Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny dziękuję za miłe słowa 🙂
Jo-aneczka właściciel konika się odnalazł 🙂
P0xia ja nie uważam żebyś była gruba, wrzucałaś tutaj swoje fotki i ja tam żadnego grubaska nie widziałam 🙂
Paninka ależ ten twój "chłop" ma szalone pomysły 😁 😁 i jeśli chodzi o bieganie do toalety to ja się najadłam na wieczór winogrona wczoraj i na siku budziłam się chyba z 5razy 🤢 i to z tak pełnym pęcherzem że myślałam że nie dolecę do kibelka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja popołudniu zaczęłam układac wg rozmiarów ubranka dla małego,ale jeszcze wszystkiego nie zrobiłam.Tak patrzę,to troszke sie tego uzbierało 🙂
lydzia super wieści 🙂
moniczek dobrze ,że humorek ci sie troszke poprawił 🙂
daniela ładne zdjecie 🙂
A ja od popołudnia mam cos katar,kicham,i leci mi taka sama woda,juz mnie denerwuję 😠Oby nie rozwinęło sie jakies chorupsko.
Ja uciekam dziewczynki na serial,i chyba cos jeszcze zjem.Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Właśnie zerknęłam,ze mam do nadrobienia aż 54 strony zaległości.............zaraz się za nie zabieram a tymczasem muszę sobie popłakać..........
Dostałam listę wyników od profesora i okazało się, że mam gorsze oceny z egzaminu niż osoby, które wszystkie zajęcia olewały ale na egzaminie dobrze ściągały....... Kurde, człowiek noce zarywał by się uczyć, byłam na każdych zajęciach a na koniec 4 i 3+............. Pójdę do tego Pana profesora, bo nie mogę uwierzyć, ze mam 3+, mimo tego że brał pod uwagę obecność (a ja na każdych zajęciach byłam) oraz aktywność (miałam plusy za nią) i to co napisało się na egzaminie...... no chyba że nie napisałam słowo w słowo tego co książka podawała....bo nie miałam ściąg jak olewaccy koledzy 😠 😠 😠 Cholera nóż mi się w kieszeni otwiera jak widzę takie studiowanie.......... nic nie robić i mieć najlepsze oceny, tylko trzeba dobrze oszukiwać 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga ja studiowalamna "uczelni" na ktorej specjalnie oblewali bo kazdy egzamin poprawkowy byl platny... i poprawek mozna bylo miec do bolu i do lez....za oplata oczywiscie 😮

my dzisiaj zamowilismy materacyk do lozeczka...juz nie moge sie doczekac az kurier przywiezie...
a teraz sie zegnam bo ju oczy same mi sie zamykaja...

a jesli chodzi o pomysly m. to ostatnio cos jego tworczosc oslabla...i mniej kreatywny jest...moze wydoroslal troche jako przyszly ojcic...albo to cisza przed burza 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lydzia Twoja maleńka śliczna 🙂
Poxia ja dupe mam jak stodoła już w tej chwili i udziska też, jak się zmierzyłam to myślałam że mi oczy na wierzch wyjdą bo chyba z 3 rozmiary do przodu jestem 😮 więc postanowiłam się nie mierzyć więcej 😎 No i myślę że po ciąży po prostu ostry program odchudzający, a teraz co ja zrobię że mi się tak bardzo jeść chce ☺️
Daniela konik śliczny ale ja zazdroszczę tych zgrabniutki nóg, ślicznie wyglądasz
Foga niestety tak to jest że żyjemy w świecie gdzie tylko oszuści dobrze mają 😠 a jak ktoś jest zaangażowany i mu zależy to niestety 😞 masz rację idź do tego profesora co on sobie myśli 🤔 A może jakieś kolczyki na poprawę humoru co? wiem że to niewiele w porównaniu z egzaminami ale może coś sobie wybierzesz to Ci prześlę http://www.sklep.michatek.pl/
Acha i dobranoc Brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie nadrobiłam co naskrobałyście prze ostatnie perę godzin i widzę, że od dwóch stron same dobranocki 😉
Nie chce mi się pisać w samotności, więc też będę podążać w kierunku łazienki i łóżka 😉
Uff, a ja się właśnie odrobiłam z zaległościami w pracy i przez dzień czy dwa mogę poleniuchować 🙂
Do jutra brzuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga ja studiowałam dziennie i dokładnie wiem o czym piszesz. Ja nieraz zakuwałam jak głupia do egzaminu, do najtrudniejszego nawet dwa tygodnie i co? Albo słaba ocena albo oblewałam, bo tak się stresowałam. A inni korzystający ze ściąg przechodzili przez wszystko gładko. Jak na koniec studiów widziałam ludzi, którzy zdobywali tytuł mgr to się za głowę łapałam jakie teraz tępaki mogą mieć tytuł 😮

Ja też się już żegnam.

