Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry mamusie-brzusie 🙂

U nas dziś pochmurno. Ale Julcia kopie od samego rana 🙂 🙂 🙂
Oglądałam tą stronę o płci dziecka. Faktycznie można się pomylić. Dlatego ja zdania nie zmieniam, i uważam, ze prorokowanie płci w 12 tygodniu ciąży to poprostu strzał. I albo trafiony, albo nie. W sumie w 20 tam na zdjęciu dopiero widać że dziewczynka do dziewczynka 😎

Co do włosów to ja miałam na głowie chyba wszystkie kolory swego czasu. Byłam i ruda i brunetką i nawet kiedyś fiolet miałam. Ale najlepiej się czuję w króciutkich włoskach z balejażem blond 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam brzuszki

ale piękne zdjęcia nonono 🤪 to i ja swoje "lepsze" wstawiam hihi...to ze ślubu taty 3 lata temu.
Piękne kobietki na sierpniowym forum 😜 a co !!!
Ja tak jak Marta na głowie miałam wiele kolorów i przez rudy też przeszłam hihi a teraz blond już od dłuższego czasu - cóż trza się odmładzać 🙃 🙃 🙃

Miłego dzionka dziewczyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie i dzieciąttka 🙂
U nas też pochmurno 😞
Dziś pobrali mi wymaz i będę czekać długie trzy tygodnie lub cztery na wyniki 😮 😮 😮 😮 😮
A antybiotyki nadal mi dają i na raize czekam na obchód może powiedzą mi kiedy wreszcie pójdę do domku...
Matko mam nadzieję,że ten wymaz wyjdzie dobrze 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
Obawiam się,że wyjdzie niepoprawnie i okaże się,że to on jest przyczyną moich złych wyników 🥴 🥴 🥴 🥴

Matko po prostu jakaś masakra!
Dziewczęta czy któraś z Was wie coś dokładnie na temat tych różnych bakterii w pochwie i ogónie jakiś infekcjach macicy?
Wiecie czy w ogóle da się je wyleczyć?
Matko mam głowę po prostu pełną obaw nie wtrzymuje psychicznie tego ciągłego strachu 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamuśki 🙂
kilka godzin mnie nie było i troche sie zaległości narobiło :P nowa jestem więc nie wiedziałam że tak długo plotkujemy 😉 dziś to nadrobie 🙂
w sukniach ślubnych wszystkie wyglądacie ślicznie 🙂 🙂 🙂

Ja również jestem ciemną brunetką...

A co najważniejsze wczoraj wspominałam że nie czuje jeszcze ruchów ale wieczorkiem (mam nadzieje że mi sie nie zdawało) poczułam takie rybki (czy jakiś tak) w brzuchu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati ja miałam zapalenie grzybiczne dostałam jakąś maść i narazie jest ok ale podobno wciąży organizm jest strasznie osłabiony i wszystko chwyta. Ja to co chwile coś mam 😞 😞 😞

Moja koleżanka która kilka dni temu urodziła ślicznego zdrowego synka też miała zapalenie bakteryjne kilka dni poleżała i było ok tak samo napewno będzie u ciebie 🙂 Życze szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Anya. Tu na naszym forum już tak jest 🙂 Nie ma Cię godzinę i 10 stron do nadrobienia 🙂 🙂 🙂 Tylko weekendy mamy jakieś spokojniejsze.

Poszłam do kuchni zrobić sobie kawę i kanapkę. Wracam, a Majka wyciągnęła pół opakowania chusteczek Johnsons i wyciera kurze wszędzie 🙂 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta - nie było mnie całłłły weekend, gdyż z powodu pięknej pogody wybraliśmy się do nas nad morze. Było super ale przywiozłam sobie pamiątkę - katar 🤢 🤔 😮 🥴
Tyle miałam stron do nadrobienia, że nawet nie pamiętam ile już przeczytałam 🤪
Dziewczęta ale te Wasze sukienki ślubne i zdjęcia - SUPER!!! niczego sobie - śliczności ☺️ ☺️ ☺️
przestudiowałam stronkę o błędach w określaniu płci dziecka - hm... ciekawa sprawa, mnie Lekarz powiedział, że w 12 tyg można określić płeć Dziecka po budowie bioderek, przewidział prognozę płci 🤪 do lekarza na usg idę 31.03 ehhhhhhhhhhhhh 😠 😠 😠 dopiero wtedy się dowiem myśle, że już na MILIARD PROCENT

