Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

patyska napisał(a):
no widzisz jakas tak podstresowana jestem bo nikt mi wczesniej nic nie powiedzial;p;p
czuje ruchy i to kopniaczki nie czulam jakis tam motylkow tylko odrazu kopnaki heheh silny chlop tam rosnie 😁 😁 a ty czujesz Daniela


Tak od 18.03 🙂 W pierwszej ciąży też od razu od córci kopa dostałam. Nie było motylków i miziania w brzuszku 😁 A teraz moja córcia od 3dni daje o sobie znać całymi dniami bo wcześniej to sporadycznie. Czuje jak się przemieszcza, często "siada" mi na pęcherz 🤢 daje kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

patyska napisał(a):
Malstep ja to wogole malo jem i duzo rzeczy nie jem , jestem strasznie wybredna watrobki bym nie ruszyla heheh 😁 😁

a moj szymus wlasnie sie przewracaa uwielbiam to 😁


To dobrze, bo ja gdzieś czytałam, że wątróbka w ciąży jest nie wskazana. 😆 Nie wiem czemu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja najczesciej czuje jak leze np teraz 😁 i wieczorkiem , ostatnio to sie nawet przestraszylam bo mniej wiecej w tym samych wieczornych gfodzinach sie rusza a ktorys dzien nic , poruszalam troszkie brzuszkiem i xchyba bidoka zbudzilam heh nie chcial mi potem dac spac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Dziewczyny będzie wszystko dobrze 🙂 GŁOWY DO GÓRY 🙂
Diviana jak tam prace postępują?? My w końcu coś ruszyliśmy 😁 A dzisiaj kupiłam sobie płytki do przedpokoju i wybieram do łazienki ale od tych wszystkich wzorów można oczopląsu dostać 😁 😁
No jakoś mi lepiej sie na duszy zrobiło, może jednak zdążymy do lipca.....


Daniela, widzę, że jesteśmy na tym samym etapie remontu 😁 my też robimy remont łazienki, tzn. w sumie to całego mieszkania, ale na obecnym etapie została już praktycznie łazienka 🙂 w pozostałych pomieszczeniach to praktycznie tylko wykończenie, noi meble do kuchi i wyyyrko do sypiali 🤪
ale z tymi płytkami to fakt - oczopląsu mozna dostać - a ceny też potrafią zaskoczyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
patyska napisał(a):
Malstep ja to wogole malo jem i duzo rzeczy nie jem , jestem strasznie wybredna watrobki bym nie ruszyla heheh 😁 😁

a moj szymus wlasnie sie przewracaa uwielbiam to 😁


To dobrze, bo ja gdzieś czytałam, że wątróbka w ciąży jest nie wskazana. 😆 Nie wiem czemu 🤨


też słyszałam .... ponoć z uwagi na zawartośc witaminy A.... ale ja czasem sobie skubnę bo lubie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
patyska napisał(a):
Malstep ja to wogole malo jem i duzo rzeczy nie jem , jestem strasznie wybredna watrobki bym nie ruszyla heheh 😁 😁

a moj szymus wlasnie sie przewracaa uwielbiam to 😁


To dobrze, bo ja gdzieś czytałam, że wątróbka w ciąży jest nie wskazana. 😆 Nie wiem czemu 🤨


z tego co pamietam to nie powinno sie jej spozywac w ciazy ze wzgledu na duza ilosc witaminy A ale wyczytalam ze jej nadmiar w I trymestrze moze powodowac zly rozwoj maluszka, nie wiem jak to wyglada w 2 i 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za wątróbką nie przepadam, ale za to lubię pasztety, które też niby są nie wskazane, jak i sery pleśniowe .. Ja wyczytałam to w takiej książeczce co mi położna dała, tam właśnie była czarna lista pokarmów. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta_m napisał(a):
Andzelika napisał(a):
patyska napisał(a):
Malstep ja to wogole malo jem i duzo rzeczy nie jem , jestem strasznie wybredna watrobki bym nie ruszyla heheh 😁 😁

a moj szymus wlasnie sie przewracaa uwielbiam to 😁


To dobrze, bo ja gdzieś czytałam, że wątróbka w ciąży jest nie wskazana. 😆 Nie wiem czemu 🤨


też słyszałam .... ponoć z uwagi na zawartośc witaminy A.... ale ja czasem sobie skubnę bo lubie ☺️


