Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aniolek82 napisał(a):
... ale wszsyscy do okoła mówia mi ze bedzie chłopiec bo ładnie wygladam 😠 A ja chce byc brzydka i miec dziewczynke 😁 😁 😁
Ja z Emilką wyglądałam brzydko-była dziewczynka, z Mają wyglądałam świetnie, wszyscy mówili, że będzie chłopiec, wyszła Majeczka. Teraz też wyglądam dobrze, i ma być dziewczynka 🙂 🙂 🙂
Więc możesz być ładna i mieć dziewczynkę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lydziaa mi tez to było obojetne dopuki lekarz dwa razy nie potwierdził dziewczynki. 😁 Juz tak sie nastawiłam na różowe ubranka, warkoczyki, sukieneczki, ze masakra. Ale oczywiscie jak będzie chłopczyk to tak samo bede kochac bo to tez moja pierwsza ciąża. 🙂
Martusia mam nadzieję, ze tak bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Ja wam powiem, że mi to obojętne może dlatego, że to pierwsze dzieciątko, ale czuję, że jeśli będzie córeczka to będziemy mieli nie lada problem z imieniem 🙂


Mimo wszystko dla dziewczynek jest chyba dużo więcej ładnych imion niż dla chłopców, przynajmniej tak mi się wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi według kalendarza wychodzi że dziewczynka, mi się śniło że chłopiec, mój mąż obstawia chłopca, a większość wokoło mówi że dziewczynka, więc tak naprawdę to nie wiadomo 🙂 Moja mama o mało sukieneczki takiej małej i słodkiej nie kupiła gdy zobaczyła no ale płci jeszcze nie znamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Inez-a jak Ci się udało dostać w Norwegii buraczki?? Moja młodsza siostra mieszka w Oslo i jakiś czas temu miała mega ochotę na buraczki i przez kilka dni łaziła po Oslo i nigdzie nie znalazła 😉


No u mnie w sklepie akurat są. Nie na wagę, tylko pakowane w przezroczyste paczki wśród innych warzyw. Jeżeli jest u niej sklep Coop, to ja tam właśnie kupuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Nie wiem, co zabieraliśmy się do imion żeńskich to odpuszczaliśmy, bo jakoś nic się nam nie podobało i stwierdziłam, że poczekamy z tym do czasu aż się dowiemy co będzie 🙂


My tak mieliśmy z imieniem dla chłopca 😉
Wszystkie, które mi się kiedyś podobały są już zajęte przez dzieci kuzynostwa lub bliskich znajomych....a nie chciałabym być posądzona o plagiat 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Inez-a jak Ci się udało dostać w Norwegii buraczki?? Moja młodsza siostra mieszka w Oslo i jakiś czas temu miała mega ochotę na buraczki i przez kilka dni łaziła po Oslo i nigdzie nie znalazła 😉


No u mnie w sklepie akurat są. Nie na wagę, tylko pakowane w przezroczyste paczki wśród innych warzyw. Jeżeli jest u niej sklep Coop, to ja tam właśnie kupuję 🙂


To jej podpowiem- bo bidula cierpi katusze 😉 Zresztą większość jej pomysłów na pyszny domowy obiad spełza na niczym bo okazuje się, że nie może dostać jakiegoś kluczowego składnika 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Inez napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Inez-a jak Ci się udało dostać w Norwegii buraczki?? Moja młodsza siostra mieszka w Oslo i jakiś czas temu miała mega ochotę na buraczki i przez kilka dni łaziła po Oslo i nigdzie nie znalazła 😉


No u mnie w sklepie akurat są. Nie na wagę, tylko pakowane w przezroczyste paczki wśród innych warzyw. Jeżeli jest u niej sklep Coop, to ja tam właśnie kupuję 🙂


To jej podpowiem- bo bidula cierpi katusze 😉 Zresztą większość jej pomysłów na pyszny domowy obiad spełza na niczym bo okazuje się, że nie może dostać jakiegoś kluczowego składnika 😞


Oj skąd ja to znam? 😜 Nie ma kapusty kiszonej, ogórków kiszonych, fasoli 😞 😞 😞
Ale słyszałam, że w Oslo są polskie sklepy, więc nie powinno być problemów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez jak będziesz w Polsce rób zapasy 🙂
Przynajmniej na jakiś czas starczy 🙂
Co do imion dla chłopców zgadzam się,że jest mniej fajowych niż la dziewczynek 🙂
Ale z taką grupą wsparciową zapewne coś się wynajdzie w razie większych kłopotów 🙂
Grupa leczy z leukocytozy więc imiona przy tym to pestka 🙂 🙃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Inez jak będziesz w Polsce rób zapasy 🙂
Przynajmniej na jakiś czas starczy 🙂
Co do imion dla chłopców zgadzam się,że jest mniej fajowych niż la dziewczynek 🙂
Ale z taką grupą wsparciową zapewne coś się wynajdzie w razie większych kłopotów 🙂
Grupa leczy z leukocytozy więc imiona przy tym to pestka 🙂 🙃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Część grupy nawet przepowiada płeć...z różną skutecznościa 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha 🤪 🤪 🤪 Co racja to racja Pati 🙂

Ja mam dwie córki, jak się okazuje będę miała trzecią 🙂 Każda ma po dwa imiona, to już 6 do wyboru hihi 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Inez jak będziesz w Polsce rób zapasy 🙂
Przynajmniej na jakiś czas starczy 🙂
Co do imion dla chłopców zgadzam się,że jest mniej fajowych niż la dziewczynek 🙂
Ale z taką grupą wsparciową zapewne coś się wynajdzie w razie większych kłopotów 🙂
Grupa leczy z leukocytozy więc imiona przy tym to pestka 🙂 🙃 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂


Część grupy nawet przepowiada płeć...z różną skutecznościa 😁 😁 😁 😁
Hahahahahaha 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...