gdyby cos było z dzidzią.Słyszałam nawet że dlatego'' hurtownia'' bo wszystkie cięższe przypadki z porodami zwożą do nich z innych łódzkich szpitali.Ja mam opinię z najlepszych rąk,mojej rodzonej siostry która tam rodziła,i ciotki która tam pracuje.I jestem przekonana że krzywdy mi nie zrobią.Chodzę prywatnie do lekarza który jest tam ordynatorem,i wiem też że będę miała inną opiekę niż dziewczyny które przyjdą tam rodzić z marszu.( po to wybrałam tego a nie innego lekarza) Jak w kazdym szpitalu z resztą.Może trochę krzywdzące,ale cóż,najważniejsza jest dla mnie moja dzidzia i mój poród.
A dlaczego myślisz o szpitalu Rydygiela skoro,nie znasz o nim żadnych opinii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodzianka77 napisał(a):
termin mam na 29 sierpnia choc co wizyte dowiaduje sie o innym terminie 🙂 dobrze ze choc plec pewna chociaz ostatnio slyszalam ze nie ma co wierzyc nawet i w 100% diagnozy plci 😁
Nio dzidziuś i tak sam sobie wybiera termin 🙂 Z drugą córą miałam termin na 3 września, a Maja 3 września kończyła dokładnie 14 dni 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja na razie uciekam, po małą jadę do przedszkola. A później za obiad się biorę. Dzisiaj rybka+frytki+suróweczka
Także trzymcie się dziewczynki 🙂 do później pa



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
niespodzianka77 napisał(a):
termin mam na 29 sierpnia choc co wizyte dowiaduje sie o innym terminie 🙂 dobrze ze choc plec pewna chociaz ostatnio slyszalam ze nie ma co wierzyc nawet i w 100% diagnozy plci 😁
Nio dzidziuś i tak sam sobie wybiera termin 🙂 Z drugą córą miałam termin na 3 września, a Maja 3 września kończyła dokładnie 14 dni 🤪 🤪 🤪


To bylyoby super urodzic nieduzo przed terminem niz przenosic i np poddusic dziecko...ja to mam same czarne mysli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam kilka opini znajomych ktore tam rodzily i bardzo zachwalaly, ale wychodze z zalozenia ze im wiecej osob wypowie sie na dany temat tym latwiej bedzie mi wybrac...ja najblizej od domu mam szpital w brzezinach ale tam chyba tez nie chcialabym trafic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niespodzianka77 serdecznie witamy 😁

Dziewczyny śliczne te Wasze brzuszki 🤪 🤪 🤪

U mnie pogoda wyjątkowo piękna, świeci słoneczko, więc po obiadku idziemy na spacerek a potem na urodzinki do sąsiada, który kończy całe 2 lata 🙂

Miłego popołudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
mam kilka opini znajomych ktore tam rodzily i bardzo zachwalaly, ale wychodze z zalozenia ze im wiecej osob wypowie sie na dany temat tym latwiej bedzie mi wybrac...ja najblizej od domu mam szpital w brzezinach ale tam chyba tez nie chcialabym trafic...

pewnie pozbieraj opinie i zdecyduj,jeszcze troszkę czasu masz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
To ja na razie uciekam, po małą jadę do przedszkola. A później za obiad się biorę. Dzisiaj rybka+frytki+suróweczka
Także trzymcie się dziewczynki 🙂 do później pa
/img][/url]


U mnie dzisiaj ziemniaczki, jajko sadzone i surówka z marchewki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka77 (wogóle fajny masz login 🙂 🙂) nie należy mieć czarnych myśli. Akurat obie moje dziewczynki urodziły się przed wyliczonym terminem, pierwsza 4 dni przed, a druga dokładnie 14 dni przed 🙂 🙂 🙂
Ale moja koleżanka urodziła synusia 9 dni po terminie i to cesarskim cięciem, bo wcale mu się na świat nie śpieszyło i jest zdrowym silnym dużym chłopcem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
A to mój brzuszek 🙂 🙂 🙂 Jak obiecałam 🙂[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/P3110061.jpg[/IMG]

nie no szacunek kochana 🤪 🤪 🤪,chyba masz największy z nas tu wszystkich.
Wielgachny ten twój brzusio,jak w 8 miesiącu 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...