Poskubać chyba można hehe 😆 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
juz kiedys dyskutowalysmy na temat pokarmow.... i z tego co pamietam jeden wnisek sie nasuwal CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO i jak sie bedzie jadlo z glowa to raczej nic nie powinno zaszkodzic.... 😁 😁 😁


Oczywiście pomijając słodkie. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
juz kiedys dyskutowalysmy na temat pokarmow.... i z tego co pamietam jeden wnisek sie nasuwal CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO i jak sie bedzie jadlo z glowa to raczej nic nie powinno zaszkodzic.... 😁 😁 😁


Oczywiście pomijając słodkie. 😁 😁


ojoj, ja od rana marze o czyms slodkim a jak na zlosc w domu nic nie mam, do sklepu mam strasznie daleko....juz u tesciowej bylam ale u niej tez pustki ☺️ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
juz kiedys dyskutowalysmy na temat pokarmow.... i z tego co pamietam jeden wnisek sie nasuwal CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO i jak sie bedzie jadlo z glowa to raczej nic nie powinno zaszkodzic.... 😁 😁 😁


Oczywiście pomijając słodkie. 😁 😁


ojoj, ja od rana marze o czyms slodkim a jak na zlosc w domu nic nie mam, do sklepu mam strasznie daleko....juz u tesciowej bylam ale u niej tez pustki ☺️ 😠


a za mną chodzi od rana princessa kokosowa mniam 🤪 ale obiecałam sobie że chociaż dziś wytrzymam bez słodyczy ale nie wiem jak dam radę 🤢 i czy zaraz nie pojdę po nią 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Paninka napisał(a):
juz kiedys dyskutowalysmy na temat pokarmow.... i z tego co pamietam jeden wnisek sie nasuwal CO ZA DUZO TO NIE ZDROWO i jak sie bedzie jadlo z glowa to raczej nic nie powinno zaszkodzic.... 😁 😁 😁


Oczywiście pomijając słodkie. 😁 😁


ojoj, ja od rana marze o czyms slodkim a jak na zlosc w domu nic nie mam, do sklepu mam strasznie daleko....juz u tesciowej bylam ale u niej tez pustki ☺️ 😠

Bidulka 😜 Przeważnie, jak na złość, jak się chce to nie ma 😁 Ja do sklepu mam bliziutko, a czasami nawet ciężko mi dupsko ruszyć 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Andzelika ja to na pieszo jakies 30 min w jedna strone 😠 😠 😠 ale z jednej strony to dobrze, bo jakbm blisko miala to zamieszkalabym chyba w sklepie 😁 😁 😁 😁

Hehe 😁 😁 Wchodząc do sklepu sprzedawczyni by już wiedziała po co się zjawiasz 😜 😆 A sklep w oddali będzie dobry na spacerki, jak już dzidzia się zjawi na świecie 🙂 Nie ma tego złego, jak to mówią 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Ja już wygolona i wyszykowana na wizytę u gina ,teraz czekam tylko aż mąż wróci z pracy i jedziemy.
No ale powiem wam że już ciężko mi z tym goleniem dziś było,jeszcze coś tam widzę ,ale ledwo co 😮 😮 😮


Ja tez juz ma problemy z goleniem dlatego ostatnio golił mnie Krzysiu 😁 😁 😁 😁 Kupa smiechu a potem sama przyjemność 🙃 🙃 🙃 🙃 Polecam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Anya napisał(a):
skusiłam się na princesse ☺️ 😜 jak wolno to wolno 🤪

I bardzo dobrze trzeba korzystać 😁 😁


Ja wszamałam pół opakowania ptasiego mleczka ☺️
Nigdy nie miałam taaakiej zajawki na słodycze jak teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...