Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana, a jak ci się udaje wytrzymać w pracy tyle godzin. Z tego co pisałaś to masz pracę raczej siedzącą i do tego te bóle placów (nie pomyliłam osób, to ty się uskarżałaś na kręgosłup, prawda?)
Ja obecnie siedzę bez przerwy co najwyżej 3-4 godziny, potem mnie bolą mięśnie brzucha i muszę się położyć (czytaj: zalec w łóżku do wieczora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobietki! Witam piatkowo!
Gdzie się ta nasza Pati podziewa????????
Witam nowe mamusia!! Fajnie że jest nas coraz więcej!
Ja dziś załatwiłam zwolnienie na kolejny tydzień! Stwierdziłam że jeszcze jestem za słaba by wrócić do pracy. Chyba że po dwóch-trzech godzinach pracy szł bym do pokoju pierwszej pomocy poleżeć z godzinkę na leżance 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃
A teraz śmigam na uczelnię. Dwa zjazdy odpuściłam przez te szpitalowe historie i czas wrócić do obowiązków studenta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Diviana, a jak ci się udaje wytrzymać w pracy tyle godzin. Z tego co pisałaś to masz pracę raczej siedzącą i do tego te bóle placów (nie pomyliłam osób, to ty się uskarżałaś na kręgosłup, prawda?)
Ja obecnie siedzę bez przerwy co najwyżej 3-4 godziny, potem mnie bolą mięśnie brzucha i muszę się położyć (czytaj: zalec w łóżku do wieczora 😉


Tak to ja pisałam, niestety praca siedząca, ale staram się ruszać jak tylko mam możliwość, wygląda to tak póki co że łażę i przeszkadzam w pracy innym 😜 zastanawiam się kiedy mi powiedza bym sobie na zwolnienie poszła bo mają mnie dość 😉 tak wszystkich zagaduję 🙃
Mój fotel w pracy nienajwygodniejszy nieststy ale mamy salę z pufami bo zajęcia dla ciężarnych są też tu prowadzone więc czasem jak mogę bo prowadzę np szkolenie to ja się na pufie wyleguje 😎 wszyscy jakoś to rozumieją i wiedza o moim kręgosłupie więc nikt mi nic nie mówi. A jak mnie boleć zaczyna to ja zaczynam łazić i jakoś daje radę. Oststnio coś więcej energii mam i wczoraj po pracy jak huragan biegałam, aż koleżanka stwierdziła że się mnie boi ha ha 🤪

Ale dziękuje za pamięć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja już załatwiłam część spraw urzędowych i rachunkowych, zostały tylko jeszcze dwa do zapłacenia ale już nie miałam siły stać w kolejce... trudno, zapłacę w poniedziałek 😉
Pati!!!! Daj znać o sobie !!!
Miłego dnia dziewczynki 🙂)
OOO odleciał mi klawisz od literki m w laptopie.. Nieźle, ciekawe czy go naprawię???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe kamonik synka to ty już gratulowac mi nie będziesz 🙂 🙂 🙂

Daniela ja też dostałam 75g glukozy 😞 Hehe szkoda ze nie mozemy posiedzieć razem, temat do rozmowy by się znalażł 🙂 🙂 🙂

Witam nową mamusię 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hehe kamonik synka to ty już gratulowac mi nie będziesz 🙂 🙂 🙂

Daniela ja też dostałam 75g glukozy 😞 Hehe szkoda ze nie mozemy posiedzieć razem, temat do rozmowy by się znalażł 🙂 🙂 🙂

Witam nową mamusię 🙂 🙂 🙂


Marta mówisz że 3 dziewuszki i koniec?? Nigdy nie mów nigdy 😉 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie zdalam sobie sprawe ze za tydzien sa swieta a ja jeszcze nic nie zrobilam!!! ☺️ ☺️ ☺️jakos jak pomysle o sprzataniu to od razu opadam z sil ( a wstyd sie przyznac ale te nasze 15 metrow to nie jest az tak duzo do sprzatania ☺️ ☺️ )wypilam kawke teraz na deser loda zjem i chyba sie zabiore za jakies porzadki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamonik napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe kamonik synka to ty już gratulowac mi nie będziesz 🙂 🙂 🙂

Daniela ja też dostałam 75g glukozy 😞 Hehe szkoda ze nie mozemy posiedzieć razem, temat do rozmowy by się znalażł 🙂 🙂 🙂

Witam nową mamusię 🙂 🙂 🙂


Marta mówisz że 3 dziewuszki i koniec?? Nigdy nie mów nigdy 😉 😉 😉 😁
Hehe no ja właśnie nie należę do osób, które mówią nigdy 🙂
Ale wiem, ze więcej dzieci nie planujemy. Trójka to był plan max 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
kamonik napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe kamonik synka to ty już gratulowac mi nie będziesz 🙂 🙂 🙂

Daniela ja też dostałam 75g glukozy 😞 Hehe szkoda ze nie mozemy posiedzieć razem, temat do rozmowy by się znalażł 🙂 🙂 🙂

Witam nową mamusię 🙂 🙂 🙂



j

Marta mówisz że 3 dziewuszki i koniec?? Nigdy nie mów nigdy 😉 😉 😉 😁
Hehe no ja właśnie nie należę do osób, które mówią nigdy 🙂
Ale wiem, ze więcej dzieci nie planujemy. Trójka to był plan max 🤪 🤪 🤪


eszcze Cie mąż może kiedyś dorwie na synka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłabym na to Diviana, trzech niezależnych lekarzy musiałoby się pomylić. Powiem ci że juz bardzo przyzwyczaiłam się do mysli, ze to dziewczynka.


