Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej Mamusie!
Od wczoraj nie czytałam nic, i nie wiem, o czym pisałyście a niestety teraz nie dam rady nadrobić... M powrócił na trzy dni, więc musimy trochę pobyć razem i coś w końcu naszykować na te święta 😉)))
Życzę Wam Zdrowych, Pogodnych i Wesołych Świąt, bez zgagi i mdłości, abyście mogły zjeść wszystkie pyszności, na jakie będziecie miały ochotę 🙂))
Do zobaczenia ... chyba dopiero po świętach ....
Papapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja życzę wam najpiękniejszych świat wielkanocnych. Wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Życzę uczucia macierzyństwa, które coraz mocniej was ogarnia. Życzę miłości, która kroczy nie za wami, nie przed wami lecz zawsze ręka w rękę... Życzę łez radości, wszelkiej pomyślności, wiosennych słonecznych Świąt Wielkiej Nocy, mokrego Dyngusa 🙂 i smacznego jedzonka 🙂
Życzę by każda z nas z uśmiechem spoglądała w przyszłość 🙂 Ale i z nostalgią patrzyła w przeszłość.

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/wielkanoc1.gif[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane ja również Wam życzę Zdrowych, Rodzinnych Świąt

Wszystkim mamusiom które wyjeżdżają spokojnych podroży 🙂

Może jutro wieczorkiem do Was zajrzę, ja nigdzie się nie wybieram tzn w niedzielę jadę po siostrę. A jutro sprzątanko i gotowanko bo nic jeszcze ugotowane nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak na chwileczkę by życzonka złożyć[color=red][/color]
Szczere życzenia
radosnych i miłych
Świąt Wielkanocnych,
smacznego Święconego
oraz mokrego Dyngusa
przesyła Joan84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane...
Ja oczywiscie jak zawsze na koncu:/
GLUKOZA mnie rowniez czeka w nast tyg ale spoko kobitki damy rade 😉
Wspolczuje wam dziewczyny zlego samopoczucia. Taka piekna pogoda, świeta, trzeba sie uwijac z robota a ja nigdy nie moge na tyłku usiedzieć mam tylko nadzieje ze nie odbije sie to na moim zdrowiu za pare tygodni ale jak narazie jestem dobrej mysli 🙂 pranie, sprzatanie... zobaczymy jeszcze jak długo?! Kiedys trzeba zwolnić 😁

Magdalena nie powpisywałam sie na zadne rankingi, chciała bym teraz ale nie dokonca wiem gdzie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laseczki ja tylko na chwilke,życzenia juz wczesniej wam napisałam,pewnie zajrze tu we wtorek,bo nie wiem czy jutro bede miała czas.
Dobranoc brzuszki i jeszcze raz Zdrowych Wesołych Swiąt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jeju, chyba wszystkie już wyjechałyście a ja nie zdążyłam wam życzyć Wesołych Świąt.
Ciekawe czy ktoś mnie przeczyta przed wtorkiem 🥴
Jeśli jeszcze tu zajrzy jakaś zbłąkana mamusia TO ŻYCZĘ WESOŁYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT. UWAŻAJCIE NA SIEBIE BRZUSZKI I ODPOCZYWAJCIE.
BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka hihi ja jestem i podczytuję was od czasu do czasu, kiedy trzeba zlegnąć na kanapie bo niestety nie wolno mi szarżować. MY nie wyjeżdżamy, więc od czasu do czasu tu zaglądam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. Nie bylo mnie troche. Dzieki wielkie za pocieszenie!!!!!!!!Od razu mi ulzylo. Pati pyatlas dlaczego sie tak wystraszylam. Tego ze powiedzial ze glowka jest nisko i raczej sie juz nie przekreci- czyje jak mnie kopie w zoladke. Ale najbardziej tego jak kazal mi na fotel usiasc i sprwadzla czy nie ma rozwarcia. Ja czuje sie dobrze. Wiec moze bobasy sie tak ukladaja bo ima tak dobrze. Tylko czy caly czas mu bedzie wygodnie jak juz przybierze na wadze.
A poza tym zycze:
Zdrowych spokojnych i rodzinnych Świat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo brzucholki, ja tylko na chwilę 😉
robiłam dziś badania, morfologie i cukier na czczo i po wypiciu glukozy... odebrałam wyniki, i nie wiem jak mam je zinterpretować, więc licze na waszą pomoc 🙂
a więc:
cukier na czczo - 64mg/dl zakres-68 -100 a więc mój wynik jest za mały 😞
cukier po godz. - 131 mg/dl - zakres j/w więc mój powyżej normy 😮
czyli dobrze czy zle???? 😮

i jeszcze morfologia - RBC, HGB i HCT mam poniżej normy... Tylko co oznaczają te skróty???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):

i jeszcze morfologia - RBC, HGB i HCT mam poniżej normy... Tylko co oznaczają te skróty???


RBC - czerwone krwinki (erytrocyty)
HGB - hemoglobina
HCT-hematokryt


Wyniki poniżej normy wskazują anemię...także nic się nie martw, w ciąży to normalne,
na pewno dostaniesz żelazo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...