Miłego dnia Brzuszkowe Panienki 🤪 😉 u mnie dziś chmury i jak na razie 9stopni (nie jest źle)
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkleję Wam jeszcze mój brzuchol - dla wszystkich które mają kompleksy 🤪 miną Wam wszystkim jak spojrzycie na wielorybka 😜 😜 😜


Pati jesteś pod dobrą opieką babeczko - zacznij myśleć pozytywnie bo zły nastrój niepotrzebnie wprowadza Cię w stres.Wszystko będzie dobrze,a infekcje da się wyleczyć a trapią przecież wiele ciężarnych kobiet.Trzymaj się cieplutko 🙂

Marta-lion
podglądnęłam zdjęcia ze ślubu - cudo 😎 a dziewczynki super 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati wiem, ze to żadne pocieszenie, ale naprawdę bądź dobrej myśli. Ja na początku jak miałam te problemy, krwawienia, plamienia itp. też schizowałam, że maluszkowi zaszkodziło, ze chory itp. Ale teraz jak widziałam na usg, ze serduszko prawidłowo zbudowane, ze mózg też itp., jak się rusza i jak czuję ją codziennie. Wiem, że wszystko dobrze.

K-online podaj link do tego twojego "domu nad morzem". Ja chętnie pooglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Marta-lion podglądnęłam zdjęcia ze ślubu - cudo 😎 a dziewczynki super 😆
Dziękuję moniczek 🙂
Haha a z brzucholkami to możemy się mierzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek piękny brzusio 🙂
Tydzień temu jak byłam w domu stałam bokiem w domu przy lustrze i brzuso miałam porównywalny do Twojego , teraz dawno bo tydzień się nie widziałam....Jak wyjdę wreszcie ze szpitala i wrócę do siebie od rodziców to pstryknę fotkę i zobaczysz,że nie jesteś takim wielorybbem jak Ci się wydaje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czuję sie pocieszona hihihi 🤪 bo już myślałam że obrońcy zwierząt wkroczą do akcji 😜
ja zawsze w ciążach to jestem wielka okropnie,ale w sumie to sie tym nie przejmuję...najważniejsze żeby szkrab był zdrowy.
wczoraj przeleżałam prawie cały dzień - efekt tego taki że czuję się lepiej za to jestem szczęśliwą posiadaczką obrażonego męża 🤔 😉 bo nie dostał obiadu jaki sobie wymarzył...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia ja przez ostatnie 2 miesiące spałam po 13 godz., 8 godz. w pracy i 2 godz. na spacerze z psem wiec dla mojego faceta za dużo czasu nie miałam :P nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale od 3 dni sypiam po 8 godzin. i naraszcie moge normalnie funkcjonować 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
monia ja przez ostatnie 2 miesiące spałam po 13 godz., 8 godz. w pracy i 2 godz. na spacerze z psem wiec dla mojego faceta za dużo czasu nie miałam :P nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale od 3 dni sypiam po 8 godzin. i naraszcie moge normalnie funkcjonować 🙂 🙂 🙂
Szczęściara 🙂 Jak ja bym sobie pospała, ale jak mnie łamie spanie to Majeczka jest wtedy innego zdania hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry! moze wiecie cos na temat bolu lydek> jak sobie z nim radzic? od pewnego czasu tak bola ze ciezko mi czasami chodzic. to nie sa skurcze ale cos pomiedzy zakwasami a bolami na zmiane pogody. do tego wieczorem wydaja mi sie strasznie ociezale. Co do farbowania wlosow to robilam sobie sredni braz, w grudniu nie wiedzialam ze jestem w ciazy i polozylam na wloski ciemny braz i odrosty wyszly mi miedziano - rude. spodziewalam sie okresu 😁 i myslalam ze dlatego zly kolor wyszedl, pozniej okazalo sie ze to przez burze hormonow w ciazy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dziewczyny jakie macie leukocyty?
Ja mam 13 000 😞 😞 😞 😞 😞
Pati nie wiem czy Ci pomogę.
W badaniach krwi 2 miesiące temu ja miałam 8,5 (ale to się chyba przez 10000 jeszcze mnoży), czyli u mnie będzie 8500.
A w moczu 0-1 w polu widzenia.
Aktualnych badań nie mam. Dopiero się wybieram przed wizytą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Mi wczoraj nic nie przepisal, dal mi skierowanie na morfologie zeby sprawdzic czy nie brakuje mi magnezu albo potasu.a leukocyty u mnie sa nieobecne
W morfologii to białe krwinki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...