Kamonik hihi za stara już będę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
a ja wlasnie zdalam sobie sprawe ze za tydzien sa swieta a ja jeszcze nic nie zrobilam!!! ☺️ ☺️ ☺️jakos jak pomysle o sprzataniu to od razu opadam z sil ( a wstyd sie przyznac ale te nasze 15 metrow to nie jest az tak duzo do sprzatania ☺️ ☺️ )wypilam kawke teraz na deser loda zjem i chyba sie zabiore za jakies porzadki...
Paninka to jak skończysz to wpadnij do mnie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to faktycznie większe prawdopodobieństwo że dziewczynka, ja dziś rozmawiałam z mamą i ona mówi że jak mojej chrzestnej powiedziała że to dziewczynka to ona mówi ale na 100% to nie możliwe na pewno chłopiec ja czuję że to chłopiec będzie, na pewno się pomylili i tak tą wiadomością mi zamąciła że faktycznie zaczęłam myśleć że nigdy nic nie wiadomo 🙂 a że u nas lekarz mówił na 80-85% bo dzidzia była w pozycji żółwika to faktycznie stwierdziłam że na wszelki wypadek jak będę coś kupować to w uniwersalnym kolorze, choć takie maleńkie sukieneczki są takie urocze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
]Kochane Mamusie 🙂
Dziękuję za waszą troskę...
Pisałam to już kilka razy i jeszcze raz podkreślę,że
JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po wczorajszym badaniu pojechałam do moich rodziców, a,że oni mają radiówkę padał u nich deszcz nie miałam dostępu do netu,żeby do Was napisać....
Dziś miałam Usg,i dopiero wróciłam do domu.
Po usg czuje się dziwnie, bo nie wiem ile mój bobas mierzy, ile waży...Lekarz nawet mi nic na monitorze nie pokazał, ponieważ przyjął mnie fikcyjnie do szpitala,to nawet zdjęć i opisów usg nie mam....Będę miała z wypisem dopiero w środę...
Do szpitala przyjął mnie fikcyjnie,żeby mi zrobić wszystkie badania i wypisać zwolnienia...

Lekarze we troje robili mi badanie bo mają nowy sprzęt i podobno najlepszy w województwie mazowieckim i we troje jednogłośnie stwierdzilii,że między nogami tam nic nie ma...........
Tym samy Eweliny przeczucia się nie sprawdziły, ale za to Eliza może mnie dopisać do grona dobrze wywróżonych 🙂
BĘDĘ MIAŁA CÓRECZKĘ 🙂 🙂

Po wizycie mam niedosyt, ale najważniejsze to to,że lekarz nie dopatrzył się żadnych nieprawidłowości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Nie liczyłabym na to Diviana, trzech niezależnych lekarzy musiałoby się pomylić. Powiem ci że juz bardzo przyzwyczaiłam się do mysli, ze to dziewczynka.


Kamonik hihi za stara już będę 🙂 🙂 🙂


oj marta!!! juz pisalam o mojej kuzynce, miala 4 usg na kazdym dziewczynka ( tez rozni lekarze) lozeczko rozowe sukieneczki itp. a tu dwa tyg pprzed terminem "niespodzianka" i na ekranie jajka jak orzechy 🤪 🤪 🤪 no ale ona robila tylko zwykle usg a Ty z tego co pamietam mialas 3d. dlatego tez ciesze sie ze nosze coreczke ale dopuszczam mysl ze nie wszystko moje dziecko moglo pokazqc 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati super że sie pojawiłaś bo tu aż huczało że sie nie pojawiasz z dobrymi wiadomościami. Ja na wczorajszym USG też sie nie dowiedziłam ile mój maluch wazy ale to przeciez nie najważniejsze. Skoro mowisz że wszytsko było w normie to waga to akurat najmniej wazne 🙂)))

Gratuluję córci 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki

Byłam wczoraj na drugim połówkowym i niestety moja Córcia bardzo wolno rośnie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Jak tylko wyszłam z gabinetu ryczałam jak bóbr 😞(( Nadal mam z tym duży problem.
Pan doktor twierdzi, że na razie nie ma się czym martwić, bo jest bardzo proporcjonalna i wszystkie organy są prawidłowo zbudowane.
2 tygodnie temu na pierwszym połówkowym była wg usg młodsza o 5 dni, a wczoraj wyszło, że w sumie jest już mniejsza o 10 dni 😞 😞 😞 😞
Na razie niby mieści się w bardzo szeroko rozumianej normie, ale jeśli ta tendencja będzie się nasilać trzeba będzie zrobić dodatkowe badania 😞 😞
Strasznie się o nią martwię 😞

A z wesołych wiadomości- jest bardzo podobna do Tatusia 🙂

Kamonik, Malstep- gratuluję zdrowych synków 🙂
Evelina- gratuluję córci 🙂 Dziewczynki nadal górą 😉

Witam nowe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
.... choć takie maleńkie sukieneczki są takie urocze 🙂
Ale mało praktyczne 🙂 🙂 🙂


Wiesz prawdopodobieństwo pomyłki zawsze istnieje. Kiedyś juz pisałam o mojej koleżance, była w ciąży w tym samym czasie co ja z Emilką. Przez całą ciążę jej mówili, że dziewczynka. Miała usg jeszcze dwa dni przed porodem, bo lekarka nie była pewna że dziecko się obróciło (bo cały czas było ułożone pośladkowo). I nawet wtedy jej potwierdziła że dziewczynka. Miałabyć Malwinka 🙂
I wyobraź sobie jej minę jak lekarz w trakcie porodu podaje jej dziecko i mówi gratuluję sliczny zdrowy synek 🤪 🤪 🤪
No i tak z Malwinki dziś z moją Emilką do klasy chodzi Maks 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...