Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pati123 napisał(a):
Ja te idę zjeść coś potem spakuje walizkę do szpitala na wszelki wypadek i będę się szykować na wizytę..Zapakuje też laptop gdyby jednak w szpitalu miała zostać...żebym z Wami kontakt miała...
Oj Pati Pati masz szczęście że tak daleko mieszkasz. Nakopałoby się 🙂 🙂 🙂
Oczywiście, ze wszystko będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Ja te idę zjeść coś potem spakuje walizkę do szpitala na wszelki wypadek i będę się szykować na wizytę..Zapakuje też laptop gdyby jednak w szpitalu miała zostać...żebym z Wami kontakt miała...
Oj Pati Pati masz szczęście że tak daleko mieszkasz. Nakopałoby się 🙂 🙂 🙂
Oczywiście, ze wszystko będzie dobrze.

no ja tez bym jej nakopała,ciągle tylko czytam jak nie potrzebnie się sama nakręca. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś oczy mnie strasznie pieką i ledwo co czytam ale nie moge się powstrzymać 😜
dziewczyny powodzenia na wizytach i czekamy na info 🙂
Pati jesteśmy z Tobą a przy nas nic Ci nie będzie 🙂 dlatego proszę myśleć pozytywnie a tak będzie 🙂

jutro mam okazję jechać do tuszyna na zakupy 🙂 urlop już dostałam 😎 więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie by powydawać trochę kasy na niuńka 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry mamuski

Patinie denerwuj sie,zobaczysz bedzie wszystko dobrze.
Co do innych dziewczyn które maja dzis wizyty,koniecznie dajcie znać,trzymam kciuki.
Ja dzis nie mogłam w ogóle na jednym boku spać,bo małemu cos nie pasowało i dawał znać 🙂Co do twardnienia brzuszka,to czasami jest twardszy niz normalnie,ale za chwile jest ok.
Ja dzis wczesnie wstałam i bylismy z mężem na targu,kupilismy troszkę sadzonek,żeby były pózniej jakies warzywka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakie mile powitanie 😁 odrazu lepiej , bo tak siedze w tym domu sama calymi dniami i czekam na mojego mezuska ktory wroci wkoncu za tydz 😁
no wlasnie mi zaczal juz rosnac i juz jest fajnyyy takii duzyy hehe ;p
i jutro mam wizyte u ginekologa juz nie moge sie doczekac co nowego mi powie;p a jak tam wasze bobaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patyska napisał(a):
ty to masz duzy juz brzusioo fajnyy 😁
Ja mam wizytę dziś. Ale jestem dobrej mysli. Mój brzuszek wklejałam jakieś 5-6 stron temu 🙂 🙂 🙂

Pogoda mnie tylko dołuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nową mamusię !!
Ja tylko na moment bo tyle Was nadrabiałam, że nie zdążę posiedzieć 😜 zaraz z kumpelkami na herbatke ide 🙂 🙂 przeszukałam całą Bydgoszcz w internecie oczywiście 🙂 żeby znaleźć kawiarnię z fotelami wygodnymi a nie krzesłami 🙂 🙂 Nie myślałam że kiedyś pod tym względem będę lokal wybierać hehehehe no ale cóż mi też brzusio twardnieje jak za dużo siedzę na twardym krześle, albo się przemęczę i tak jak Wam mi pomaga położenie się. W bardzo mocnych napięciach No-spa forte i pokrzyku 🙂
Przytyłam 10kg i teraz 77kg ważę, tzn. 1,5 tygodnia temu tyle ważyłam 🙂 🙂
Trzymam kciuki za Wasze brzuszki, żeby krwawienia ustały, brzuszki nie bolały i żeby Cię Pati w szpitalu nie zatrzymali. Odezwij się jak będziesz już wiedziała co i jak.
Lecę na tą herbatkę, trochę się zaczynam niekomfortowo czuć jako kierowca ale dziś muszę prowadzić sama 😞 aaaa no i dopada mnie straszne zmęczenie, ostatnio doszłam na pocztę takim szybkim krokiem i jak usiadłam to zaczęłam tak sapać jak parowóz. Jedna babka na mnie patrzyła jakbym zaraz urodzić miała bo brzusio już wskazuje na zaawansowany stan 😁 😁 😁 Też tak sapiecie??
marta-lion Sliczna piłeczka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patyska napisał(a):
no ta pogoda jest dobijajaca;/ale jutro ma byc juz lepiej ;p a na kiedy masz termin?
Na 6.08 🙂 🙂 🙂
Tylko pewnie będzie wcześniej. Mam już dwie córki i każda rodziła się wcześniej 🙂 🙂 🙂 niż nam wyliczyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pogoda tez beznadziejna,musiałam wyjac płaszczyk zimowy w ktorym ledwo sie dopinam.
marta-lion ładniutki brzuszek,taki okrąglutki 🙂
A co do wagi to ja mam ok 8 kg do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od wczoraj mam straszna faze na makaron...wczoraj na obiad bylo spaghetti, potem, jadlam makaron polany oliwa:unsure 😞 taki byl pyszny ze nie moglam sie oderwac) a teraz wlasnie jem makaron ze szpuinakiem...mala chyba do taty sie wrodzila, on tez kluskozerca jest straszny 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
u mnie pogoda tez beznadziejna,musiałam wyjac płaszczyk zimowy w ktorym ledwo sie dopinam.
marta-lion ładniutki brzuszek,taki okrąglutki 🙂
A co do wagi to ja mam ok 8 kg do przodu.
Hehe widzisz Aneczka i podobno okrąglutki to na chłopca a tu panienka w srodku 🙂 🙂 🙂
No właśnie ja nie wiem co mam założyć do lekarza, bo w żaden płaszczyk, ani kurtkę się nie zapnę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
]Na 6.08 🙂 🙂 🙂
Tylko pewnie będzie wcześniej. Mam już dwie córki i każda rodziła się wcześniej 🙂 🙂 🙂 niż nam wyliczyli 🙂

ja mam strasznie pozno bo dopiero na 18 .08. i strasznie mnie to meczy bo wydaje mi sie ze to pozno lekarz cos mowil ze mam o tydz opozniona 😞 ale niby wszystko jest ok zobaczymy jutro na wizycie;/
a do tego 20 sierpnia moja siostra bierze slub 😞 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu późno patyska???
18 to też dobra data 😜 😜 😜. No a slub siostry ?? No cóż, wygląda na to ze będziesz musiała odpuścić 😉
20 sierpnia urodziła się moja młodsza córeczka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...