DOBRANOC MAMUŚKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilkę nadrobić i zmykam spać 🙂 🙂
Lydzia kochaną masz Tą niunię 🙂 🙂

pOxia Ty nie jesteś gruba, tylko jesteś w ciąży. Tak mi mój Kuba mówi, jak właśnie narzekam na to, że przytyłam 🙂 🙂
Daniela ładne foto, a ten konik na bardzo zadbanego wygląda 🙂 🙂

Teraz uciekam spać, bo jurto rano czeka mnie pobudka. 😠 😠
Dobranoc 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki, matko dzisiaj taki zabiegany dzień miałam że nawet nie było kiedy do Was zajrzeć 🤨 Widzę że nie próżnowałyście bo mam ponad 55 stron do nadrobienia 🥴
Mam nadzieję że u Was wszystko dobrze i nic niespodziewanego się nie wydarzyło, ja jutro mam wizytę u gina także trzymajcie kciuki aby było wszystko dobrze. Już nie mogę sie doczekać aż zobaczę moją kruszynkę 😉
Postaram się nadrobić zaległości w czytaniu i jutro napiszę a teraz życzę wszystkim mamusiom i maluszkom kolorowych snów 😘 😘 🙂 🙂 i do jutra papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich 🙂 Ha w końcu udało mi się jestem pierwsza 🙂 Mój mąż wyjechał w delegację i dlatego tak wcześnie jestem na nogach musiałam go zawieść do "bazy", dzisiaj idę do lekarza i na usg, ide zaraz zrobić ciasto z owocami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki
Ja dziś też do lekarza jade, ale bez U"SG, po wczorajszym chodzeniu po sklepach znów dopadły mnie skurcze 🤨 dziś mam też wyniki odebrać, no zobaczymy co mi pani doktor powie oprócz tego że dużo ważę.
Miłego dnia Brzusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY BRZUSIE 😎

Diviana pisałam wczoraj do ciebie 🙂 🙂 🙂 Boże jak ja słucham, ze ty za dużo wazysz to mnie się nóż
w kieszeni otwiera.

Milium bardzo ładnie WITUŚ 🙂 🙂 🙂

Pisałyście wczoraj o szczepieniach. Hmmm... Ja jestem takiego zdania co jo-aneczka. Szczepię mimo, że jak wiecie koszt ogromny. Ale nie chcę sobie potem pluć w brodę że mogłam zaczepić., a tego nie zrobiłam
i moje dziecko choruje. U mnie jest jeszcze tak, że Emilka chodzi do szkoły (a to bardzo dobre siedlisko chorób), mój mąż jest nauczycielem, więc szkoła 🙂 więc oboje zawsze moga coś przynieść.

TRZYMAM KCIUKI ZA WIZYTY 🙂

Potem wam napisze co u Magdy. Na razie leży, wypiła glukoze i leży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziękuję marta, diviana no napewno lekarz Ci powie że jesteś za gruba ledwo mieścisz sie w obiektywie 😮 na zdjęciach, widze że wszystkie zaczynamy przechodzić w stan niezadowolenia ze swojego wyglądu 🙂 A przecież tak ślicznie każda z nas wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
A dziękuję marta, diviana no napewno lekarz Ci powie że jesteś za gruba ledwo mieścisz sie w obiektywie 😮 na zdjęciach, widze że wszystkie zaczynamy przechodzić w stan niezadowolenia ze swojego wyglądu 🙂 A przecież tak ślicznie każda z nas wygląda 🙂

Hehe Diviana ma szalonego lekarza 🤪 🤪 🤪

Ja tam lubię się jako hipcio 🙂 🙂 🙂 Więcej to się nie powtórzy więc ciesze się z każdego kg mimo że mam ich już +14kg 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamcie 🙂

kurcze do nadrobienia 90 stron 😮 szalejecie 😁
ja już w pracy chociaż jak patrze przez okno na słoneczko to mnie aż ściska 🤢
mamuśkom co mają dziś wizyty powodzenia i miłych wiadomości życzę 🙂
reszcie mamiusiek życzę słonecznego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂

Ja już po badaniach,
odebrałam wyniki glukozy...i mam na czczo nawet poniżej normy 🤪

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...